Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(naca @ 2008 03 09, 13:02)
geguzevasari,labai grazus thumbup.gif . cia turbut prie pagalveliu. as tai nemoku tokiu smulkiai priraizgytu doh.gif


smile.gif oi, ką tu, viską tu moki, o be to tai didelis darbas tik nuotraukoj mažas mirksiukas.gif
Paprašė manęs nupiešti "ką nors nesuprantamo", tai ir piešiau tą nesuprantamą, bet visai patiko, tai imsiu dabar naują kryptį; piešti suprantamus dalykus nesuprantamai biggrin.gif
Atsakyti
Naja teplione
user posted image[[/IMG]
user posted image
Papildyta:
Bandžiau su druskos tirpalu, efktas nesigavo stiprus. Gal per silpna padariau?
Papildyta:
Mano photobucket.com
vitajo_photo
tavi55jo daugiau nuotrauku.
Atsakyti
tavi
Taip pavasariskai nuteikia thumbup.gif
Labai norisi narcizu blush2.gif
Atsakyti
Labukas,

Sužavėta tavo darbeliais. Jaučiasi, kad spalvos tavęs klauso rolleyes.gif Prisižiūrėjau tavo kūrinių ir prisiminiau savo polekį tapyti akvarele ant popieriaus. Seniai užleisti dalykai. Dabar noriu grįžti prie širdžiai mielo darbo - tik ant šilko.
Man kilo klausimas dėl tos druskos. Išmirkai audinį tam, kad jame būtų lengviau suvaldyti dažus ar, kad gautųsi afektai, apie kuriuos rašo literatūroje?
Atsakyti
[quote=upytele,2008 02 29, 16:43]
Aha, Palanga gera vieta, ypač parkas tik žmonių per daug, o dabar vėėėėėėėėėėjas ir šalta biggrin.gif Bet, drąsuoles ir ekstrymes - visada prašome smile.gif Mano ekstrymai pasibaigė varvančia nosimi doh.gif

Efektas. Pamerkiu šilką į druska prisotintą tirpalą, pamirkau truputėlį, tuomet natūraliai išdžiovinu ir.... tapau smile.gif
Papildyta:
O čia klasika be efektų lotuliukas.gif

Labukas,

Sužavėta tavo darbeliais. Jaučiasi, kad spalvos tavęs klauso Prisižiūrėjau tavo kūrinių ir prisiminiau savo polekį tapyti akvarele ant popieriaus. Seniai užleisti dalykai. Dabar noriu grįžti prie širdžiai mielo darbo - tik ant šilko.
Man kilo klausimas dėl tos druskos. Išmirkai audinį tam, kad jame būtų lengviau suvaldyti dažus ar, kad gautųsi afektai, apie kuriuos rašo literatūroje?
Atsakyti
Tavi, grazu. bet man nelabai matosi tie narcizai.

o mano vel paveikslas i siuksliu deze iskeliavo doh.gif . vis noriu konors ypatingo ir nepavyksta unsure.gif . teks grizti prie jau iprasto budo doh.gif
Atsakyti
Naca, originale narcizai matosi visai neblogai. Nuotraukoj fonas vis delto užgožia. Aplamai tai fona reikejo skiesti su baltais dažais.
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 03 09, 16:38)
Naja teplione
user posted image[[/IMG]
user posted image
Papildyta:
Bandžiau su druskos tirpalu, efktas nesigavo stiprus. Gal per silpna padariau?
Papildyta:
Mano photobucket.com
vitajo_photo
tavi55jo daugiau nuotrauku.

salis kvepentis pavasariu nuostabus thumbup.gif
Atsakyti
Naujas šalis, kuris beveik toks kaip turi būti
user posted image
Atsakyti
Prisižiūrėjau, mergaitės, jūsų pieštų grožybių thumbup.gif , ir pati užsimaniau ant šilko pateplioti blush2.gif
Pateikiu teismui pirmąjį darbelį ir lauksiu atsiliepimų 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murmur333: 14 kovo 2008 - 13:10
QUOTE(Murmur333 @ 2008 03 14, 15:09)
Prisižiūrėjau, mergaitės, jūsų pieštų grožybių thumbup.gif , ir pati užsimaniau ant šilko pateplioti  blush2.gif
Pateikiu teismui pirmąjį darbelį ir lauksiu atsiliepimų  4u.gif
user posted image
user posted image



Labai labai gražu
Atsakyti
QUOTE(dalruka @ 2008 03 14, 13:46)
Labai labai gražu

aciuks.gif
Atsakyti