Įkraunama...
Įkraunama...

ar krikšto vardas rašomas pase?

sveikos 4u.gif
bandžiau rasti internete, bet nepasisekė..

tiesiog smalsu - užvakar krikštijom dukrytę, ir vat susiginčijom su giminėm - ar krikšto vardas gali būti įrašomas oficialiame dokumente? ax.gif aš sakau, kad tą reikia daryt jau suteikiant vaikui vardelį apskritai - tada jau gimimo liudijime atsiranda du vardai, kur antrasis taip pat ir krikšto.. jie sako, kad išsiimant pasą galima "dadėt" krikšto vardą g.gif

būčiau dėkinga už info 4u.gif
Atsakyti
Nesąmonė, tada jau turėtų būti ne krikšto vardas, o apskritai vardo keitimas su visa privaloma biurokratine muzika iš paskos...
Atsakyti
As taip pat manau, kad negalima. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 09 10, 15:32)
Nesąmonė, tada jau turėtų būti ne krikšto vardas, o apskritai vardo keitimas su visa privaloma biurokratine muzika iš paskos...

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ypata @ 2007 09 10, 15:32)
Nesąmonė, tada jau turėtų būti ne krikšto vardas, o apskritai vardo keitimas su visa privaloma biurokratine muzika iš paskos...

tikrai taip manau. drinks_cheers.gif
Atsakyti
mes kai krikstijom dukra, tai ir pasirinkom kriksto varda koki ir suteikem t.y. koks ir gimimo liudijime irasytas. nusprendem, kad mums vieno vardo uzteks ir kriksto ir nekriksto tas pats liko smile.gif
Atsakyti
ačiū 4u.gif
vat aišku neskambinau jokion valdiškon įstaigon, na bet ir man atrodo, kad krikšto vardas lieka tik bažnyčios dokumentuose. Jei jau rašyt pasan, taigi tada ir gimimo liudijimą reikia keist ax.gif
Atsakyti
QUOTE(optiimiste @ 2007 09 13, 21:49)
ačiū  4u.gif
vat aišku neskambinau jokion valdiškon įstaigon, na bet ir man atrodo, kad krikšto vardas lieka tik bažnyčios dokumentuose. Jei jau rašyt pasan, taigi tada ir gimimo liudijimą reikia keist  ax.gif


jei vaikas jau užregistruotas, antro vardo tėvai nebegali įrašyti. tai galės tik jis pats, sulaukęs 16 metų, t.y. kai darysis pasą. o jei anksčiau padarysite pasą, vis tiek anto vardo negalėsite įrašyti.
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 09 13, 23:30)
jei vaikas jau užregistruotas, antro vardo tėvai nebegali įrašyti. tai galės tik jis pats, sulaukęs 16 metų, t.y. kai darysis pasą. o jei anksčiau padarysite pasą, vis tiek anto vardo negalėsite įrašyti.


a.. matai? tai visgi galima. Man ir sakė, kad kai pasą daraisi galima įrašyt.. bet tai vat vis tiek įdomu.. ax.gif nors kita vertus, jei gali vardą iš vis pasikeist, tai kodėl negalima būtų darašyt? 4u.gif
Atsakyti
Šiaip jau dabar krikšto vardas retai kada "pridedamas" ir bažnyčioje. Kiek teko domėtis, ne visur reikalauja to antro vardo krikštui. Net jei gimimo liudijime įrašytas vardas nėra "šventas". Tai kam čia tų vardų maišalynė? O jei kam vieno vardo per maža, tai gal reikėtų iš anksto pagalvot. Juk gimimo liudijime (ir pase, savaime suprantama) leidžia 2 vardus įrašyt.
Atsakyti
Mes kai krikštinom savo vaikus,tai kunigas net neklausė ar bus ten jūsų koks nors kitas vardas smile.gif ...ir gerai,baigta su tom nesamonėm,kad po kelis vardus "suteikti" doh.gif
Atsakyti
sestadieni sesuo krikstijo savo sunu,taip pat nieko apie antra varda kriksto liudijime neparasyta
Atsakyti