Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(natina @ 2007 10 06, 18:22)
kur patogiausia susikurti foto albuma? su kuo neturite problemu? g.gif


bent jau mane pilnumoje tenkina Photobucket
Atsakyti
QUOTE(node @ 2007 10 06, 19:02)
bent jau mane pilnumoje tenkina Photobucket

isbandysim:)
Atsakyti
Gal kas gali pasakyti kodel dingsta nuotraukos. Kai atsidarius nauja tema ikeli nuotrauka viskas tvarkoje , rodo gerai. Sekancia diena atsidarius - vietoj nuotrauku - kryziukai su uzrasu "user posted image" Nesuprantu kodel taip vyksta, gal galit paaiskint ka darau ne taip. Aciu.
Atsakyti
QUOTE(juve @ 2007 10 07, 11:59)
Gal kas gali pasakyti kodel dingsta nuotraukos.  Kai atsidarius nauja tema ikeli nuotrauka viskas tvarkoje , rodo gerai. Sekancia diena atsidarius - vietoj nuotrauku - kryziukai su uzrasu "user posted image" Nesuprantu kodel taip vyksta, gal galit paaiskint ka darau ne taip. Aciu.


gali būti, kad albumas nepadarytas viešu.
Kartais ne iš fotki.com bandai kelti?
Atsakyti
QUOTE(natina @ 2007 10 06, 18:22)
kur patogiausia susikurti foto albuma? su kuo neturite problemu? g.gif

Paiskaityk šią temą wink.gif
Atsakyti
o gal kas žinot, kodėl mano paveiksliukai tokie maži išeina?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(remini @ 2007 10 08, 11:32)
o gal kas žinot, kodėl mano paveiksliukai tokie maži išeina?
user posted image


gal pačiam interneto puslapyje jie patalpinti maži...
Papildyta:
taip ir bus, nes dydis tik 4 kB.
Atsakyti
ačiū, bandysiu laužt programą, kad didelius dėtų tongue.gif
Atsakyti
na nežinau, man kažko nesigauna... doh.gif jau saugau didžiausiu formatu kokiu galima, bet perkelia vis tiek mažiuką bash.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo remini: 08 spalio 2007 - 14:02
QUOTE(remini @ 2007 10 08, 14:58)
na nežinau, man kažko nesigauna... doh.gif jau saugau didžiausiu formatu kokiu galima, bet perkelia vis tiek mažiuką  bash.gif

O gal pirma ją reik išdidinti fotoalbume, o tik tada kopijuot adresiuką? rolleyes.gif Parašyk, kaip būtent keli ir į kokį intern.fotoalbumą keli wink.gif
Atsakyti
sveikos, gal kas nors galite padeti? bandziau ikelti nuotraukas ir ismete toki uzrasa: Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami. kaip suprast?
Atsakyti
QUOTE(gabrielita21 @ 2007 10 08, 20:04)
sveikos, gal kas nors galite padeti? bandziau ikelti nuotraukas ir ismete toki uzrasa: Dinaminiai puslapiai [IMG] žymėse neleidžiami. kaip suprast?


reiškia, kad paveikslėlio adresas netinkamas sm (baigiasi ne .jpg, per ilgas ar pan.). Pabandyk kitų paieškoti.
Atsakyti