Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

Fonda, labai smagu tokio derliaus laukti thumbup.gif essen.gif
Atsakyti
Prašau,prašau gal kas numestumėt ir man riešutėlį lotuliukas.gif (kaip gaidelis vištelei),noriu pati užsiaugint iš riešuto medį,kaip nors atsilyginčiau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 16 rugsėjo 2010 - 19:50
QUOTE(plateliai @ 2010 09 16, 20:50)
Prašau,prašau gal kas numestumėt ir man riešutėlį lotuliukas.gif  (kaip gaidelis vištelei),noriu pati užsiaugint iš riešuto medį,kaip nors atsilyginčiau blush2.gif

Jokių atsilyginimų... nebent kokį senovišką augalėlį turėtum... buvau neseniai per du pirštus nuo platelių... tai kiek tau tų riešutų. Dešimt užteks?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 16 rugsėjo 2010 - 20:04
O KAS REIŠKIA SENOVINĖ blush2.gif ,suprantu ,kad iš senų laikų,bet būten kokios g.gif
Užteks užteks bigsmile.gif

Kiek suprantu tėviškelei buvot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo plateliai: 16 rugsėjo 2010 - 20:47
QUOTE(Fonda @ 2010 09 16, 21:04)
Jokių atsilyginimų... nebent kokį senovišką augalėlį turėtum... buvau neseniai per du pirštus nuo platelių... tai kiek tau tų riešutų. Dešimt užteks?

Galiu pasiūlit vijoklinę hortendzija.
Atsakyti
Va, temukę kokią radau thumbup.gif
Ir aš sode turiu šį monstrą, pasigirsiu. Kai atsikėliau gyvent - jau buvo, bet nederėjo. Ir dar ilgai laukėm. 10 metų ne mažiau. Jis toks didžiulis, kad net žolytė p apačia augt nenori doh.gif Taigi, vieną pavasarį apėjom sodą (kaip kasmet) ir be viso kito, nusprendėm: jei šiais metais nederės - bus nupjautas rudenį (kam tokio griozdo neneudingo?) Tai, matyt, padėjo. Medelis susimąstė ir derlius buvo nerealus. Vėlesniais metais tokio nebuvo - gal, sakau, kas pavasarį reik priėjus kirviu pastuksent rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pašnekutė @ 2010 09 20, 14:54)

Vėl medį žadi "gąsdinti" lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir as noreciau riesutuko auginimui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 09 20, 14:01)
QUOTE(pašnekutė @ 2010 09 20, 14:54)

Vėl medį žadi "gąsdinti" lotuliukas.gif


Aha, gal bus derlius gausesnis lotuliukas.gif
O šiemet kažkokie iš vis "pavargę" riešutukai. Pradžiai pakrito visai mažyčiai, dabar gal jau didesni bus. Kaip su sėkla - net siūlyt bijau. Man jie šiemet kažkokie pavargę atrodo. Gal šalnų gavo pavasarį, ar vasara nepatiko g.gif Nežinau... O jei laaabai jau norit - parašykit į až iš kur jūs. Jei kitam Lietuvos gale - nežinia, ar apsimokės siūstis.
Papildyta:
QUOTE(Ingaja @ 2010 09 21, 20:27)
Ir as noreciau riesutuko auginimui  blush2.gif

.
Atsakyti
QUOTE(plateliai @ 2010 09 17, 09:26)
Galiu pasiūlit vijoklinę hortendzija.

Gal šitokia? Tokią turiu. Šiaip didelių krūmų nenoriu. Nes gulbiną gal kada gausiu iš Jediaros... doh.gif Na ne bėda,riešutukai dar ant medžio,šiektiekpalaukt teks. Gal tikrai man nieko nebereikia?.. Dar gi susisieksim. O tėviškėj tikrai tuomet buvo... didelis suėjimas buvo... Ryšio iki šiolneturėjau čia,greit vėlnebus,tik gal kitą savaitę...tai prabočyk blush2.gif
Atsakyti
[quote=pašnekutė,2010 09 22, 11:01]
Vėl medį žadi "gąsdinti" lotuliukas.gif
[/quote]

Aha, gal bus derlius gausesnis lotuliukas.gif
O šiemet kažkokie iš vis "pavargę" riešutukai. Pradžiai pakrito visai mažyčiai, dabar gal jau didesni bus. Kaip su sėkla - net siūlyt bijau. Man jie šiemet kažkokie pavargę atrodo. Gal šalnų gavo pavasarį, ar vasara nepatiko g.gif Nežinau... O jei laaabai jau norit - parašykit į až iš kur jūs. Jei kitam Lietuvos gale - nežinia, ar apsimokės siūstis.
Papildyta:

.
[/quote]
As Pasvalyje unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 09 22, 18:28)
Gal šitokia? Tokią turiu. Šiaip didelių krūmų nenoriu. Nes gulbiną gal kada gausiu iš Jediaros...  doh.gif

Kitais metais labai pasistengsiu pioneer.gif
Atsakyti