Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Mano darbeliai, vienas matytas kiek geriau nufotkintas.
user posted image
user posted image
Atsakyti
Tavi, draugiskas patarimas - gerai islygink lygintuvu salikelius pries fotografuodama, nes dabar nesimato grozio mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas menininkes smile.gif
As naujoke sioj temoj, tik siandien aptikau. Pati uzsiimu siek tiek tapymu ant silko. Paskutiniu metu labai jau apleidau, reikia grizti prie tapymo, nes labai pasiilgau. Negalejau paziureti jusu darbeliu, man kazkodel nerodo nei vienos ikeltos nuotraukos sad.gif Tikiuosi, kai prisijungsiu is namu, tada gal rodys. O kokius dazus jus naudojat? As gyvenu uzsieny, nezinau ar tokius Lietuvoj parduoda, bet as perkuosi Jacquard dazus kuriuos parduoda dharmatrading.com. Jie yra su vandens pagrindu. Kiek zinau galima naudoti kito tipo dazus, kurie yra su aliejiniu ar kazkokiu tai ten pagrindu. O kaip jus uzfiksuojat dazus? As jus naudojat chemikalus tam, ar garinat ant puodo? Labai cia daug klausimu prirasiau, labai butu suzinot jusu metodus. Sorry, jeogu kartojuosi, nes negalejau visos temos perskaityt, perskaiciau gal 7 puslapius. 4u.gif
Atsakyti
sveika prisijungusi mirksiukas.gif
as naudoju JAVANA arba MARABU dazus fiksuojamus lygintuvu.

mano darbeliai cia
http://s93.photobuck...liai/?start=all

nedaug ju ir neauksciausio lygio, nes tik pries metus pabandziau ir pradejau tapyti . kazkodel pasirinkau silka, seniai jis mane zavejo wub.gif nors ir kitos technikos turbut patiktu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 28 vasario 2008 - 21:49
Oi kaip tau pasiseke, lasvegiete !!!!!! As jau seniai i dharmatrading pavarvinu seile, jie ten tiek dalykeliu turi!!! Tapyk su jackard dazais, viskas tinka. Ten tiek daug dalykeliu efektams daryti!
Del fiksavima - paprastai dazai fiksuojami lygintuvu arba garais (profesionalesnis lygis ax.gif ) Garais fiksuojami dazai kiek lankstesni ivairiems efektams smile.gif Taigi, rinkis ka tik nori smile.gif Dirk, tapyk, tobulek smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 02 28, 12:48)
Oi kaip tau pasiseke, lasvegiete !!!!!! As jau seniai i dharmatrading pavarvinu seile, jie ten tiek dalykeliu turi!!! Tapyk su jackard dazais, viskas tinka. Ten tiek daug dalykeliu efektams daryti!
Del fiksavima - paprastai dazai fiksuojami lygintuvu arba garais (profesionalesnis lygis  ax.gif ) Garais fiksuojami dazai kiek lankstesni ivairiems efektams smile.gif Taigi, rinkis ka tik nori smile.gif Dirk, tapyk, tobulek smile.gif


Aciu, bandau tobuleti. As tik metus laiko kaip uzsiimu. Visos drauges uzsiprase saliu, tai visoms dovanu nutapiau, o dabar noriu nusitapyti kelis paveikslus namams. Nesu silko profesionale, bet esu baigusi dailes mokykla ir meno akademija, tai ne visai zalia sitoj srity. Kagi, gavau ikvepimo is jusu, trauksiu siandien savo remus ir silka ir pradesiu tapyti, nes jau kokius 5 menesius kaip apleidusi thumbup.gif
Jo, dharmatrading man labai patinka, esu prisipirkusi jau apsiutu saliu, ir gabala neapsiuto silko paveikslams. Efektu nemazai galima padaryt, dazniausiai as tik su druska pazaidziu. Bandziau su alkoholiu, bet man nelabai gavosi, viska tik sugadinau. Namuose turbut turiu tik pora nuotrauku, pabandysiu ikelti kada nors. smile.gif
Atsakyti
Alkoholio efektai paprastai tinka tik garais fiksuojamiems dazams. Ten dar vienas geras dalykelis - marmuravimas. Labai noriu pameginti, bet neturiu to skystalo "ALUM" berods taip angliskai. Lietuviskai issiverciau aliuminio tirpalas. CHEMIKAI ir VAISTININKAI atsiliepkite ir padekite isigyti !!!! Numirsiu kaip noriu isbandyti doh.gif Norejau parsisiusti, bet sustojau ties savo beprotybes riba, nes parsiuntimas kainuotu apie 70 dolcu.... Nu nesinori uz litra vandenelio ploti tokia kaina.... Bet , jei negausiu - supyksiu ant viso pasaulio ir parsisiusiu beee.gif vat taip noriu ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 28 vasario 2008 - 22:20
QUOTE(upytele @ 2008 02 28, 13:18)
Alkoholio efektai paprastai tinka tik garais fiksuojamiems dazams. Ten dar vienas geras dalykelis - marmuravimas. Labai noriu pameginti, bet neturiu to skystalo "ALUM" berods taip angliskai. Lietuviskai issiverciau aliuminio tirpalas. CHEMIKAI ir VAISTININKAI atsiliepkite ir padekite isigyti !!!! Numirsiu kaip noriu isbandyti  doh.gif Norejau parsisiusti, bet sustojau ties savo beprotybes riba, nes parsiuntimas kainuotu apie 70 dolcu.... Nu nesinori uz litra vandenelio ploti tokia kaina.... Bet , jei negausiu - supyksiu ant viso pasaulio ir parsisiusiu  beee.gif vat taip noriu ...


Esu maciusi lygtai. O tu Vilniete? As griztu i Lietuva geguzi atostogu. Blogiausiu atveju as tau jo gal kaip nors nupirkciau ir parvezciau. Bet dabar su saugumu lektuvuose labai grieztai, jie gali man neleisti jo vezti, nesgi chemikalai. Kazkada veziau prieskonius tai prisikabino.
Reiks ir man placiau paziureti marmuravima, kazkaip neatkreipiau demesio anksciau.
Naca, tavo darbelius paziuresiu namuose, nes dabar man uzblokuotas tavo linkas, darbe negaliu paziuret.
Idomu ar su lygintuvu tiktu man uzfiksuoti Jacquard dazus? As gavau instrukcijas nuo ju, ir ten nebuvo tokio budo nurodyta. Buvo tik garai ir chemikalai. Ligi siol dariau su chemija, bet labai nublukina spalvas, tai kita karta darysiu garuose. smile.gif
Atsakyti
as bandziau lygintuvu fiksuoti garais tvirtinamus rusiskus dazus, tai be sancu doh.gif . siaip garais tvirtinami man labiau patiko nes nesugdinsi paveikslo pvz subegimais. bet labai jau vargas tas garinimas doh.gif .

o kas tas marmuravimas, Upytele. gal pvz turi?
Atsakyti
naca, siandien biski sirguliuoju, turiu tokia varvancia atauga, kad nebezinau kur detis. Rytoj aprasysiu smulkiau.

lasvegiete, teks atvykti pas mane i palanga i svecius mirksiukas.gif
Atsakyti
tavi, čia kur aš pasakojau apie sniegelį, lietutį ir žvaigždeles lotuliukas.gif
"Šokis vėjyje ir lietuje"

user posted image
Atsakyti
Upytėle, ačiū. Būtent tokio efekto ir norėjau. Kitą savaitę būtinai bandysiu.
Atsakyti