Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

o man silkas gerai ir su blicu nusifotografuoja, tik blizgus konturai labai isryskeja
Atsakyti
Nu žinok vieną šalį fotografavom, tai raudonais blikais nuėjo ir visai ne ta spalva gavos.
Atsakyti
tavi, aūūūūūūūūūūūūūūūūūū, kur šalis ??? biggrin.gif
Atsakyti
Nugi čia
user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 07 kovo 2008 - 10:48
labai grazus, svelnus thumbup.gif . kaip tau pavysta ta fona taip tolygiai padengti?
Atsakyti
nu vienu odžiu vėl nebesugebu įkelt doh.gif
Papildyta:
Žinau, kad jau buvo man ta bėda kažkada, kai buvau viską pamiršusi (upytėle, flickr upload man nelebai limpa blush2.gif blush2.gif blush2.gif , o tas mano išmoktas ir numylėtas hostingas vėl čia nepriimamas, nes "dinaminiai puslapiai neleidžiami" blink.gif , nors anksčiau darydavau tą patį ir viskas būdavo gerai.
Žinau , kad čia ne į temą, bet , kad jau papuoliau, tai pasiteisinsiu blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geguzevasaris: 07 kovo 2008 - 19:30
Labas, drauge, taigi siusk man i maila smile.gif
Atsakyti
geguzevasaris darbelis biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Labai gražus darbelis geguževasaris.

Naca dengiu placiu teptuku .
Atsakyti
Sveikos merginos
Ilindau i sita temele ir apstulbau koki grozi kuriate thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Noriu ir as pameginti, tik kazkaip niekaip man neatidaro parsiustos knygos(programele atidarymui turiu).Gal dar turit nuorodu ar literaturos pradziamoksliu?Aciu uz atsakymus
Atsakyti
Upytele, dejau i geltonas tas geles po ruda taska, o i rausvas geltona taska. Na dabar lyg ir igavo spalvinio vientisumo., cia apie tamsiai gelsva salikeli.
Atsakyti
geguzevasari,labai grazus thumbup.gif . cia turbut prie pagalveliu. as tai nemoku tokiu smulkiai priraizgytu doh.gif
Atsakyti