Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Bet tavo ir gabumai Upytėle thumbup.gif
Atsakyti
tiksliai - tik daug daug daug darbo tongue.gif 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 12 11, 10:49)
tiksliai , buvau pamirsusi - taigi batika!!!! Ka nori nudazysi ir lygiai ir rastais, tik ant ranksluoscio tikriausiai nebetiks vaskas  lotuliukas.gif bet sulankstant, suraisiojant -gali isgauti graziausiu rastu... Sekmes! lauksime rezultatu nuotraukeles.... O as ikeliu savo jau pabaigtas aguonas... Tik dar neiremintos...

user posted image

Nerealus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pritariu, Upytėle - fatastuiškai gyvas, karštas ir pulsuojantis paveikslas wub.gif nuostabu wub.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, uz grazius zodelius, bet dabar jau prasome visos prie darbo tongue.gif
Atsakyti
atsargiai su aguonomis gali sulaikyti biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif pabando!!!! Nupiesiu barikadas mirksiukas.gif
Atsakyti
Merginos, gal žinot kokią gerą vietą vilniuje pirkti šilką? Nes girdėjau kaune labai gerai yra dailinikų gildijoj, bet iki kauno aš tik savaitgaliais kartais nukeliauju, o darbo dienom vis nepavyksta, tai ir nenusiperku. O vilniuje kol kas perku tik iš dailės reikmenų parduotuvės, bet ten labai ribotas dydžių pasirinkimas... schmoll.gif
Atsakyti
liepė Upytėlė dirbti, tai pasirodau ir aš kukliai biggrin.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
lotuliukas.gif liepiau mirksiukas.gif Siggy! saunuole! Japonija pakvipo rolleyes.gif Oi kaip noreciau nors karteli.... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir kalnai ispudingi , mergyt, septynmyliais zingsniais tobuleji mirksiukas.gif
Papildyta:
Zinok.... apie Vilniu ir silka.... nieko nezinau verysad.gif
Atsakyti
Labai ačiū už komplimentą Upytėle, žiauriai malonu gauti tokį įvertinimą wub.gif
Atsakyti
Sekmes kuryboje ir nenustok tobulinti technikos ! Tikrai puikiai einasi 4u.gif
Atsakyti