Įkraunama...
Įkraunama...

Piešimas ant audinio, dažai, siūlai

upytėle labai gyvos ir gražios, plastiškos šokėjos wub.gif
Atsakyti
Siggy, uztat siandien visu raumenis skauda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vakar raiviaus pries veidrodi tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
na pagaliau, Upytele, ir cia pasirodei mirksiukas.gif . maniau, kad visai mus apleidai doh.gif . matau, kad ir Geguzevasario nepamokei nuotraukeliu ikelti g.gif

bet sis darbelis labai puikus. tokias formas be konturo gali isgauti tik savo amato meistras. lenkiu galva mirksiukas.gif
Atsakyti

Aciu naca, na iki meistro dar kaip iki menulio lotuliukas.gif
beje, geguzevasari cielas 2 paras mokiau, taigi dabr ji to reikalo eksperte mirksiukas.gif
Atsakyti
tai kur tos jos nuotraukos umn.gif
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2007 11 26, 19:30)
tai kur tos jos nuotraukos umn.gif


o cia jau nezinau, gal zieminis tinguliukas ???? lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif O darbai tikrai super! thumbup.gif Maciau gyvai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 11 26, 16:25)
Siggy, uztat siandien visu raumenis skauda lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Vakar raiviaus pries veidrodi  tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

nu va kaip gerai, ir sportas kartu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(upytele @ 2007 11 26, 20:22)
geguzevasari cielas 2 paras mokiau, taigi dabr ji to reikalo eksperte  mirksiukas.gif

user posted image
nu ir kas , kad mokei irnesakyk.gif , vistiek tik per hosting leidžia, o ten per tą , kur mokei pačią pirmą dieną pabandžiau, man parašė tą pačią dainelę, kad dinaminiai puslapiai neleidžiami, tai aš migom susinervavau ir mečiau tą reikalą velniop.Dabar biški apsiraminau ir dedu senu patikrintu būdu rolleyes.gif
Atsakyti
g.gif silpsta mano pedagoginiai sugebejimai...
Atsakyti
jau mazoj nuotraukytej matesi , kad grazu, na bet cia tai nepaprastai grazu wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif wub.gif thumbup.gif
turbut didokas tas paveikslas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 27 lapkričio 2007 - 20:24
geguževasari - man tai iš fantastikos serijos, kaip tu taip tiksliai išlieji ir pagauni wub.gif
Man ta mergina į Liv Tyler labai panaši wub.gif

įkeliu ir aš savo žirgus, kad negalvotumėt, jog tik šiaip sau šioj temoj smurksau biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Siggy! Kokia ekspresija thumbup.gif
Atsakyti