Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

QUOTE(Fonda @ 2010 05 24, 12:00)


Na neprisimislink tongue.gif Tiesiog nepamatei tų žydinčių žirginėlių mirksiukas.gif Nes jie labai greitai nukrenta. Jei jau buvo vaisiukai užmegzti, reiškia ir žydėjo. O dėl dvigubo kamieno, tai čia aiškiai matosi, kad medelis buvo išaugintas iš dvigubo vaisiaus. Na kaip "identiški dvyniai". Todėl sodinti reikėtų šiek tiek mažesnius riešutus, kad taip nepasitaikytų ax.gif O šį tavo riešutą anksti pavasarį arba kokį rugsėjo mėnesį vieną kamieną reikės išpjauti. Jei nenori turėti išsiskėtusį krūmą schmoll.gif

Aciu uz ats 4u.gif Bet pas mane zirgineliu tikrai nebuvo schmoll.gif Ir pastebejau Tavo nuotraukytej ,toj kur su zirgineliais paciame sakos gale yra tokie pat "riesutukai"kaip pas mane buvo(Tai kaip suprantu riesutai turi atsirast zirgineliu vietoj?)O tai kas tada tie sakos gale esantys? ax.gif
Reiks rudeni viena sakyte aukot..
Atsakyti
QUOTE(Fonda @ 2010 05 28, 23:25)
Na keblus klausimiukas schmoll.gif Sodinimui lyg vėloka... Bet vistiek reikia. Nes ir taip nukapota šaknis, jei didėlesnis. Ta verpstinė šaknis pirmais metais ypač daug paauga. Kitų šaknų praktiškai neaugina iki 3metų. Kaip ir vainiko. Bet sodinkit ne ant saulės ar bent popietinėj saulėj g.gif Ir priliekit gerai.

Didelis ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zebrina @ 2010 05 29, 08:08)

Reiks rudeni viena sakyte aukot..

Buvau pas tėvus ir pažiūrėjau, kad ten auga trys kamienai bigsmile.gif Kitą kartą nufotografuosiu ir įdėsiu foto ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 29, 22:00)
Buvau pas tėvus ir pažiūrėjau, kad ten auga trys kamienai  bigsmile.gif  Kitą kartą nufotografuosiu ir įdėsiu foto  ax.gif

bigsmile.gif Dar graziau biggrin.gif Lauksiu nuotraukyciu smile.gif
Atsakyti
Valio mano graikiškas riešutas pradėjo leisti atžalas.tRIS METUS STOVĖJO VIETOJE.bET KAMIENAS IŠ KETURIŲ KAMIENŲ..............Gal išeis šiandien nufotografuoti. g.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2010 05 30, 11:22)
Valio mano graikiškas riešutas pradėjo leisti atžalas.tRIS METUS STOVĖJO VIETOJE.bET KAMIENAS IŠ KETURIŲ KAMIENŲ..............Gal išeis šiandien nufotografuoti. g.gif

thumbup.gif Ar "Ideal" ? ax.gif
Papildyta:
QUOTE(zebrina @ 2010 05 30, 09:12)
bigsmile.gif Dar graziau biggrin.gif Lauksiu nuotraukyciu smile.gif

Sūnus šiandien padarė foto ax.gif

user posted image

o čia mano "Ideal" clap.gif

user posted image
Atsakyti
Pernai rudeni pasodinom vienu metu graikiska rieshutmedi Korenovski . Kiek tiesos tai nezinau , taciau si rusiska veisle atsparesne uz Ideal . Jei jau sia shalta ziema sprindinis nykstukas atlaike , tai manau ir toliau sekmingai augs ir po ketverta meteliu prades dereti .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 05 30, 15:34)
Pernai rudeni pasodinom vienu metu graikiska rieshutmedi Korenovski . Kiek tiesos tai nezinau , taciau si rusiska veisle atsparesne uz Ideal . Jei jau sia shalta ziema sprindinis nykstukas atlaike , tai manau ir toliau sekmingai augs ir po ketverta meteliu prades dereti .

Kur šią veislę pirkote? ax.gif
Atsakyti
jediara
Pirkau pernai rudeni sodinuku mugeje prie senuku banginio . Pardavinejo zmones , kurie patys augina siuos riesutmedzius . Atsiveze is rusijos . Man dar ir riesutu dave , kad skoni suzinot . O apie Korenovski veisle buvau daug skaiciusi internete .
Atsakyti
QUOTE(anemone @ 2010 05 30, 18:00)
jediara
Pirkau pernai rudeni sodinuku mugeje prie senuku banginio . Pardavinejo zmones , kurie patys augina siuos riesutmedzius . Atsiveze is rusijos . Man dar ir riesutu dave , kad skoni suzinot . O apie Korenovski veisle buvau daug skaiciusi internete .

Skaičiau ir aš apie ją, bet neradau, kas jais prekiauja g.gif
Atsakyti
kur butu galima prisiskinti graikiškų riešutų Kaune?
Atsakyti
QUOTE(Teologas @ 2010 06 11, 20:13)
kur butu galima prisiskinti graikiškų riešutų Kaune?

Labai fainas klausimas...kaip tikram "teologui"... 4u.gif
Atsakau: čia, pas mane... tik gal po savaitėlės...kai patys išsproginės ir išbyrės...dabar jau visi beveik sutrūkinėję...bet ne išbyrėję...tik vienas kitas. Valda - privati tongue.gif ...su visom teisinėm pasekmėm... tongue.gif
-------------------------
Jau parašius, po kurio laiko tokia informacija gauta, kad...gal ir be kabučių klausėjas...jei taip, tai kai tikrai subręs riešutėliai, medukas dar jaunas, gali būti jums atvežti tiesiai į vietą...jei jūs vardelis iš L raidelės...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fonda: 14 rugsėjo 2010 - 19:19