Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Aiskinu lotuliukas.gif
issitempiu medzegele ant remo, susibraizau atvirutes , kokio mazdaug dydzio. Nupiesiu, tuomet prilyginu flizelina, susikarpau ir klijuoju prie popieriaus smile.gif
Atsakyti
o ant kokio cia silko. as kai prie ponge 5 prilyginau flizelina, tai tie klijai tokiais taskeliais matosi gerojoj pusej g.gif
Atsakyti
QUOTE(Brūkšniukas @ 2008 01 23, 15:11)
tai gerai smile.gif

Kaune parduotuvėlė tokia gera yra, su labai geromis pardavėjomis: viską ištraukia ir viską parodo wub.gif

bet kai paklausė "o jūs pati nenorit pabandyti" greitai iš ten pabėgau, nes noriu doh.gif

va dar pasidairysiu į jūsų, merginos, darbus, ir bėgsiu į parduotuvę biggrin.gif

But gerai,man i kompanija ax.gif
Siandiena toki bandziau
user posted image
Atvirutes wub.gif ,nuostabu
Atsakyti
cia ant ponge 5 . Bet per flizelina klijai nepersigeria (lipalas), as tiesiog juos greitai isteplioju ant pavirsiaus ir jie neprisigeria iki silko. Kitas variantas - piestukiniai klijai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 23 sausio 2008 - 19:28
ne, as turiu omeny, kad kai prilyginu flizelina, tai flizelino tie klijai persigeria.




Rulle. labai vykes bandymas thumbup.gif . ar cia ant naturalaus silko?
Atsakyti
Taip,ant naturalaus,cia ta pati skara smile.gif
Atsakyti
Rulle. saunuole thumbup.gif dirbk, neblogai sekasi.

naca, kad nesimato schmoll.gif vat neissisnekejom anksciau, savaitgali buvau Siauliuose, buciau atvezusi.... parodyti
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 01 23, 16:52)
Brūkšniuk, kaip pazistama  lotuliukas.gif Buvau pazadejusi ikelti ant silko tapytas atvirutes :

user posted image



upytėle, labai gražios atvirutės wub.gif
o Kaune niekada nebūni?
Nu tiesiog labai būtų smagu gyvai pamatyt blush2.gif
Atsakyti
[quote=Siggy, butinai busiu, nes Smilte prizadejo isvirti cepelinu ar dar kazko, o be to labai noriu i Kauno muzikini... Dar nei karto nebuvau . Tai jau kai vaziuosiu -garsiai sauksiu!!!! Labai megstu susitikimus wub.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 01 23, 16:52)
Buvau pazadejusi ikelti ant silko tapytas atvirutes :



kaip grazu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

SUZAVETA!
Atsakyti
matyt kitoks flizelinas. manasis toks ploniausias ir pigiausias.

Upytele. isduok paslapti, kaip sitiek suspeji. Gal ''normalaus" darbo nedirbi? ir seimynos turbut neturi g.gif
Atsakyti
Diedas baigia penktadienį rėmą tempsiu šilką. Jei viskas geraibus kitą savaitę gausit pažiūrėti rezultatą.
Atsakyti