Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(upytele @ 2008 02 28, 23:56)

teks atvykti pas mane i palanga i svecius  mirksiukas.gif


Išsidavei. gera vieta plenerui biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, tokiu groziu prisiziurejau wub.gif

Ir as truputeli piesiau ant silko, bet aptingau blush2.gif
Dabar prasidejo ilgalaikes atostogos tai vel mastau kanors grazaus nupiesti ax.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 02 29, 12:30)
tavi, čia kur aš pasakojau apie sniegelį, lietutį ir žvaigždeles  lotuliukas.gif
"Šokis vėjyje ir lietuje"



koks idomus efektas wub.gif . o kaip cia darei? gal pabarstei druska ir iskart isdziovinai g.gif ? ar kaip kitaip?



Sirdelle, prasom i buri mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 29 vasario 2008 - 13:42
Aha, Palanga gera vieta, ypač parkas tik žmonių per daug, o dabar vėėėėėėėėėėjas ir šalta biggrin.gif Bet, drąsuoles ir ekstrymes - visada prašome smile.gif Mano ekstrymai pasibaigė varvančia nosimi doh.gif

Efektas. Pamerkiu šilką į druska prisotintą tirpalą, pamirkau truputėlį, tuomet natūraliai išdžiovinu ir.... tapau smile.gif
Papildyta:
O čia klasika be efektų lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 29, 04:41)
koks idomus efektas wub.gif . o kaip cia darei? gal pabarstei druska ir iskart isdziovinai g.gif ? ar kaip kitaip?
Sirdelle, prasom i buri mirksiukas.gif


Naca, namuose perziurejau tavo darbelius, tikrai labai grazus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 02 29, 12:30)


Nu pavarai drauge friends.gif
Atsakyti
Oi labukas biggrin.gif podružke 4u.gif Senai girdėėėėta smile.gif Pasiiiiiiiilgau ax.gif tongue.gif

O čia dar vienas produktas lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 29 vasario 2008 - 20:29
Siaip as daugiausiai naudoju konturavima atskirti fonui ir atskiriems objektams. O kaip padaryti, kad nebutu konturu, bet ir spalva "neplauktu" ? Bandziau alkoholi naudoti. Sako, kad jeigu sumaisai spalva su alkoholiu ir padengi visa piesini, tai ant virsaus tapant kazka - dazas netekes. Bet as bandziau taip pora kartu ir nesigavo, turbut kazka ne taip darau. Gal gali patarti, labai buciau dekinga ax.gif
Atsakyti
tiesiog užtepk balto dažo, neskiesdama vandeniu ir leisk nudžiūti. Šiaip dharmoje yra kažkoks chemikalas, kuriuo padengus, dažai "nesubėga", bet man pasiteisino tiesiog baltas dažas...
Atsakyti
tulpes wub.gif mano mieliausios geles wub.gif

Upytele, o ar konturas dengtusi ant tokio druskos tirpale mirkyto audinio?
Atsakyti
dengtųsi, tik nežinau ar nenusiplautų g.gif Nemėginau tongue.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Skaičiau knygoje, kad užtepa viską kažkokiu gruntu ir tada dažai elgiasi kaip ant popieriaus. Atifusant angliškai.
Man tapyba ant šilko dar didelė mįslė, bet pamokų imti negaliu dėl pinigėlių stygiaus. Labai pasijuto kai prisipirkau dažų ir tris šalius. Dabar skaičiuoju kaip dera dienų iki algos ir centukų kišenėje santykis. mastau.gif

Čia trečias savarankiškas mano darbukas:
user posted image

Pati matau daug klaidų, bet patarimų mielai laukiu. blush2.gif
Atsakyti