Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

aha ir man abai idomus. is pradziu nesupratau, kad cia zaltys. maniau toks simboliskas
Atsakyti
Sveikos mergaites,
kokie grazus jusu darbeliai, tiesiog akys raibsta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Noreciau ir as pameginti. Tiesiog pradziai mane labai uzkabino atviruku gaminimas.
Gal galetumet patarti kokias medziagas turiu susipirkti, jus cia kodais ir kazkokiais numeriais kalbate, tai nelabai suprantu, mat su tapyba neturiu nieko bendro, bet norisi isdrysti islieti savo siela silke 4u.gif
Kaip iskerpat ta paveiksliuka ir jis neryksta?
Atsakyti
bigsmile.gif kai paklijuoji ant popieriaus - neryksta, gali pries klijuodama dar priklijuoti flizelina biggrin.gif
Atsakyti
Mano naujas, čia tos valių išklotinės mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 24 vasario 2008 - 11:13
tavi,viskas o.k. tik pagalvok kaip lapus atskirti nuo fono smile.gif Spalviniai ir kokiais kitais budais smile.gif Tiesiog dar nebaigtas darbelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 02 25, 00:00)
tavi,viskas o.k. tik pagalvok kaip lapus atskirti nuo fono smile.gif Spalviniai ir kokiais kitais budais smile.gif Tiesiog dar nebaigtas darbelis smile.gif

Rytoj įkelsiu kitas šio šalio nuotraukas. Mano vaikis padarė nuotraukas atbulom rankom, tai taip ir matos. Lapai fone išsiskiria. Kaip bebūtų vis dar mokausi.
Šitoj kiek geriau matosi
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 25 vasario 2008 - 08:32
labai fainas. grazus druskos efektai thumbup.gif . tik ir as pritarciau upytelei mirksiukas.gif . manau, kad reiktu padaryt daugiau spalvotus lapelius, ar kaip pakonturinti ju vidu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 25, 16:36)
labai fainas. grazus druskos efektai thumbup.gif . tik ir as pritarciau upytelei mirksiukas.gif . manau, kad reiktu padaryt daugiau spalvotus lapelius, ar kaip pakonturinti ju vidu ax.gif

Vis tiek teks daryti kitą šalį. Klientė nori gėlių unsure.gif
Atsakyti
Ech kaip pažįstama doh.gif Bet taip toblėji, klientai labai geras variklis. Aš visada sakau, kad tai paskutinis užsakymas, bet ir vėl imuosi naujo tongue.gif
Atsakyti
o as jau tiek uzsakymu tureciau savo kiciniams hihihi.gif paveikslams blink.gif bet visiems atsakau. man perdaug nervu tai kainuoja, be to visos nori kaip tas ar anas doh.gif geriau jau patapau ir parduodu ax.gif
Atsakyti
Laba diena. Noriu prisijungti prie jūsų kompanijos. Jau padariau kelis darbelius. Tikiuosi toliau seksis geriau. O dabar tai taip:

user posted image

šalio fragmentas. Ir dar vienas fragmentas:

user posted image

ax.gif

ar priimsit?
Atsakyti
Enija, kaip grazu!!!! Ypatingai apatinis - nuotaika ir kompozicija ! thumbup.gif
Atsakyti