Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Sveikos mergičkos, labai gražių darbelių prisižiūrėjau... smile.gif Žiūriu daug kam ta pati problemėlė su kontūru - prasilieja dažai... Geriausias būdas, tiesa darbelio daugiau, kontūrą daryti su karštu vašku - niekas neprasiskverbs smile.gif Jeigu audinys spalvotas, nulyginus vašką net nesimato perėjimo, jeigu baltas- lieka labai gražus baltas konturiukas, kuri vėliau galima užtepti pvz kitais dažais .
Niu va gal kam padės ir mano patarimas. Parodysiu ir aš savo vieną darbelį, gal labai neišpeiksite blush2.gif

user posted image
Atsakyti
[/quote]
Sveikos, mergikes,atejau bishki ne pagal tema, ale forume mazai info mane dominancia tema, pagalvojau, jus su audiniais dirbate, gal zinosite.
Man reikia info apie audinio marginima batikos budu, naudojant vashka
jei kas turit kokios info, ar galetumete/noretumete papasakoti
plz parasykit i AZ arba veltinio@puslapiai.lt arba skypu IngaTsurf
Atsakyti
g00te, man rodos yra batikos temeliu. As tik labai pradziamoksli ismeginusi esu.
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 01 30, 16:00)
g00te, man rodos yra batikos temeliu. As tik labai pradziamoksli ismeginusi esu.

ieshkau as tu batiku verysad.gif
o apie vashka ka nors zinai, kas ten su kuo valgoma....?
Atsakyti
QUOTE(g00te @ 2008 01 30, 18:29)
ieshkau as tu batiku  verysad.gif
o apie vashka ka nors zinai, kas ten su kuo valgoma....?

Parasiau tau i skype, galim susirasyt, paaiskinsiu kas ir kaip jeigu dar vis domina smile.gif
Atsakyti
TingiKace, labai grazu. tokios grazios spalvos, toks skaidrumas thumbup.gif
o kur pilti ta karsta vaska, kad kontura ispiesti? kur to vasko gauti?
Atsakyti
Vaškas - paaukoji dvi žvakes ir va jums vaškas biggrin.gif O kad kontūras būtų plonas, nes su teptuku labai sunku "danešti" vaška, tai dailininkų partuotuvėse yra pirkti tokie samtukai su snapeliu. I jį įsipili karšto vaško ir išsivedžioji kontūrą - joks dažas neprasiskverbs smile.gif sėkmės 4u.gif
Atsakyti
Kadangi kažkada anksčiau žadėjau, pasirodysiu su pirmuoju savo eksperimentu.
Šalikėlis

Naudojau rusiškus akrilinius dažus, skirtus tapybai ant medžiagos. Maišant pavyksta tik kažkokius keistus atspalvius išgaut. Medžiaga taip pat ne šilkinė. O dar kvailutė pradedančioji pasirinko šalikėlį, tai galvojo, kad kantrybės nebepakaks. doh.gif

Gal žinot, kokia orientacinė rusiško Gammos rinkinuko kaina?
Atsakyti
TingiKace, labai gražus darbelis mirksiukas.gif super wub.gif thumbup.gif
Grete, tavo šalikėlis taip pat dailus wub.gif thumbup.gif: Visų dailūs darbeliai wub.gif
Atsakyti
Grete, gavosi tiesiog puiku puikiausiai thumbup.gif . dazai matosi kad kitokie, lyg nesiliejantys g.gif bet darbelio prastesniu tikrai nedaro bigsmile.gif
Atsakyti
grete, labai meniskas salikiukas! biggrin.gif
Atsakyti
Kokie grazus darbeliai wub.gif , o as apleidau blush2.gif bet visvien dar bandysiu ax.gif
Atsakyti