Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

vilioja, bet paskaicius tuos straipsnius..
na bet manau jei lasinsim citrinos i vandeni ir gersim bus nei kuom blogiau:) jei ne geriau:) (o jau ant kiek pigiau biggrin.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaa: 18 spalio 2009 - 18:30
Mane labai vilioja. Laukiuosi, ir jauciu, kad kazko pries gala imunitetas susilpnejo staigiai. g.gif
Bet radau cia tokios informacijos, kad nelabai jau jis gerai yra...
http://www.terressen...thaboutgse.html
Papildyta:
QUOTE(antanas_s @ 2009 09 04, 17:15)

arba dar vienas dalykas, gal cia kompaniju farmaciju kova, pila sh viena ant kitos g.gif Jokie konservantai ant buteliuko nepamineti g.gif O tai jau butu nusikaltimas
Atsakyti
Labai sustiprina imunitetą, bet priklu gert, paprastai pageriu prieš ligų sezoną kokias pora savaičių ir užtenka thumbup.gif
Atsakyti
as tai irgi buvaunusipirkus citrosept, bet nesugeriau viso - ne tai, kad neskanu, kiek isgerus jauciu kad mano organizmui jis nepatinka. O as savo vidinio balso klausau ax.gif
Atsakyti
Mergaites,kaip manote ar "Citrosept" tinka ginekologiniams uzdegimams gydyti? Juk jis kaip augalinis antibiotikas ar as klystu?
Atsakyti
tai va, kad nieko ten augalisko nera, o kruva chemijos.... ir nemanau, kad antibiotikas....
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2010 08 23, 12:47)
tai va, kad nieko ten augalisko nera, o kruva chemijos.... ir nemanau, kad antibiotikas....

Kaip tai? blink.gif Kuo remiates taip rasydama? Man asmeniskai sis vaistukas kasmet padeda susidorot su persalimo ligomis ir jokiu salutiniu poveikiu organizmui nepastebejau. Jau nekalbu apie tai kaip jausdavausi po antibiotiku kurso. Jei ten ir yra kazkiek chemijos tai tikrai maziau negu vien cheminiuose vaistuose.
Atsakyti
Na, as nezinau, tiesiog pora postu auksciau paskaitykite.... ideta nuoroda.
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2010 08 23, 21:19)
Na, as nezinau, tiesiog pora postu auksciau paskaitykite.... ideta nuoroda.

Kiek leidzia suprast mano anglu kalbos zinios tai ten raso kad lyg tai spaudziant ta greipfrutu seklu koncentrata naudojamos chemines medziagos (pataisykit jei klystu). Bet konkreciai "Citrosept" neminimas,gal tai koks,kaip auksciau kazkas rase,farmacininku karas tarpusavy ar pan. schmoll.gif Nesinori kazkaip tuo tiket kad sis vaistas jau toks blogis. Va pries pora dienu patekau po stipriu lietumi ir pasalau kojas ir jauciu kad jau kazkos moteriskas uzdegimas kabinasi,vakar tris kartus po 30 lasu isgeriau Citrosepto ir siandien man jau daug geriau. thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites,gal kuri is jusu vartojote "CitroPlus" vaistuka? Vakar nusipirkau ir vaistininke patikino kad sudetis analogiska Citroseptui. Tik skonis man jo visai nekartus. schmoll.gif Kazin ar bus veiksmingas. Pasidalinkit savo ziniomis ir vartojimo patirtimi. 4u.gif
Atsakyti
sos 4u.gif
arinfo lapely parašyta, merginos, kurios turit, ar citrocept gydo nagų grybelį...jei daryt pamirkymus ar kompresus...esu nėščia...stirpios chemijos naudot negaliu g.gif g.gif
Atsakyti
Sveikos, mamos,

norėjau paklausti ar bandėte Greipfrutų sėklų ekstraktą CitroPlius. Kokios nuomonės? Ar geras? rašo, kad tinkamas daiktas ir kudikiams ir nescioms ir t.t.
Atsakyti