Įkraunama...
Įkraunama...

Graikiškas riešutas.

QUOTE(Toma. R. @ 2010 05 05, 05:23)

Tai Jūs auginate dėl vaisių ar dėl grožio? blink.gif unsure.gif
Atsakyti
O mano graikiskas riesutas augina 2 kamienus(buvo dar tokiu plonu ataugu,tai jas isgenejau) ir atrodo kad abu auga nuo pat zemiu,is bendro kamieno g.gif kaip siamo dvyniai biggrin.gif Tai man juos abu taip ir palikt?Butu gaila kuri nors viena pasalint.Tiesa jis dar labai jaunas ,ir gal tik kokiu 2 metru aukscio,bet jau pernai buvo uzmezges riesutukus,tik jie truputi pauge nukrito verysad.gif
Atsakyti
Nors cia rase,kad mano darbas bus bevaisis,visdelto pasisodinau as riesuta.O gal jis graziai isaugs is pacio riesuto. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 05, 07:00)
Tai Jūs auginate dėl vaisių ar dėl grožio? blink.gif  unsure.gif




pasodintas buvo del riesutu bigsmile.gif o grozis irgi gerai, bet,kad ji pasodino nelb toj vietoj kur pas mus grozis skleidziasi... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Toma. R. @ 2010 05 06, 21:06)
pasodintas buvo del riesutu  bigsmile.gif  o grozis irgi gerai, bet,kad ji pasodino nelb toj vietoj kur pas mus grozis skleidziasi...  unsure.gif

Bet ar verta dar 30 m. laukti? g.gif
Atsakyti
Ar sprogsta jau graikiski riesutai. As siemet pirkau Ideal veisle, medeliai labai grazus, bet kazkaip dar nesprogsta.
Atsakyti
QUOTE(lile @ 2010 05 07, 09:48)
Ar sprogsta jau graikiski riesutai. As siemet pirkau Ideal veisle, medeliai labai grazus, bet kazkaip dar nesprogsta.

musu irgi dar nesprogsta pasodintas simet tikiuosi prigijo
Atsakyti
Kur perkat augalelius. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2010 05 06, 20:09)
Bet ar verta dar 30 m. laukti? g.gif



aisku verta, toki augala tureti garbe bigsmile.gif rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Toma. R. @ 2010 05 10, 00:52)
aisku verta, toki augala tureti garbe  bigsmile.gif rolleyes.gif  biggrin.gif

Tai garbingai auginkite wink.gif, nes jei tai medis duodantis vaisius - pirmenybė derėjimas rolleyes.gif
Atsakyti
Na jei vaisiai bus po trisdesimties metu,tai as nesulauksiu.Liks vaikams palikimas. biggrin.gif
Atsakyti
Tai kad nereik 30 metų laukti, kaimynai sulaukė po 18 smile.gif
Atsakyti