Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

flomasteriu kancialiarinese prekese, dazu dailes reikmenu parduotuvese, pas mus maciau ir kanceliarinese mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 09 21, 11:03)
flomasteriu kancialiarinese prekese, dazu dailes reikmenu parduotuvese, pas mus maciau ir kanceliarinese mirksiukas.gif


oi flomasteriu 100 metu neturejau, jau ir nemoku jais naudotis lotuliukas.gif o tinka tie patys paparsciausi flomasteriai, ar yra specialus paisymui ant drabuziu? blink.gif
Atsakyti
QUOTE(domcius @ 2007 09 21, 08:18)
gal zinot panickos kur ju buna?  bigsmile.gif

As tai per ebay pirkausi ax.gif
Papildyta:
QUOTE(domcius @ 2007 09 21, 14:16)
oi flomasteriu 100 metu neturejau, jau ir nemoku jais naudotis  lotuliukas.gif  o tinka tie patys paparsciausi flomasteriai, ar yra specialus paisymui ant drabuziu? blink.gif

Specialus tekstilei 4u.gif ,jie uzfiksuojami po piesinelio uzbaigimo su lygintuvu,kad nenusiplautu 4u.gif
Atsakyti
Nusipirkau akriliniu dazu skitru rubu dazymui,Bet kokio tipo medziagai tinka neraso.
Gal kuri esat bandzius.Itariu ,kad seip neprasimus i kita medziagos puse.Bandysiu svarka grazinti. biggrin.gif

Gal kuri paiset su tokiais dazais ir kokiu patarimu turit?
Atsakyti
Akriliniai rubams g.gif ,neteko dar girdet blink.gif ... O parasyta kaip naudoti?
Atsakyti
Na as ir buvau nustebus.
Ten raso,kad nupaisai ir is kitos puses viska lygintuvu uzlygini.
Bandysiu ant kokio mazesnio daikto,paziuresiu kaip gausis.
Atsakyti
Zinau, akriliniai tekstilei skirti dazai, viskas su jais o.k. Konsistencija kaip guaso. Priklausomai nuo medziagos storio jie gali ir neprasimusti per audini. Na , zinoma, jei labai atskiesi vandeniu - tai skystimelis butinai i kita puse nutekes bigsmile.gif Zodziu, pasiimk pirma skiaute medziagos, ismegink, o po to jau rubus puosk smile.gif Mat nezinau kaip jie atrodys po skalbimo....
Atsakyti
Truputeli pasigirsiu... Jau seniai tai dariau blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsakyti
nugi laaabai wub.gif bet man labiausiai pirmas kur tavo temoj.

ir turbut ne naujiena pasakysiu, kad zymiai graziau atrodytu islyginta mirksiukas.gif negadink savo ir darbu vertes.
Atsakyti
Aciu, naca, uz grazius zodelius ir draugiskus patarimus! Tu teisi del tu rauksliu (beje as irgi bambu ant autoriu, kurie negerbia savo ziurovo), bet pas mane darbas islygintas tik tada - kada remuose .... O iki to dar toks tolimas kelias... doh.gif O is remeliu salono - tiesiai i parodele... Vat todel ir skubu pasigirti blush2.gif Kazkaip reiketu atrasti laiko lygintuvui, bet kol kas,..... tik begimas... Labai sunku sugrizti i civilizacija po kelioniu lotuliukas.gif Nu nepykite merginos, labai stengsiuosi pasitaisyti, bet kol kas nesekasi blush2.gif blush2.gif Beje, idejau du, kurie man labiausiai prie sirdies. Laukiu kitu merginu darbeliu... Greitai! Vasara jau baigesi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 09 24, 22:19)
Beje, idejau du, kurie man labiausiai prie sirdies. Laukiu kitu merginu darbeliu... Greitai! Vasara jau baigesi  mirksiukas.gif



assa.gif smagu , oj smagu, kad rodaisi ir giriesi thumbup.gif Man tai jau labai labai prie širdies būtų apatinis, o viršutinis tikrai kenčia ( nuo mergaitės nelyginančios, nelyginančios, nelyginančios, visos suknios išbėgios, išbėgios, išbėgios...)
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Einu uzsirakinti spinta, nes sestadieni tikrai prireiks suknios doh.gif Gerai, daugiau nedesiu nelygintu, bet is tiesu jis tik su viena raukslyte blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti