Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(naca @ 2008 01 16, 11:52)
oho kaip brangu blink.gif

as tau apsiejau be kursu, visa info suzinojau cia. ir aciu Upytelei ir kitoms mergaitems. nemanau, kad kursai butu  labai ka pagerine mano tapyboj rolleyes.gif

tavo kūriniai puikūs. Tavo prisižiūrėjus ir aš toj skarutėj aguonas piešiau lotuliukas.gif , šiaip aguonos man nuostabios gėlės - gaila trumpai stovi nuskintos. O dar azijinės žydros aguonos tai fantastiškos gėlės. o dėl brangumo tai Vilniuje daug kas žymiai brangiau nei kituose miestuose. Deja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 16 sausio 2008 - 10:18
Priklauso nuo pamokos lygio, Kaune svyruoja kainos nuo 40Lt iki 100Lt. už pamoką. Galima žinoma ir savarankiškai, čia kas kaip pripratęs mokintis 4u.gif

O kiek pamokų nusimato?
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2008 01 16, 12:43)
Priklauso nuo pamokos lygio, Kaune svyruoja kainos nuo 40Lt iki 100Lt. už pamoką. Galima žinoma ir savarankiškai, čia kas kaip pripratęs mokintis  4u.gif

O kiek pamokų nusimato?

Jei tiksliai atsimenu tai iki 8 pamokų. Už kiekvieną mokama atskirai.
Atsakyti
nu jooo doh.gif tada tai ziauriai brangu blush2.gif
nebent labai daug technikų išdėstytų - nes yra daug įvairių, mane irgi daug kas domina. Visokios rytietiškos ir panašiai...
Labai įdomu pasidarė - o kažkoks planas užsiėmimų yra? Temos nurodytos?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Siggy: 16 sausio 2008 - 11:24
QUOTE(Siggy @ 2008 01 16, 13:23)
nu jooo  doh.gif tada tai ziauriai brangu  blush2.gif
nebent labai daug technikų išdėstytų - nes yra daug įvairių, mane irgi daug kas domina. Visokios rytietiškos ir panašiai...
Labai įdomu pasidarė - o kažkoks planas užsiėmimų yra? Temos nurodytos?

Žinau tik sekančio užsiėmino temą - liejimas.
Atsakyti
as tai eiciau i kursus tik noredama pasitobulinti kokioj srity, bet pradmenis manau galima savarankiskai.
Atsakyti
Mano skarelė
user posted image
user posted image
Atsakyti
tavi, thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif greitai darbo eiga pasakojame smile.gif As rimtai smile.gif Ir is smalsumo ir dar kazkam galbut pradedanciajam pravers smile.gif

Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2008 01 17, 11:21)
tavi,  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  greitai darbo eiga pasakojame smile.gif As rimtai smile.gif Ir is smalsumo ir dar kazkam galbut pradedanciajam pravers smile.gif

Čia pats paprasčiausias darbas. Kontūras ir dažai nieko blatno. Kontūras , kuris išsiplauna ir palieka pradinę šilko spalvą (čia balta), dar gėlės viduryje panaudota auksinės ir juodos spalvos kontūras. Aguonas bandžiau kopijuoti iš kažkokio juodai balto paveiksliuko, o toliau tai kaip susišvietė piešinys.Bus paprasčiau, jei užduosit klausimus. Be to aš tik mokytis pradėjau, dar daug nežinau blush2.gif
Atsakyti
Gerai, uzduosiu metodinius klausimelius :

1. Skarele buvo istemta su specialiomis knopkytemis ant remo ar tiesiog paprastai prismaigstyta populiariomis visiems zinomomis kanceliarinemis knopkemis?
2. Naudojamas bespalvis konturas (Gutta, Javana, ar dar kazkas???)?
3. Isspaudziama tiesiai is tuteles ar specialus "konteineris" su storu antgaliu?
4. Kiek laiko dziusta?
5. Lieji spalvas prie pat konturo ar kazkiek palieki laisvos vietos leisdama jiems laisvai teketi ?
6. Ar dazus skiedet su vandeniu ar naudojot grynus?
7. Dideliam plotui padengti naudojami apvalus ar ploksti teptukai ?

Va kiek klausimu iskilo pradedanciajam blush2.gif

Atsakyti
Rėmas su vinukais ir gumutėm. Smeigi į į skarelės kraštą paprastą smeigtuką, jį užkabini gumutę. Pradėti reikia nuo kampų.
Kotūras guta
Spaudžiama iš tutelės. Ji turi labai smailą galą. Pastoviai reik valyti ant smaigalio susidarantį burbuliuką.
Džiovinti geriausia su fenu, bus greičiau, o tai apie 1 val.
Spalvos liejamos toliau nuo kontūro, dažai patys pateka. Pas mane kai kur matyti peržengė kontūro ribas.
Dažua kai kur naudojau su vandeniu (aguonos), ten spalvinau porą kartų, kad būtų perėjimai, fonas mėlynas tik dažai
naudojau elipsės formos teptukus tik įvairių storių. Fonui storiausias. Prie kontūro kai pradžiuvo naudojau patį ploniausią užpildyti baltas vietas.
Po to vėl džiovinti fenu ir lyginti šiltesniu nei šilkui, bet ne tokiu kaip medvilnei. Taip užtvirtinami dažai, kuo ilgiau tuo ryškesnės spalvos. Po to išplauti, po plovimo suminkšteja.
Atsakyti
Aciu tavi! Va - issamu! Fonui tokios formos teptukas ???

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 17 sausio 2008 - 10:40