Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(upytele @ 2008 01 17, 12:39)
Fonui tokios formos teptukas ???

user posted image

Jei fonas labai didelis imk plokščia. Pas mane skarutė nedidelė - ėmiau elipsės, bet storą. Gali tokį, kitos tapė foną su su tokiu. Na supranti, koks laisvas buvo tokį ir ėmiau. Smailėjantis leis ant kontūro neužlipti, taip manau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 17 sausio 2008 - 10:42
tavi, tempiu informacija po lasa, nes kiekviena karta atsiranda pradedanciuju, o atidarant nauja temele, galesime is karto ideti aprasyma pradedanciajai smile.gif Kad nebereiketu po daug kartu kartoti ta pacia informacija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 01 17, 15:12)
tavi, tempiu informacija po lasa, nes kiekviena karta atsiranda pradedanciuju, o atidarant nauja temele, galesime is karto ideti aprasyma pradedanciajai smile.gif Kad nebereiketu po daug kartu kartoti ta pacia informacija smile.gif

Gerai, jei ką sužinosiu ypatingo parašysiu.
Atsakyti
user posted image

stai kur suejo vieno nepavykusio paveikslo motyvas tongue.gif
Atsakyti
Saunuole! thumbup.gif
Atsakyti



stai kur suejo vieno nepavykusio paveikslo motyvas tongue.gif
[/quote]
Labai įdomus darbas.
Atsakyti
Panos, kiek jums rėmai kainavo?
Atsakyti
aciu, Krika bigsmile.gif

Tavi, ar turi galvoj ta darbini rema? as tai jo neturiu normalaus. pasidariau kazkoki ir tiek
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 20, 13:03)
aciu, Krika  bigsmile.gif

Tavi, ar turi galvoj ta darbini rema? as tai jo neturiu normalaus. pasidariau kazkoki ir tiek

Jo, darbinį. Klube už 30 lt vienas.Vyras du padarė už keturiasdešimt lt , bet jie sunkoki.
Atsakyti
As jau seniai dariausi ir man kainavo 20 lt. Siandien dienai jau turetu buti pabranges. Siaip su malonumu uzsakyciau pa koki meistriuk rema, kuris gali reguliuotis. ... Maniskiai jau visai baigiasi g.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif , laiko daugiau dabar turiu,tai bandymų metas pas mane ax.gif , išbandžiau dekupažą, dabar piešimui ant šilko atėjo laikas, nes gavau dovanų Batikos rinkinuką,radau seną skarelę,manau,kad ji šilkine,tai po truputėli krapštausi biggrin.gif .
Tai tą proga norėjau paklausti specų blush2.gif , rezervuojančio tirpalo spalvą galima su aliejiniais dažais pakeisti, o,kad tokia švytinti gautųsi,ko reikia? Ir,kaip tai pas manę labai blanki spalva gavosi,kai išdžiuvo,kodėl?gal skiesti su vandeniu nereikia? Ir ar būtinai vandeniu sušlapinti,prieš dažant? Ir tą foną,viso audinio su teptuku tepti?o,kaip paskui tą rezervuojanti skysti tepti ant nudažyto,ar galima?
Aš su druska bandžiau,tai negražiai man gavosi schmoll.gif
Na ir prirašiau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
rulle, saulyte, nepyk, bet kol kas neisikirtau i klausimelius... Zodziu, taip - batika skiriasi nuo tapybos. Dabar, manau , fotkink savo rinkinuka ir meginsime aiskintis su kokiais daziukais dirbi smile.gif Mat batikai (nelabai as ja domejausi, bet kazkiek teko) naudojama kiek kitokie dazai nei silkui, na bet koks skirtumas - juk tai dazai. Dabar apie rezervuojanti tirpala... Manau, jis skirtas konturams daryti smile.gif Jis neskiedziamas jokiais dazais. Tiesiog pasidarai piesini (pries tai ji reikia ipilti i indeli, ir tarsi dantu pasta isspausti ant silko, gaunamas konturas), kai jis nudziusta - tuomet dazais nutapai... Del spalvos - priklauso kazkiek nuo medziagos, bet galbut tai pasteline spalvyte ??? Tai todel taip blankiai gaunasi ??? Visgi, fotkink ka turi ir siusk cia smile.gif
Jei tai batika, tuomet tas rezervas naudojamas vietoj vasko. Pabaigus piesini - jis nuimamas lygintuvu ar vandeniu (pasiskaityk aprasyme), su juo galima graziu efektu isgauti, jei kazkiek sudziuvusi palauzysi ir itrukinejusias vietas patepsi dazais smile.gif Vat, bet kol kas viska is zvaigzdziu rasau, nes nesuprantu apie ka klausi ax.gif
Atsakyti