Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

neitiketina thumbup.gif . ir taip idomiai atrodo tie papaisymai thumbup.gif

as vis kaupiuosi paveikslui, bet nesusikaupiu doh.gif
Atsakyti
Taigi, as ir sakau, kad po to svenitnio maratono - labai sunku pradeti dirbti .... Rankos kaip nesavos. Siandien piesiu antra silkini darba.... Jau lengviau lotuliukas.gif
Atsakyti
man ne svenciu maratonas, man labiausiai tos vaiko ligos trukdo doh.gif o be to nezinau, kazkaip uzsakymu tapyti vis atsisakau ( tiesiog truksta tam patirties ir pasitikejimo), o tapyti siaipsau tiesiog nera paskatos doh.gif
Atsakyti
Pats blogiausias sprendimas, koki galejai pasirinkti.... Juk reikia tobuleti ne vien tame kas patinka, bet ir tame, del ko tiesiog turi sukti galva kaip padaryti, galbut dantis sukandus, nes nei vienas negime mokedamas, ir , galbut, pirma karta sugaisi daug laiko, bet uztai kitam kartui turesi neikainojama patirti... Kad tu zinotum kiek as esu silko prigadinusi doh.gif Zodziu, dirbk! Nes kitaip rankos atbulos pasidarys tongue.gif
Atsakyti
taip tai taip, bet sunku tiek sriciu suderinti. dedu pastangas tobuleti kitur, noriu ilisti i juvelyrikos sriti ax.gif o tapyba tai siaip man miela- tiesiog vaikystes svajone, tik kodel as anksciau nepradejau doh.gif . matyt neturedama ziniu masciau, kad savamokslis nieko doro negali sukurti, niekam negali ir parodyti doh.gif . kvailystes kazkokios
Atsakyti
vakar rasiau rasiau cia klausima Upytelei, bet ziuriu neber kazko g.gif .
Upytele, ar tu tapydama bekonturius paveikslus pasipaisai ant silko nors kiek. nes kitaip nesuprantu, kaip galima isgauti tokias tikslias formas doh.gif . skaiciau, kad galima pasipaisyti labai minkstu paprastu piestuku .
Atsakyti
Pirmiausia pasipaisau ant popieriaus, tuomet pasikisu po silku paveiksla ir pakartoju piesini plonu teptuku sviesiu dazu (sviesiai pilku) Jei storas silkas, tuomet piesinys salia ir veiksmas tas pats smile.gif Yra piestukai, kurie tirpsta, gave vandens, bet as nenaudoju, nes man pasirode per brangu, tuolabiau, kad piesimas pilku dazu - pasiteisino smile.gif
Atsakyti
tikrai, kazkaip nepagalvojau apie teptuka doh.gif . o pas mus negavau to dingstancio rasiklio. ir man kazkaip nelabai tinka atrodo, nes po pirmo spalvos uzdejimo jis vistiek dings.
Papildyta:
dabar matau tas tavo pilkas linijas, maniau kad jas darei pabaigoj tapymo ax.gif
Atsakyti
Oi nea, pirmuju nebesimato... Tas ryskias padarau pabaigoje, kur man noretusi pabrezti kontura. Pirmosios praktiskai pasislepia po tamsesnemis spalvomis.
Atsakyti
Kazkaip gesta ta musu temele verysad.gif .... Idedu dar viena darbiuka... biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
atrodo kaip akvarele doh.gif . nors ir ne mano stilius, bet tavo talentui 10 balu.

kaip tik darau eskiza. bandysiu be konturu. jei iseis parodysiu. o jei ne, tai nebezinau kada prisiruosiu unsure.gif

zinai, mano akim ziurint, tai as pataisyciau kaklo, smakro linijas, ir man veidas atrodo kaip leliuko ax.gif gal ir ne man tokius pastebejimus rasyti, bet as kaip asmuo is salies tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 10 sausio 2008 - 13:10
Naca, aciu uz pastebejimus. Mes visi turime teise i savo nuomone ir labai gerai, kad turime lotuliukas.gif Tiesiog nuotraukoje is tiesu nelabai aisku, mat cia uzversta i virsu galva ir rakurse veidas kiek kitaip atrodo... Gyvai - paveiksle irgi kitaip smile.gif As suprantu apie ka kalbi smile.gif Tiesiog prasta fotgrafe esu lotuliukas.gif
Na ir tai dar viena sunkia uzduotele issikeliau - isspresti rakursa... Paprastai nupiesti veida - sudetinga, bet jau kazkiek pakelta ir pakreipta doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 10 sausio 2008 - 15:25