Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(naca @ 2007 09 26, 19:43)
tai cia ta uzuolaida wub.gif  nuostabi wub.gif  ar cia flomasteriais paryskinai?

o del to silko, tai baik umn.gif  net nemanau pykti ar kaltinti doh.gif esu tau dekinga uz paslauga 4u.gif . pati gi gal toki buciau nusipirkusi - tiek pat ismanau doh.gif  parasiau, kad tu zinotum, sau nepirktum. be to rezultatas vistiek neblogas isejo, tik truputi darba apsunkino ax.gif


supratau 4u.gif
bet vistiek neatsiminčiau koks ten buvo blush2.gif tik tiek, kad storėlesnis.

Čia įdėjau skarą, apie kurią rašiau, kad pavyko foną padengus ant viršaus liet kaip akvarele, ir be kontūro neišbėjo dažai. Su užuolaida daug sunkiau, nes kažkodėl labai liejasi. Bandau per daugiau sluoksnių daryt...
O flomasterių idėjos visgi atsisakiau, dėl to paties beveik, dėl ko ir kontūrų. Labai dideli gabalai šilko, ištiesti beveik vertikaliai nu gal 80laipsnių nuo grindų, nėr į ką rankos atremt ir labai sunku fiziškai būtų išpiešti kontūrus. Ir be to su užuolaida baisoka/brangoka ekspirimentuoti.
žodžiu vis dar žaidžiu su ja, ir tikiuosi kad tai nėra bandymas iššokt aukščiau bambos doh.gif blush2.gif
Atsakyti
o as tapydama didele dekoracija, ja dalimis reminau ir tapiau
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 26, 19:59)
o as tapydama didele dekoracija, ja dalimis reminau ir tapiau


o tai su kontūrais darai ir dideles dideles? Gali kokį foto įmest?
O į kur dekoracijas darai?
smalsu viskas blush2.gif
Atsakyti
ai puske iskaulijo, kad padaryciau tokia 90X250. tik negalejau graziai nufotografuot, nes kaip padet nebuvo doh.gif taip , su konturais

user posted image
Atsakyti
nu jo... darbelio tai daug...
bet jau sunkiau "akuratnai" padaryt vistiek, kad ir dalim rėminant...

iš principo galėčiau gal ir aš kiekvieną dalį rėmint ir atskirai paišyt, bet tada jau laiko sąnaudos ir kaina kosminė būtų, nes plotas dar didesnis...
gražu labai iš tiesų dideli darbai, ir tos tulpėt tikrai čia labai gražiai atrodo wub.gif
bet dabar žiūriu ir viena mintis man -kiek čia darbo įdėta doh.gif blush2.gif
Atsakyti
nu zinai nepasakyciau kad jau baisiai baisiai daug. su dideliu paveikslu tai daugiau, nes labiau isryskinti visokias detales reikia. cia gal kaip 3 dideles skaros to darbo. o ta dekoracija prie sito paveikslo daryta

user posted image

dar reiks gaubta lempai is tos operos nutapyti doh.gif
Atsakyti
Nu ir saunuoles Jus.
O tulpes tai jau tokios wub.gif ,net kvapas jauciasi.Labai jau grazus ir siltas darbas.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 27, 18:37)
user posted image

dar reiks gaubta lempai is tos operos nutapyti doh.gif


O man tos tulpės judesy wub.gif
Atsakyti
o tą dekoraciją kur/kaip dėsit prie to paveikslo? Ištempsit? ant lovos klosit? bigsmile.gif
Atsakyti
ji uzdengs toki skydeli kitoj pusej. siuvykloj atsiulejo ir apacioj isiuvo metalini vamzdeli kaip uzuolaidoj. bet svarbiausia kiek ji uz tai sumokejo doh.gif - virs 100. o as uz darba apie 100 paemiau ( gal net maziau) doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 28, 09:06)
ji uzdengs toki skydeli kitoj pusej. siuvykloj atsiulejo ir apacioj isiuvo metalini vamzdeli kaip uzuolaidoj. bet svarbiausia kiek ji uz tai sumokejo doh.gif - virs 100. o as uz darba apie 100 paemiau ( gal net maziau) doh.gif


nu jau aš savęs neskaitau brangininke, bet jau tikrai laaabai nedaug paėmei. Aišku, negali skriaust giminės rolleyes.gif Bet ir savikaina labai didelė gaunasi tų didelių - vien šilkas, ir dažų kiek išeina blink.gif

Nu bet svarbu gražu būna, ir malonu kažkam, man kažkaip viską atperka wub.gif
Atsakyti
aisku paemiau kaip is pusseseres. silka tai ji pirko. o jei reiktu svetimam daryt, tai neisivaizduoju doh.gif , net neapsiimciau.

Siggy, prirasiau ten tau papuosalu temoj - zvilgtelk mirksiukas.gif
Atsakyti