Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Turiu iš ko mokytis ir ko siekti rolleyes.gif
ačiū mergytės kad neleidžiate sustoti wub.gif
Atsakyti
kad as nuotraukas matyciau, tai irgi kazka pasakyciau , ale nesimato g.gif . reiks is kito kompo paziuret doh.gif
Atsakyti
pasirodo dingsta iš Fotki.com nuotraukos, bandau kitaip įkelti:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Atsakyti
na salikeli jau maciau - nuostabus, gyvas darbelis thumbup.gif .o kalnai tai fantastika blink.gif
Atsakyti
būtum mačius per kiek kartų aš juos piešiau doh.gif lotuliukas.gif
vis dėmė ir dėmė atrodė o ne kalnai ir kažkaip sunku buvo reljefą išgauti, bet atrodo pavyko rolleyes.gif
iš ano darbo išeinant kolegės padovanojo knygą teorinę apie piešimą, reiks per šventės pasiskaityti gal g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
apie piesima ir as knyga tokia didele esu nusipirkus. o va dabar is rusijos atveze knyga apie silko tapyba thumbup.gif
Atsakyti
Turiu silko, turiu konturui daryti, turiu dazu, gal galite pasakyti kaip ji kur butu galima itempti? ar gal siuvinejimo lankeli nusipirkti ir taip po truputi bandyti splavoti? koks turi buti itempimas? nes viska bandau daryti po truputi, tai nenoriu pirkti kazko brangaus specialaus, nes neaisku kaip man seksis paisyti. 4u.gif
Atsakyti
taigi prikabink prie kokio seno remo arba gali ir su lankeliu. neturi buti tas itempimas labai labai kazkoks, bet kuo geriau ir lygiau itempsi, tuo bus lengviau.
Atsakyti
matau, kad kaunietė, tai turiu du patarimus, gal merginos po to ką nors geriau patars.
Jei nedideliam darbeliui, tai Zamenhofo pvz gatvej nusipirk koki porėmį paprastą, jie ten nebrangūs - 5-10Lt. ir ant jo galėsi ištempt. Turi jie ir knopkių specialių ir kabliukų, tik kabliukai jau brangesni - 24 Lt. buvo.
Arba gali paprašyt vyro ar draugo kokio kad sukaltų stačiakampį rėmą iš lentelių reikiamo dydžio.
O paskui, jei daugiau dirbsi, tai pasižvalgyk temoj, yra toks geras daiktas, kurį gali padaryti ir nagingesnis žmogeliukas, bet galima ir nusipirkti - tai reguliuojamo dydžio rėmas.
Merginos gal dar mane papildys 4u.gif
Atsakyti
neteisybe, Siggy, kad nebetapau tongue.gif . stai naujas darbelis salis ant sifoninio silko. sunkokai sekesi, nepazistu sifono, o dar ir nenusifotografavo ryskiau doh.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 20 gruodžio 2007 - 19:18
Naca, saunuole smile.gif thumbup.gif Taip ant sifoninio silko kiek sunkiau, o nuotrauku is vis neimanoma padaryti smile.gif Bet man jis be proto patinka !!!!
Atsakyti
aciu bigsmile.gif . as tai kiek kitokio rezultato tikejausi, bet kai uzsidedi tai nieko - toks spalvu svelnumas.
bet kiek dazo suryja sitas plonutis silkas doh.gif
Atsakyti