Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(naca @ 2008 03 19, 19:14)
na, kad jis savo galva dauzytu tai dar nieko - stengtusi nesusizaloti lotuliukas.gif , bet kad siandien mane dauzo doh.gif . tai galvoju tie jo nervai ar nuo smegenu sutrenkimo, ar nuo patirto streso g.gif

Nuo streso, vaikai tėvus kartais daužo. Jie dar nevisai suvokia, kad kitam skauda.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 03 19, 16:26)

Cikcak, nežiūrėk, o junkis į mūsų būrį mirksiukas.gif


Tavi dar neturiu su kuo jungtis doh.gif doh.gif kolkas tik teoriją studijuoju, nutapiusi esu tik du mažulyčius paveiksliukus ax.gif nos klausimų kyla, bet gal dar jūsų nevarginsiu nes kaip ir mano pamėgtame dekupaže reikia dirbti o tik paskui klausinėti kas neaišku. O šilko tapybai tai Fantastika thumbup.gif wub.gif jausmas nenusakomas kai dažai pasiekia medžiagą ir pradeda lietis rolleyes.gif wub.gif . Na vien žo man dar anksti, aš čia pas jus tik tyliai kol kas patupėsiu , pasiskaitinėsiu ax.gif blush2.gif
Atsakyti
O tai slapukė, jau tapai lotuliukas.gif
Atsakyti
cikcak
Na rodyk tuos mazus paveikslelius mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, dukra pabande paisyti ant silko, bet piesiant fona - ten, kur didesni plotai, labai ryskiai matosi susidurimo linijos. Ka jus darot, kad tu liniju nebutu? ax.gif
Atsakyti
dazu krastas neturi uzdziuti.
Atsakyti
...ir naudoju platų teptuką.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 20 kovo 2008 - 19:11
Su šventom velykom, mergaitės.
Atsakyti
Valioooo! clap.gif pagaliau pavasaris! Pagaliau velykos! Nuo 8.00 marginu kiaušukus smile.gif Labai norėjau išmėginti su vašku marginti, dabar jau mirksta kiaušiniai dažuose lotuliukas.gif Pažiūrėsiu kas gausis blush2.gif

Visom gerų švenčių!!!!

user posted image
Atsakyti
nieko sau velykos, pavasaris - lauke balta balta kur dairais lotuliukas.gif

geru , kurybingu (cia apie margucius, o ir siaip kausinius hihihi.gif) svenciu mirksiukas.gif
Atsakyti
Linksmų Velykų ir gražių kietų kiaušinių 4u.gif
Atsakyti
user posted image

Gal dar nežydi lauko gėlės
Ir drugio sparnas skruosto nepalies.
Tegul pakils, kas rudenį nunyko,
Tegul Velykų saulė mums vėl švies!


Atsakyti