Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(TingiKace @ 2008 02 07, 18:58)
hm...kad drobę gruntuot tai taip, bet kad šilką.... nesu girdėjus... (nors tai nereiškia, kad nieks to nedaro  bigsmile.gif  ) O šiaip manau šilko tapyboj ir yra nuostabiausia, kad  spalvos iššilieja... na čia mno nuomonė tik  4u.gif

visai neseniai uztikau inete informacija apie silko grunta. javana firmos kaip ir dazai. Reiks klube paklausti g.gif
Atsakyti
aciu.

yra tas gruntas. jis ypac tinka tapyt be konturu, nes ne taip liejasi. dar vietoj grunto galima naudot baltus dazus. man graziausa, kai spalvos laisvai liejasi. gruntuociau nebent tas vietas, kur butina, kai reikia tiksliu liniju, pvz veido bruozu. dabar tais atvejais baltus dazus naudoju.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 02 07, 21:45)
aciu.

yra tas gruntas. jis ypac tinka tapyt be konturu, nes ne taip liejasi. dar vietoj grunto galima naudot baltus dazus. man graziausa, kai spalvos laisvai liejasi.  gruntuociau nebent tas vietas, kur butina,  kai reikia tiksliu liniju,  pvz veido bruozu. dabar tais atvejais baltus dazus naudoju.

ar labai standina silka?
Atsakyti
tai ir rasau, kad nenaudojau to grunto. siaip manau, kad panasiai, kaip dazai standina, kai daug kartu uzdazai- isskalbi ir minksta pasidaro
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 07 vasario 2008 - 20:30
QUOTE(naca @ 2008 02 07, 22:29)
tai ir rasau, kad nenaudojau to grunto. siaip manau, kad panasiai, kaip dazai standina, kai daug kartu uzdazai-  isskalbi ir minksta pasidaro

aciu
Atsakyti
cia i tema - tapyba be konturu, be grunto , zodziu, spalvos liejosi laisvai lotuliukas.gif Nuotrauka ne paciausios kokybes, mat darbelis nemazas, tai fotkinau per atstuma, su blicu ir... Zodziu, nebepatinka apsiniaukes dangus lauke....

user posted image

Atsakyti
upytele, oho... blink.gif labai gražu thumbup.gif wub.gif tavo darbelis lyg tikras akvarelės liejinys, o ne ant šilko wub.gif viskas taip gražiai pasilieję... wub.gif pasaka labai dailios ir splavos ir kompozicija wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Puiku upyele. Na ir man jau kai kas aiškėja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 10 vasario 2008 - 13:28
labai ispudinga blink.gif . mano megiamas spalvu derinys wub.gif . o kompozicija tokia ne upyteliska tongue.gif .
man tai tapant dideli paveiksla sunkumas kompozicijoj. kai piesiu eskiza, tai ant grindu pasidedu popieriu, tai niekaip negaliu ivertinti tos kompozicijos is didesnio atstumo. trukumai pasimato, kai jau nutapau. o kaip tu darai - gal eskiza piesi ant molberto?
Atsakyti
Upytėle, kokie išmatavimai paveikslo?
Atsakyti
Eskiza retai kada piesiu... Tinginiukas. Cia, kas liecia geles, figurom labai grieztai darau eskizus, netgi esu paisiusi ant drobes su visom spalvom akrilu, nes kitaip nugrybauciau i lankas ir nezinociau kaip grizti.... Sis paveiksliukas - uzuolaidos - 145 x 90 cm. Krastai uzsilankstys tai sumazes bene 10 cm lotuliukas.gif Kompozicija- man nera stiprioji puse, bet daug dirbu tuo klausimeliu.... Biski knygutes pasiskaitau... Biski su rimtais menais pasitariu, padiskutuoju... Ir moooookausi ax.gif

Man ne vienas zmogus sake apie akvarele, bet as nemoooooooooooooku tos technikos lotuliukas.gif Kadangi silkas man pasirode labai artimas akvarelei - as ir ikritau i ta mena kaip musele i barscius...
Papildyta:
Beje, naca, tik dabar isiskaiciau tavo klausimeli, siaip piesiu visaip ir ant stalo ir ant molberto. Tu teisi, ant stalo - nesimato klaidu, butinai reikia statyti ant molberto (as net silka pasistatau ant molberto), dar vienas budas - pasiziureti savo darba veidrodyje. Ten irgi idomiu dalyku pamatai lotuliukas.gif
Atsakyti
reiks pabandyti su veidrodziu, o molberto tai neturiu schmoll.gif

dar klausimelis. kaip tu ta dideli fona uzpildai, kad taip sklandziai ir tolygiai dazai pasiskirsto. as kai pildau tai daug buna ruozu, kur teptuko braukta.
Atsakyti