Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(upytele @ 2008 01 11, 15:03)
Aha  thumbup.gif tik nezinau ar is silko imanoma pagaminti ???? g.gif

Jei naudoti tik paprastą virinimą, nelaikys formos. Reik skambinti kur pliusuoja ir gofruoja medžiagas. Yra lyg ir kokie chemikalai -fiksatorius.
Atsakyti
ai dar nesiusiu foto - bandysiu, nes supratau, ka reikia daryti- nebijoti sulieti. tiesa, o kaip tu suslapini visa silka- jei apipurskiu, tai pakimba tas vanduo g.gif .
o del nesigavusiu silku panaudojimo, tai jau turiu siek tiek prikaupusi - is vieno rankine ruosiuos daryt (tik ar prisiruosiu g.gif ), is kito sage pradejau, bet nebedristu rodyti, nes yra kas tokio tipo daro doh.gif .

Tavi, tai ar tu gavai tu chemikalu?
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 11, 16:07)
ai dar nesiusiu foto - bandysiu, nes supratau, ka reikia daryti- nebijoti sulieti. tiesa, o kaip tu suslapini visa silka- jei apipurskiu, tai pakimba tas vanduo g.gif .
o del nesigavusiu silku panaudojimo, tai jau turiu siek tiek prikaupusi - is vieno rankine ruosiuos daryt (tik ar prisiruosiu g.gif ), is kito sage pradejau, bet nebedristu rodyti, nes yra kas tokio tipo daro doh.gif .

Tavi, tai ar tu gavai tu chemikalu?

Dar nesusikambinau, dirbu su poliesteriniu sifonu. Ant jo piešti taip pat galima mirksiukas.gif
Atsakyti
gal tau per pamokelespasakys, kaip su tais burbulais. tik man klausimas, ar tas silkas nenublanksta virinamas. nors turbut pagarinti uztektu g.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2008 01 11, 16:19)
gal tau per pamokelespasakys, kaip su tais burbulais. tik man klausimas, ar tas silkas nenublanksta virinamas. nors turbut pagarinti uztektu g.gif

Pirmą skarutę dariau šilkinę ir virinau, nenublanko. Tuose kursuose nežino apie fiksavimą tikro šilko. Skambinausi su firma, jie nieko nenaudoja, reiškia šilkas burbulinei netiks.Mažiau nei per mėnesį burbulai išsileis ir medžiaga liks tik truputi pasiputusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 11 sausio 2008 - 14:27
idomu, kaip ten tau seksis. as bijau prasideti dar ir su burbulinem. nebent gera ideja panaudoti nepavykusius paveikslus lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif del tos pacios priezasties as irgi savo sagiu nedeu i foruma lotuliukas.gif Nors jau seniai narplioju. Uztai draugam buvo daug dovanyciu!!!
Del silko burbulinimo... Jei ka suzinosite- pasidalinkite ir su manimi. Mat sifona, kiek zinau uztenka isvirinti... O kaip del silko ???
Atsakyti
Spalvas derint moku, teta išmokė (dailininkė), va su kompozicija gali būti problemų. Figūrų piešti nemoku. Aplamai mane daugiau traukia augaliniai motyvai, grafika. Noriu daryti ne paveikslus - šalius. Artimiausiu metu bandysiu nauose ant šilko velti. Turiu natūralaus balto šilko, manau nespalvinsiu darysiu šviesiu spalvų.
Kai kurios ta poliesterinį šifoną ir vadina šilku. Natūralus šilko šifonas ir buvo pirmoji skarutė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tavi: 11 sausio 2008 - 14:35
Tai man atrodo burbulinukes daro ant nenaturalaus sifono, o naturalus sifonas - skiriasi paciupinejus. Tiesiog malonesnis prie rankos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 11 sausio 2008 - 15:21
QUOTE(upytele @ 2008 01 11, 17:21)
Tai man atrodo burbulinukes daro ant nenaturalaus sifono, o naturalus sifonas - skiriasi paciupinejus. Tiesiog malonesnis prie rankos smile.gif

Oi nesakyk mirksiukas.gif dariau burbulinukę iš poliesterio, kurio neatskirsi nuo natūralaus - švelnus, švelnus.
Atsakyti
naujosios technologijos lotuliukas.gif
Atsakyti
na ir nesiseka doh.gif . siaip ne taip mano paveikslas isvenge siuksliu dezes, nors nesakyciau, kad as labai juo patenkinta. bet.... buvau issipiesusi piestuku ant silko, kaip skaiciau parasyta. tai kai jau pabaigusi emiausi skalbt, tai sunkiai sunkai issiskalbe tas piestukas, bet lengvai nusiplove blizgus konturas blink.gif , ir paveikslas gerokai pabluko doh.gif . teks vel tempt ant remo ir paryskint doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti