Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Aciu Upytele 4u.gif
user posted image
user posted image
Toks rinkinukas
Taip rezervuojantis tirpalas konturams,jis bespalvis,bet skaiciau,kad jo spalva galima pakeisti,reikia tik aliejinius dazus nuriebinti,ipilti ir ismaisyti,tai pas jus tas konturas labai spindi,tai kas ten?
Mano tai labai baisus gavosi,geda net rodyti blush2.gif
Na,vis tik rodau savo pirma terlione blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rulle: 22 sausio 2008 - 20:23
tavieji dazai turbut su garais tvirinami.
spalva intensyvesne galima isgauti beveik neskiedus vandeniu, ir kelis kartus uzdazius.
o musu blizgantys tai irgi konturai silkui. jie lygintuvu tvirtinasi
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 22, 21:22)
tavieji dazai turbut su garais tvirinami.
spalva intensyvesne galima isgauti beveik neskiedus vandeniu, ir kelis kartus uzdazius.
o musu blizgantys tai irgi konturai silkui. jie lygintuvu tvirtinasi

Aciu, Naca,ne ne su garais,su lygintuvu,a,tai tas konturas parsiduoda,supratau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rulle @ 2008 01 22, 20:12)


sveikutė
žinau apie kokį rinkinuką šneki. Teisingai Naca sako - mes perkam kontūrus jau su spalva, jie būna su blizgesiu arba be. Ir dažniausiai tūbelėse, be to nesmirda taip, kaip šitas iš rinkinuko. Bet šis irgi turi savo privalumų - labai gerai sulaiko dažą, visai nepraleidžia, labai greitai ir lengvai liejasi per tą vamzduką. Spalvint galima su aliejiniais nuriebalinus. Bet jau spalvas manau sunkiau išgauti tokias grynas kaip iš pirktinių.
O dėl tvirtinimo neatsimenu, reikia paskaityt ant buteliukų, bet būna rusiškų ir lygintuvu tvirtinamų, man šiaip rusiški dažai patinka kai kurie, spalvų labai gražių, tokių iš gamtos būna.
O pirmas bandymas labai netgi vykęs 4u.gif
Tiesa, spalvos intensyvumas priklauso nuo dažų, nuo to, kiek praskiesta, daugiau kartų užpiešus bus intensyvesnė spalva, taip pat ant storesnio šilko ryškesnės spalvos gaunasi, nes ne taip persimato.

Labai džiaugiuosi, kad jungiesi į kompaniją wub.gif
sekmės 4u.gif
Atsakyti
Dekoju Siggy 4u.gif ,taip kvapas yra, as ir galvoju,kad nusipirksiu grazaus konturo,nes nemokesiu teisingai padaryti.
Ta skarele-eksperimentine biggrin.gif as ja burbuliavau,bet nieko nesigavo,tai ir nusprendziau,kad silkas,labai plona,bet nenoriu naujo silko sugadinti.
Ir dazus praskiedziau,galvojau labai rysku bus, o gavosi-blanku smile.gif
Aciu uz silta priemima rolleyes.gif
Atsakyti
Panos, klube šiaip jau neprekiauja rėmais ir sakė apie 60 lt. Na mano diedas niekaip nebaigia r4mo, o man nagai niežti tęsti tapymą blush2.gif
Atsakyti
o as maniau kad ten vezliukas tapytas lotuliukas.gif . tikrai visai pavykes pirmasis darbelis. paryskinti dar nevelu.
as turiu toki ar panasu rinkini, tai manasis garais tvirtinamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(tavi @ 2008 01 22, 21:02)
Panos, klube šiaip jau neprekiauja rėmais ir sakė apie 60 lt. Na mano diedas niekaip nebaigia r4mo, o man nagai niežti tęsti tapymą blush2.gif


tai pradžiai nedideliems darbeliams galima kokį porėmį nusipirkti ištempimui dailininkų prekėse, tai iki 10Lt užteks, priklausomai nuo dydžio. O po to ir rėmą įsitaisysi 4u.gif

QUOTE(naca @ 2008 01 22, 21:05)
o as maniau kad ten vezliukas tapytas lotuliukas.gif . tikrai visai pavykes pirmasis darbelis. paryskinti dar nevelu.
as turiu toki ar panasu rinkini, tai manasis garais tvirtinamas g.gif


Tai ta pati firma, ir tokių ir tokių turi, pirkau ir garais tvirtinama, viena spalva labai graži man buvo "pščeničnaja" bigsmile.gif o kitos jau lygintuvu.
Atsakyti
Tai jus visos piesiat ant audinio?as tai galvojau,kad tai ir vadinasi saltoji batika g.gif
Ir man reiktu remelio,nes sena paveiksla patvarkiau biggrin.gif
As tai,kai leles darau,tai manau,pradziai audini leliu apriedams nupiesti ir,gal kokias atvirutes ax.gif
Atsakyti
tegu pataiso mane kas nors, jei klystu, bet paskaicius knyga apie batika supratau, kad batika - tai nebutinai audinio marginimas, nors dažniausiai būna marginamas audinys, bet gali būti marginamas medis ir ryžinis popierius ir panašiai. Batika tai dažymas naudojant skystą vašką. Jei norėsi, parašyk man į až savo el. paštą, atsiūsiu, ką nusiskanavau apie batiką, tik rusiškai. O mes čia susirinkusios tiesiog piešiam ant šilko.
Nors batika mane labai pradėjo dominti, ypač kai sužinojau, kad būna skysto vaško, kurio visai nereikia kaitinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2008 01 22, 22:58)
tegu pataiso mane kas nors, jei klystu, bet paskaicius knyga apie batika supratau, kad batika - tai nebutinai audinio marginimas, nors dažniausiai būna marginamas audinys, bet gali būti marginamas medis ir ryžinis popierius ir panašiai. Batika tai dažymas naudojant skystą vašką. Jei norėsi, parašyk man į až savo el. paštą, atsiūsiu, ką nusiskanavau apie batiką, tik rusiškai. O mes čia susirinkusios tiesiog piešiam ant šilko.
Nors batika mane labai pradėjo dominti, ypač kai sužinojau, kad būna skysto vaško, kurio visai nereikia kaitinti  bigsmile.gif

Ir as turiu kelias knygeles ax.gif ,gera knygute,Varlytes,is pirmo psl.,tai ten daug budu aprasyta,kaip ir kas ,bet,kai pradedi daryti,ne taip paprasta smile.gif
Kaip ir vusur,reikia praktikos,reiktu ant kokio kito audinio pabandyti,nes kaip tai man neissilieja smile.gif dazai,nors ir audini drekinau.
Atsakyti
koks gražus pirmas bandymas, rulle thumbup.gif

tu jau nepyk....man sakė, kad pradžiai ir pabandymui tas rinkinys pats tas blush2.gif nesakė, kad smirdės ax.gif
Atsakyti