Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

nu pagaliau VAIVORYKSTES BUCINYS
user posted image

tas silkas toks nesiliejantis , tiesiog beveik piesti galima.
Atsakyti
wub.gif Nerealiai grazu wub.gif
labai grazu auguonos wub.gif
Pirksiu kita savaite priemones ir bandysiu koki salikuti nusipiest.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 13 sausio 2008 - 19:41
aciu, jei taip galvoji. man tai jis nelabai, ypac siandien doh.gif o paskui matysis.

pabandyk - tikrai veza, tik sunku prisiruosti su tais silku tempimais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 13, 20:44)
aciu, jei taip galvoji. man tai jis nelabai, ypac siandien doh.gif o paskui matysis.


Man tai labai grazu ypac tos aguonos ir vaivorykste. Spalvu perejimai taip grazu wub.gif o aguonos jos beveik kaip gyvos tarsi plazdetu ant vejo atrodo tuoj ims ir sujudes wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo varlyte: 13 sausio 2008 - 19:51
oi aciu, gal imsiu ir patikesiu rolleyes.gif
Atsakyti
Vis morališkai ruošiuos pati išbandyt šią meno rūšį. Pirmas eksperimentas jau gamybos procese. Tik dar neaišku, kas bus, nes priemonės tai tikrai eksperimentinės. doh.gif Va, kaip tik apie jas norėjau paklaust. Kaip manot, ar tas šilkas, kuriuo prekiauja vilnos fabrikas, tinkamas ir tapybai ar tik vėlimui? Šilkas

Mano gyvenamoj vietovėj sunku tokiais menais užsiimti. verysad.gif Visa, kas reikalinga, sunkiai besurinksi. O kokybės tai norisi...
Atsakyti
o, koks nebrangus. manau, kad tinka. ponge silka ir naudojam dazniausiai, tik ten skaiciukas nenurodytas.jis turbut plonas, tai labiau tinka skarelem , salikeliams, bet galima ir paveiksliukus mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 13 sausio 2008 - 21:32

 ! 
Forume draudžiama:
Šiukšlinti (naudoti "SPAM'ą" - Stupid Pointless Annoying Material/Message ).
• rašyti temos neatitinkančias žinutes ("Off-Topic" - bet kokios žinutės, neatitinkančios diskusijos arba forumo temos, laikomos besaikiu šiukšlinimu).
• rašyti žinutes, kuriose atsakoma tik šypsenėlėmis arba vienu žodžiu; jos taip pat laikomos šiukšlėmis.

Bet kokie komercinio/platinimo/reklaminio pobūdžio skelbimai (tiek temos pavadinime ir turinyje, tiek dalyvio logo/avatare/pavadinime ir paraše). Komerciniai skelbimai bus ištrinti, o dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas, draudimas rašyti komentarus arba visiškai uždraustas prisijungimas Forume.

Prašome nekelti didelės apimties nuotraukų, nes jos užima daug vietos, kitu atveju jos bus trinamos.

Taip pat necituoti žinučių su nuotraukomis, nes besikartojančios nuotraukos užima daug vietos.
Atsakyti
Naca, buvau pirmoj pamokoj piešimo, tai daugiau buvo bendro pobūdžio. Supažindino su kontūriniu piešimu, spalvinom skarą. Šiaip turi buti ciklas pamokų. Toliau turi būti liejimas ir žaidimas spalvomis. Žiūriu Irmulia siautėja mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kad ne tokia jau ir bendro pobudzio, jei ir patapyt bandet mirksiukas.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 15 sausio 2008 - 14:19
Teko vakar padovanoti savo pirmą pieštą skarutę. Dėl piešimo pamokų, tai žadėjo pasakoti apie įvairias technikas ir efektų išgavimus. Beprotiškai įdomu, gaila kiek brangoka, bent jau man. Kiekviena pamoka 60 lt.
Atsakyti
oho kaip brangu blink.gif

as tau apsiejau be kursu, visa info suzinojau cia. ir aciu Upytelei ir kitoms mergaitems. nemanau, kad kursai butu labai ka pagerine mano tapyboj rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 16 sausio 2008 - 10:04