Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

Pabandyk, as tai atsisedau, issitempiau silka su siuvinejimo lankeliu ir pradejau nuo konturu, o pasui spalvas liejau...darau, kaip man sieina, jokiu mokslu neisejus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 11 29, 12:37)
geguževasari - man tai iš fantastikos serijos, kaip tu taip tiksliai išlieji ir pagauni  wub.gif
Man ta mergina į Liv Tyler labai panaši  wub.gif

įkeliu ir aš savo žirgus, kad negalvotumėt, jog tik šiaip sau šioj temoj smurksau  biggrin.gif

user posted image



tikras grožybes čia rodot,niekada to neišmokčiau,jokie pedagogai nepagelbėtų : verysad.gif
Atsakyti
pasakysiu paprastai - 90% - darbas, pedagogai - enciklopedija, kad nereiketu isradineti dviracio, 10% talento, o jau tik tada galima laukti ir tiketis rezultato.... Taigi - bandyk, dirbk, ko nezinosi - visos mielai atsakys ir pagelbes tongue.gif
Atsakyti
sveikutes ir as noreciau ismokti,gal kas gali pagelbeti? g.gif
Atsakyti
QUOTE(asglorija @ 2007 12 07, 23:37)
sveikutes ir as noreciau ismokti,gal kas gali pagelbeti? g.gif


O kaip tau pagelbėt rolleyes.gif ? Mes čia visus kas tik prašo gelbėjam , klausk, atsakysim kuri nors vistiek biggrin.gif Ar tu turėjai omeny kitokią pagalbą? smile.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis. Nu kokios jus geranoriškos... wub.gif Va dar po balioną 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(upytele @ 2007 12 07, 22:05)
pasakysiu paprastai - 90% - darbas, pedagogai - enciklopedija, kad nereiketu isradineti dviracio, 10% talento, o jau tik tada galima laukti ir tiketis rezultato.... Taigi - bandyk, dirbk, ko nezinosi - visos mielai atsakys ir pagelbes  tongue.gif

Tada man užteks tų 90 proc., nes kaip čia su tuo talentu... g.gif lotuliukas.gif
Ok, tadu pradedu:
1. Paišyti galima ant bet kokios medžiagos (pvz. lino) ar tik ant šilko?
2. Ar kontūrui ir liejimui yra atskiri dažai skirti?
3. Kada tą druksą berti? lotuliukas.gif
4. Kur Vilniuj perkate šilką? Ar jis tik natūralus tinka? O šifonas?
5. Kai liejate medžiaga šlapia turi būti, ar kaip? g.gif Nu ir truputuką truputuką apie patį procesą - pasiruošiu šilką (turiu dažų, kontūrų ir druskos) ir ką dabar darau?
Nu pradžiai lyg ir tiek. ax.gif
MB juokiasi, kad po dekreto matyt į darbą nebeisiu - būsiu laisvai samdoma menininkė cool.gif
Iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti
Pabusiu nekukli lietuvaite ir vietoj ilgo rasymo idesiu procesa:

1. pasidariau piesini ant popieriaus lapo, issitempiau silka ant remo, ir perkeliau piesini ant silko (tinka sifonas, poliesteris ir kitokios medziagos, ant kuriu galima lieti) Linas tekstilinei tapybai tinka, bet tuomet reiketu naudoti tirstus tekstilinius dazus... Apie drusaka smulkiai aprasyta berods 1ar 2 psl. atgal todel nesikartosiu.

user posted image

beje, perkeliant piesini ant silko - popierius nesiliecia su medziaga. Yra spec. piestukai , kurie nusiplauna is karto, vos tik gave vandens, bet as nenaudoju, nes man pasirode per brangu, geriau is karto konturu....

user posted image

kai ju piesinelis paruostas - leidi konturui gerai nudziuti... Is tiesu labai retai kada islaukiu tiek kiekl nurodyta ant pakuotes. Nelimpa prie pirstu, netepa konturas ir tesiu darba ax.gif

user posted image

Pradzia tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo upytele: 08 gruodžio 2007 - 13:11
aciu uz nuostabia pagalba blink.gif kur rasti pirkti visas priemones pirkti? g.gif
Atsakyti
dailes reikmenu parduotuvese mirksiukas.gif
Atsakyti
Vilniečiu dėmesiui.Šv.Stepono g.9 atsidarė klubas parduotuvė "Menas sau"Ten galit išmokti kinų tapybos, šilko tapybos, vėlimo, natūralaus dažymo ir batiko, porceliano tapybos, stiklo tapybos, dekupažo. Galima pirkti visas priemones, kurios reikalingos.
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 11 27, 19:45)
nu ir kas , kad mokei irnesakyk.gif , vistiek tik per hosting leidžia, o ten per tą , kur mokei pačią pirmą dieną pabandžiau, man parašė tą pačią dainelę, kad dinaminiai puslapiai neleidžiami, tai aš migom susinervavau ir mečiau tą reikalą velniop.Dabar biški apsiraminau ir dedu senu patikrintu būdu rolleyes.gif


aš čia ne į temą tarp tokių grožių, bet apie dinaminius puslpiukus biškiuką - jei dar kartą taip parašys, tai ištrink visus skaičiukus ir raideles iki .jpg, ir viskas bus ok. Kartais taip meta, kai bandai į kelti nuotrauką iš puslapio, kai iš jo dar nesi iš jo atsijungusi ax.gif o kartais ir šiaip kažkodėl tų papildomų skaičių prirašo doh.gif na, nežinau, ar aiškiai aš čia, bet gal padės ax.gif

o mane piešimas ant šilko irgi žavi, bet ne mano nosiai jis .. va turiu Nacos darbelį pas save ir dar iki dabar juo džiaugiuosi bigsmile.gif vsigi rankų darbas puošia namus ir daro juos jaukesnius wub.gif
Atsakyti
Ai dar, merginos - gal kuri bandėt perdažyti audinį? aš noriu baltus rankšluosčius paversti ne baltais biggrin.gif gal rekomenduotumėt kokius dažus? nes tie tekstiliniai, kuriuos prilyginti reikia, netinka... ax.gif
Atsakyti