Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(Braita @ 2007 12 10, 16:09)
aš čia ne į temą tarp tokių grožių, bet apie dinaminius puslpiukus biškiuką - jei dar kartą taip parašys, tai ištrink visus skaičiukus ir raideles iki .jpg, ir viskas bus ok.

aciuks.gif pasinaudosiu geru patarimu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Braita @ 2007 12 10, 18:24)
Ai dar, merginos - gal kuri bandėt perdažyti audinį? aš noriu baltus rankšluosčius paversti ne baltais  biggrin.gif gal rekomenduotumėt kokius dažus? nes tie tekstiliniai, kuriuos prilyginti reikia, netinka... ax.gif


taigi skalbdama į mašiną įmesk kokią raudoną kojinę- nebebus balti biggrin.gif
o jei rimtai , tai gal biški dažų gaila tokiam dalykui smile.gif , be to, nebus ryšku ir kažin ar pavyks, kad dažai padengtų vienodai rolleyes.gif
Atsakyti
Siuvineti smile.gif Tikrai grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 12 10, 20:09)
aciuks.gif pasinaudosiu geru patarimu mirksiukas.gif
Papildyta:
taigi skalbdama į mašiną įmesk kokią raudoną kojinę- nebebus balti biggrin.gif
o jei rimtai , tai gal biški dažų gaila tokiam dalykui smile.gif , be to, nebus ryšku ir kažin ar pavyks, kad dažai padengtų vienodai rolleyes.gif


nėra už ką, atsimenu, mane pačia nervuodavo ir nesuprasdavau kame čia šaknys su tais dinaminiais puslapiais doh.gif pasku supratau, kad ant galo turi likti .jpg, o kas toliau - viską trinti lauk biggrin.gif

na ryškiai ir nebūtina, svarbu kad būtų koks atspalvis g.gif

QUOTE(upytele @ 2007 12 10, 20:16)
Siuvineti smile.gif Tikrai grazu  wub.gif


aga, masčiau apie tai ax.gif bet nemoku siuvinėti, tik mokykloj kažką siuvinėjau per darbų pamokas, bet tuo viskas ir užsibaigė unsure.gif

na, ką nors sumastysiu ax.gif ačiū už patarimus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Braita @ 2007 12 10, 18:24)
Ai dar, merginos - gal kuri bandėt perdažyti audinį? aš noriu baltus rankšluosčius paversti ne baltais  biggrin.gif gal rekomenduotumėt kokius dažus? nes tie tekstiliniai, kuriuos prilyginti reikia, netinka... ax.gif


cia nebent su aniliniais dazais medvilnei- ju buna ir norfoj, maximoj. tik jais dazant reikia virinti. gali suraisioti siulais - tai tose vietose liks ratai.
ir as dziaugiuosi , kad tu dziaugiesi mano kurineliu. bet daugiau portretu atsisakiau tapyti, nes sunkoka, rizikinga. o pasiulymu daug, oi daug turejau doh.gif
Atsakyti
tiksliai , buvau pamirsusi - taigi batika!!!! Ka nori nudazysi ir lygiai ir rastais, tik ant ranksluoscio tikriausiai nebetiks vaskas lotuliukas.gif bet sulankstant, suraisiojant -gali isgauti graziausiu rastu... Sekmes! lauksime rezultatu nuotraukeles.... O as ikeliu savo jau pabaigtas aguonas... Tik dar neiremintos...

user posted image
Atsakyti
upytele, o kaip tu padarai, kad skirtingos spalvos nesusilietų? nes man jeigu be kontūro piešiu, tai jokios konktrolės - gaunasi viskas viename... blink.gif

beje, nerealiai gražu! thumbup.gif
Atsakyti
upytele, nuostabu wub.gif
Atsakyti
[quote=As_nematoma,2007 12 11, 11:01]
upytele, o kaip tu padarai, kad skirtingos spalvos nesusilietų? nes man jeigu be kontūro piešiu, tai jokios konktrolės - gaunasi viskas viename... blink.gif

Is pradziu taip ir gaunasi, todel pirma sluoksni darau labai nerysku, na, o jau po to , nudziuvus, dengiu antra, trecia (ten kur ruikia) sluoksni. Tuomet jau dazas paklusnesnis ir lengviau suvaldomas...
Atsakyti
YPYTELE labai grazios aguonos wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
ACIU!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Upytele - ačiū už pamokėlę ir už grožį, kuriuo pradžiugini wub.gif
Dar klausimas - o liejama ant šlapio šilko? Ta prasme, kaip akvarelė? blush2.gif
Atsakyti
Gali ant slapio, gali ant sauso. Tiesiog pasimegink visaip, nes yra skirtumas smile.gif Taciau turi pati pajusti. As pati visaip darau. Ant slapio gaunasi kiek svelnesnes spalvos, ant sauso - astresnes , ryskesnes... Zodziu, teisingai - labai panasu i akvarele smile.gif
Atsakyti