Įkraunama...
Įkraunama...

Paveiksliuko įkėlimas į žinutę IMG pagalba

QUOTE(node @ 2007 09 28, 15:50)
browse mygtukas ne visose forumo temose būna. Kiek žinau yra receptų, skelbimų, kelionių skyreliuose.



taigi va,noriu skelbimuose ikelt nuotraukyte ir neduoda su img o browse mygtuko nera sad.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 09 28, 12:22)
Tai cia tokie mygtukai yra rasant SM forume,o as noriu issiust laiska is savo el.pasto.Ten tokiu mygtuku tikrai nera. g.gif


Forumas juk nėra el. pašto dėžutė smile.gif kažin ar ten įmanoma taip padaryti.
Atsakyti
QUOTE(node @ 2007 09 28, 12:48)
Forumas juk nėra el. pašto dėžutė smile.gif kažin ar ten įmanoma taip padaryti.

Tikriausiai,ne.Reiks tada prisegt.Aciu uz komentarus. 4u.gif
Atsakyti
bandau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vaikutis: 28 rugsėjo 2007 - 15:17
user posted image
bandau dar karta nes tos kur vakar rode siandien nerodo g.gif
Papildyta:
o dabar vel rodo lotuliukas.gif nesuprantu o kodel kitu nerodo kur vakar g.gif
Atsakyti
QUOTE(deltadu @ 2007 09 28, 09:10)
ar galima rasant el.zinute idet aktyvia nuoroda?As sugebu ilelt tik paprasta uzrasa.Kaip tai padaryti?

QUOTE(Relax.in.real. @ 2007 09 28, 09:12)
kas yra HTML? ir kur rasti savo puslapio koda???  rolleyes.gif


Šis skyrelis skirtas klausimamas, susijusiems tik su pačiu forumu wink.gif

Relax.in.real., jei susikūrei jau psl, manau žinosi, kaip ir pažiūrėt. Apie tai pasiieškok info skyrelyje Mamos kompiuteris.


QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 28, 10:48)
sveiki,na o as turiu daugiau nei simta zinuciu,bet pas mane jokio Browse neismeta kai rasau atsakyma sad.gif


Forume veikia paieškos sistema , ją gali rast kiekvienoje temoje apatiniame kaitriajame kampe wink.gif

Kaip skelbime prisegti nuotrauką?


QUOTE(Dovkyte @ 2007 09 28, 12:26)
taigi va,noriu skelbimuose ikelt nuotraukyte ir neduoda su img o browse mygtuko nera sad.gif


Susikūrk internetinį fotoalbumą ir per jį įkelk wink.gif Apie tai pasiskaityk šioje tmeoje wink.gif

P.s. kodėl neleidžia per img? g.gif Jei meta klaidą, gal tai padės? rolleyes.gif


QUOTE(lulida @ 2007 09 28, 20:49)
user posted image
bandau dar karta nes tos kur vakar rode siandien nerodo g.gif
Papildyta:
o dabar vel rodo lotuliukas.gif nesuprantu o kodel kitu nerodo kur vakar g.gif


Nuotraukas reik padaryt viešas, kitaip jas matysi tik tu! Kaip tai padaryt, pasiskaityk šioje temoje wink.gif
Atsakyti
Ambrozija, pervadinai temą? rolleyes.gif
Atsakyti
nepykit, jei kas nesigaus... bandau įkelti savo pirmąją nuotraukytę pagal visas jūsų instrukcijas 4u.gif [IMG]http://lh4.google.com/renata.remini/RpMfUHS05rI/AAAAAAAAALU/pxSXqEAhVUE/P1070546.JPG
Papildyta:
nesigavo g.gif kažką netaip padariau...
Atsakyti
"neuždarei" img sklaisto
img turi būti aš abiejų pusių
CODE
[img]http://lh4.google.com/renata.remini/RpMfUHS05rI/AAAAAAAAALU/pxSXqEAhVUE/P1070546.JPG[/img]

Papildyta:
bet šis paveiksliukas matyt nėra viešas, nes jo nerodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ambrozija: 04 spalio 2007 - 14:31
jaučiuosi visiška tundra šioj srity blush2.gif
pasirodo aš nepilna adresa užrašiau... ir peržiūrai viešai neskirta... gėda pelėda. Pataisiau, bet vis tiek man rašo "dinaminiai puslapiai neleidžiami"
Papildyta:
user posted image
Papildyta:
thumbup.gif valio!!!
Papildyta:
ačiū už pagalbą ir kantr drinks_cheers.gif ybę
Atsakyti
Noriu paklausti įdėjau nuotrauką į žinutę bet ji įsidėjo labai didelė o pataisyti (pakoreguoti )kažkodėl neleidžia,tai dabar mano temos puslapis labai išdidėjęs o kairiame kampe rašo"puslapyje klaida" kaip atitaisyti klaidą ir įkelti sumažintą nuotrauką.Jau vieną kartą taip atsitiko.tai leido koreguoti o šį kartą kažkodėl parašė"atsiprašome įvyko klaida ...."
Nuotrauką įdėjau į rankdarbių skyrelį ir ji užima labai daug vietos,gal galima ją panaikinti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritka68: 03 spalio 2007 - 16:13
doh.gif bandžiau,bet nesigavo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sony: 03 spalio 2007 - 23:18