Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

bet su silku buna ir taip - nusipirkai nauja silko rusi, nesi patyrusi su ja ir padarai lepsusa doh.gif . o kad butu drobe, tai pakoreguot galeciau. o dabar i siuksliu deze arba sagem, rankinikem, atvirutem, kuriu daryt nenoriu ir nezinau , kur kisti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 20, 19:43)
bet su silku buna ir taip - nusipirkai nauja silko rusi, nesi patyrusi su ja ir padarai lepsusa doh.gif . o kad butu drobe, tai pakoreguot galeciau. o dabar i siuksliu deze arba sagem, rankinikem, atvirutem, kuriu daryt nenoriu ir nezinau , kur kisti doh.gif

O tu nebandei apvelt ir padaryti sali?
Atsakyti
ten paveikslas nedidukas hihihi.gif jei jis nebutu ir taip labai margas, tai galeciau dar kaipnors pataisyt, bet dabar... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 20, 20:05)
ten paveikslas nedidukas hihihi.gif  jei jis nebutu ir taip labai margas, tai galeciau dar kaipnors pataisyt, bet dabar... doh.gif

Ai naca, nepergyvenk. Va man irgi š... gavos doh.gif dariau klevo lapus - gavos varlių išklotinės doh.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif tai gal labai kam patiktu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 20, 23:13)
lotuliukas.gif  tai gal labai kam patiktu lotuliukas.gif

Ryt foną padarysiu ir žiūrėsiu
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 02 20, 21:11)
Ai naca, nepergyvenk. Va man irgi š... gavos doh.gif dariau klevo lapus - gavos varlių išklotinės doh.gif


Prajuokino tos varliu isklotines lotuliukas.gif
Noreciau pamatyt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(varlyte @ 2008 02 20, 23:48)
Prajuokino tos varliu isklotines lotuliukas.gif
Noreciau pamatyt ax.gif

Manau pavyks įkelti vėliau.
Atsakyti
Kol neatidaro mano temeles... blush2.gif pasirasysiu cia, kad sestadieni busiu Kaune smile.gif Jau su Smilte sutareme susitikti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 02 21, 11:32)
Kol neatidaro mano temeles...  blush2.gif pasirasysiu cia, kad sestadieni busiu Kaune smile.gif Jau su Smilte sutareme susitikti  biggrin.gif

Kaip jums gerai unsure.gif
Atsakyti
Jergau.... kur gaut laiko...kada gi aš savo letenas prinešiu prie papaišaliojimo ..... ax.gif
Papildyta:


O čia į kolekciją prie varlių išklotinių lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
Įdomus darbelis. Netgi labai.
Atsakyti