Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

QUOTE(upytele @ 2007 11 27, 22:05)
g.gif silpsta mano pedagoginiai sugebejimai...


Nu turbūt ne (šiandien buvau kompiuteriu kursuos, grįžau ir pabandžiau padaryt , ką išmokau, deja, padariau ir įkliuvau-nebemoku panaikint...)
QUOTE(naca @ 2007 11 27, 22:23)
turbut didokas tas paveikslas


pagalvike mirksiukas.gif
QUOTE(upytele @ 2007 11 29, 17:39)
Siggy! Kokia ekspresija  thumbup.gif


Jo, tikrai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(geguzevasaris @ 2007 11 27, 20:45)

Dieve mano kaip grazu wub.gif wub.gif
nerelu!
Kaip noreciau taip moketi - piesciau visada visokias tokias moteris thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Siggy @ 2007 11 29, 13:37)
geguževasari - man tai iš fantastikos serijos, kaip tu taip tiksliai išlieji ir pagauni  wub.gif
Man ta mergina į Liv Tyler labai panaši  wub.gif

įkeliu ir aš savo žirgus, kad negalvotumėt, jog tik šiaip sau šioj temoj smurksau  biggrin.gif

user posted image


thumbup.gif man labai grazus tas dangus wub.gif . kazkaip tu nelabai megsti tu spalvu suliejimu, maisymu- cia puikiai pavyko thumbup.gif
Atsakyti
Sveikutės,

grožėjausi tapymu ant šilko ir pati pamėginau blush2.gif aišku mano pirmam darbeliui tikrai toli iki jūsų 4u.gif tačiau norėjau pasigirt, pasirodyt, bet va ir man neišeina čia įkelt nuotraukėlės g.gif gal kuri pagelbės?

Kaip ir kitos pradedančios, tai ir aš turiu nemažai klausimų.
Kaip iš gaut ryšias spalvas? Ar jūs liejat, paskui palaukiat, kol nudžius, ir vėl ta pačia spalva dažot?
O kaip su druska? pribarstot jos, ir tada liejat? ar pirma liejat, paskui ją barstot? ir dar klausimėlis, kaip didesnį plotą lygiai užliet?
ir dėl spavų maišymo, jei nori išgaut pavyzdžiui violetinę, tai paletėj maišot raudoną su mėlyna, ar kaip darot?
Atsakyti
Dovute, atsiusk i mano pasta laaabux@yahoo.com - patalpinsiu tavo darbeli.
Druska barstoma ant nutapytos, bet neisdziuvusios vietos. Noredama lygiai padengti plota - visu pirma negaili dazu, antra - neleisk uzdziuti krastui, tepk dideliu teptuku, taip kaip akvarele. Piesinys turetu buti pasvires ~30-45 laipsniu kampu. , kad butu kur dazams teketi. Kai labiau igusi, galesi ir ant molberto pasidejusi tapyti smile.gif Na kol kas tiek... gal dar kitos merginos nuo saves prides.... Dirbant legviau aiskinti, nei taip is atminties mirksiukas.gif
Atsakyti
del spalvu maisymo. taip, raudona su melyna - violetine. bet tos maisytos spalvos daznai nebuna tokios grazios.

barstydama rupia ar smulkia druska isgausi skirtingus efektus. jei barstysi ant labai slapio pagrindo, tai labiau susilies spalvos. ji ant gerokai pradziuvusio tai tik druskos vietose liks sviesios demeles.

taip, galima dazyti isdziuvus vel, kad spalva sodresne butu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 04 gruodžio 2007 - 16:33
Bandysiu dar ką nors nupiešti, pasinaudosiu Jūsų patarimais. Lauksiu komentarų, kai upytele įdės mano pirmą "blyną" blush2.gif
Atsakyti
ačiū už įvertinimą 4u.gif

Dovute, druską galima ir prieš dažant barstyti, tik principas kiek kitoks - išbarstai druska linijas/kontūrus, ir tada dažai taip, kad dažai iki druskos atbėgtų, neliečiant teptuku. Tada druska sudaro tokį kontūrą, sustabdo dažą. Bet taip tikslių detalių jau aišku neišgausi, bet šiaip gali būt labai gražu wub.gif

didelį plotą lygiai padengti sunku, todel geriau rasti sprendimą, kaip erdvę padalinti į kelias mažesnes dalis 4u.gif
Atsakyti
Dovutes darbelis :

user posted image


Dovute, tikriausiai meginai patalpinti visu dydziu ta darbeli, todel ir nepasiseke.... As ji sumazinau 3 kartus ir siek tiek pasviesinau, kaip buvai minejusi tongue.gif
Atsakyti
Dovute, gražu thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos mergicos 4u.gif Visu pirma noreciau pasakyti, kad jus visos neabejotini talentai... Imkit po baliona 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Ziurejau ziurejau i jusu darbus ir neislaikiau - pati jungiuosi biggrin.gif Juolab, kad silkas jau seniai mane gundo... wub.gif
Tik vat, kad neuzdavineti kvailu naujokeles klausimu, nutariau tas 2 knygeles, kurios 1 puslapyje parsisiusti. Ir vis tiek dabar teks klausimus uzduot lotuliukas.gif
Parsisiunciau ir programele Djvu. Bet ji nepasileidzia... verysad.gif Ka daryt? Tiksliau - kaip daryt? Padekit prasau, nes antraip cia visko klausinesiu blush2.gif
O gal turit kokiu kitu nuorodeliu, kur galeciau pasiskaityti nuo katro galo ta medziaga lauzt? ax.gif Is anksto aciu 4u.gif
Atsakyti
Zinai,as irgi meginau parsisiusti, neisejo, ir nusispjoviau i ta reikala, taigi - klausk lotuliukas.gif
Atsakyti