Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

nu taaaip- pirstu dar pakanka raukslems suskaiciuoti, tai kokios cia problemos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 24, 23:05)
nu taaaip- pirstu dar pakanka raukslems suskaiciuoti, tai kokios cia problemos lotuliukas.gif



a) reikia ijungti lygintuva, unsure.gif
cool.gif po juo pakisti unsure.gif
c) braukyti pirmyn atgal unsure.gif
d).... ir vel susiglamzys ... verysad.gif
Zodziu kazkoks apskritas pocesas tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
d. nufotografuoti.

o po to tegul glamzosi

as tai stengiuosi nufotografuoti, kol dar ant remo istemptas.
Atsakyti
Taip, bet tai buvo toli nuo namu... O , kai parveziau, tikrai tingejau ant remo temti.... Siaip is tiesu man pats nemaloniausias dalykelis - silko tempimas... Fuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiii kaip nemegstu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(erika55 @ 2007 09 21, 18:27)
As tai per ebay pirkausi ax.gif
Papildyta:

Specialus tekstilei 4u.gif ,jie uzfiksuojami po piesinelio uzbaigimo su lygintuvu,kad nenusiplautu 4u.gif


ir kanceliarinese specialiu tekstilei buna?.. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 09 25, 11:30)
Taip, bet tai buvo toli nuo namu... O , kai parveziau, tikrai tingejau ant remo temti.... Siaip is tiesu man pats nemaloniausias dalykelis - silko tempimas... Fuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiii kaip nemegstu schmoll.gif

aha, ir as nemegstu to tempimo schmoll.gif . jei kas uztemptu, tai daug daugiau pritapyciau doh.gif
Papildyta:
QUOTE(domcius @ 2007 09 25, 12:02)
ir kanceliarinese specialiu tekstilei buna?.. unsure.gif

buna, bet turbut ne visose
Atsakyti
Dėl tų flomasterių tekstilei.

Neseniai jų ir didesnėse „Maximose“ buvo, tik apie kokybę nieko negaliu pasakyt, nes pati nebandžiau. Buvo ir metalo blizgesio spalvų. Dar pagalvojau, ar nebūtų jų galima vietoj kontūro panaudot užtvirtinus, nes specializuotos dailės reikmenų parduotuvės toli toli. verysad.gif Bet pamąsčiau, kad ko gero - ne. Beje, o gal?
Atsakyti
jeigu dazai nesilieja, tai gali naudoti vietoj konturo paryskinimui mirksiukas.gif

jei turi omeny silko dazyma, tai neee schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 25 rugsėjo 2007 - 16:20
QUOTE(naca @ 2007 09 25, 16:19)
jeigu dazai nesilieja, tai gali naudoti vietoj konturo paryskinimui mirksiukas.gif

jei turi omeny silko dazyma, tai neee schmoll.gif

nu tu čia nebloga mintį davei g.gif
reiks pasibandyt ant kokios skiautės bigsmile.gif
aš dabar su užuolaidom vargstu - be kontūro darau, ir labai bijau sugadint unsure.gif
Ant ponges 9 darau, tai kažkaip labai liejasi net ant du kartus dažyto. Ant tokio matinio šilko skarą dariau, tai labai patiko, foną nuliejau, o antrą kartą kaip su akvarele paišiau thumbup.gif o dabar kiek piešiu, tiek liejasi doh.gif gal rimtais reiks su flomasteriais užakcentuot bigsmile.gif
Atsakyti
o man zinai nelabai tas silkas kur tu pirkai schmoll.gif . dazai prasimusa pro kontura ir psio, net jei is abieju pusiu ta kontura uzdedu. ir taip keistai atsiranda visokiu taskeliu bedziustant, ir liejasi staciu kampu. bet jis tinka dazant be konturo, nes subegimai tokie nezymus buna rolleyes.gif . tik tada reikia ant vienspalvio fono kokios druskos uzbarstyt. tai kaip nors sunaudosiu doh.gif jau puses neber.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 26, 18:09)
o man zinai nelabai tas silkas kur tu pirkai schmoll.gif . dazai prasimusa pro kontura ir psio, net jei is abieju pusiu ta kontura uzdedu. ir taip keistai atsiranda visokiu taskeliu bedziustant, ir liejasi staciu kampu. bet jis tinka dazant be konturo, nes subegimai tokie nezymus buna rolleyes.gif . tik tada reikia ant vienspalvio fono kokios druskos uzbarstyt. tai kaip nors sunaudosiu doh.gif  jau puses neber.


unsure.gif eina sau, tai matai, kaip negerai užtaikiau... aš tada tik Tau turbūt ir pirkau, net nežinau ar tiksliai tokio esu tapius g.gif Bet neužtaikiau dar ant tokio, kad praleitų kontūrą, užuolaidas tai dabar be kontūro darau. Nu atsiprašau labai, kad taip negerai užtaikiau. Praktiškai dar nesugebu pačiupinėjus šilką nustatyt, kaip nat jo liesis. Įprastinius žinau - ponge 5, 9, 10, o su kitais truputį loterija. O ir su tais pačiais, jei bandai kitokią techniką (čia jau mano pomėgis) nežinai kaip ant kurio gausis...
Aj, nefaina kaip verysad.gif
skarytę įdėsiu blush2.gif čia ta kur be kontūro visai daryta.

user posted image
Atsakyti
tai cia ta uzuolaida wub.gif nuostabi wub.gif ar cia flomasteriais paryskinai?

o del to silko, tai baik umn.gif net nemanau pykti ar kaltinti doh.gif esu tau dekinga uz paslauga 4u.gif . pati gi gal toki buciau nusipirkusi - tiek pat ismanau doh.gif parasiau, kad tu zinotum, sau nepirktum. be to rezultatas vistiek neblogas isejo, tik truputi darba apsunkino ax.gif
Atsakyti