Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

mano japoniškas šalis irgi šifoninis drinks_cheers.gif
bet jau nuotraukos naca tai fantastiškos bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
nuotraukos blink.gif kaip tai fantastiskos blink.gif . man labai prasta atrodo unsure.gif
Atsakyti
Nevyk Dievo į medį lotuliukas.gif
man tai fantastika, kaip taip gražiai sugebi nufotografuoti viską wub.gif
ten šviesa iš apačios šviečia? g.gif
Atsakyti
ne, niekas ten nesviecia lotuliukas.gif - ten balta paklode. su blicu fotografuota be jokiu gudrybiu mirksiukas.gif .
dziaugiuos, kad tau atrodo geros nuotraukos ax.gif . o as kai idealiu prisinagrineju, tai manosios tokios prastos atrodo doh.gif
Atsakyti
nu jo, priklauso nuo to, į ką lygiuojiesi mirksiukas.gif
man kol kas užtenka mokymosi piešimo, kitais frontais jau nieko nespėju po darbo ir vaiko, tai kažkaip negriaužiu savęs. Kažkada labai norėsiu pasitobulinti žinias ir įgūdžius fotografijoje, bet matyt labai negreit unsure.gif
Atsakyti
jei fotografuotum papuosalus, o dar ir noretum juos parduoti, tai tikrai prisiverstum. man pats sunkiausias dalykas tas fotografavimas doh.gif
Atsakyti
Merginos, darbstuolytes, bitutes - nuostabiu svenciu, nauju ideju, ikvepimo ir stebuklo!!!!

Siunciu toki pati pasveikinima kaip ir savo temeleje, bet nuo jo dvelkia juuuuuuura smile.gif

user posted image
Atsakyti
Merginos, atostogos jau baigesi tongue.gif Greitai dirbam !!!
Atsakyti
dirbam dirbam, šiandien darbe nuo pačio ryto susirinkimas doh.gif blink.gif
Atsakyti
Koks čia darbas... aš šiand nuo ryto jau visą delfį perskaičiau. Tarpušventį niekas nevyksta... doh.gif
Atsakyti
as irgi .... tingiu blush2.gif Del savo sirdies patapau po valandele per diena, bet daugiau schmoll.gif
Atsakyti
Taip ir numirs musu temele.... Meginu gaivinti :

pirmas 2008 metu darbelis ant silko. Jeeeeetau kaip rankos atprato per pora savaiteliu!!!!!!!!!!!!


user posted image
Atsakyti