Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

O vat aš CITROSEPT'u esu patenkinta. žinoma negaliu garantuoti, kad jis man padėjo, gal tik sutapimas, bet...
Praėjusiais metais, rugpjūčio gale apsirgau pūlinga angina, po jos sekė bronchitas, po jo sinusitas, po jo vėl bronchitas, vėl sinusitas ir taip iki lapkričio mėn. Per tą laiką "gavau" 3 rūšių antibiotikų (nekalbant apie visus Sinupretus, Mucofluid ir pan.), plečiančių į veną dėl bronchito, šildymus dėl bronchito ir sinusito, liaudiškas priemones, tačiau lapkričio mėn. vis dar vaikščiojau su "snargliu" ir kosčiodama verysad.gif . Tai vaistinėje paprašiau "ko nors rimto" kas padėtų stiprint imunitetą, man pasiūlė Citroseptą. Kadangi kankinaus su savo ligomis jau kelis mėn., tai iškart ėmiau gert "smogiamąją" dozę po 70 lašų 3 kartus per dieną, 3 dienas, o paskui po 20 lašų 3 kartus per dieną. Po "smogiamosios dozės" buvo labai silpna, viduriai pralaisvėjo, galvą labai skaudėjo, buvau labai mieguista, bet po tų 3 dienų savijauta ėmė gerėt. Rezultate: sinusitas ir bronchitas praėjo, tik per Kalėdas buvo atsiradus nedidelė sloga, bet aš vėl kelias dienas patepiau nosį su Citroseptu, pagėriau jo kelias dienas ir vėl viskas susitvarkė. Nuo tada iki dabar nesirgau jokiomis peršalimo ligomis (tfu tfu tfu 4u.gif ), nors šiaip pavasarį ir rudenį (kai ima orai darytis permainingi - dienos šiltos, naktys - šaltos) man visada užeidavo bent sloga.
Kai pagerėjo man, pradėjau duot lašų ir sūnui. Jis taip pat praėjusią žiemą nebuvo įklimpęs į peršalimus. Gal tai tik sutapimas, tačiau sunku patikėt, kad po kelių mėnesių ligos ir krūvos vaistų per porą savaičių būčiau atsistačiusi šiaip... Taigi, aš už Citroseptą, kurio sezoną jau "atidariau" smile.gif
Atsakyti
Citrosept naudoja visa mano šeima profilaktiškai, o jei pajuntame pirmuosius ligos simptomus, tiesiog padidinam lašiukų dozę.
Atsakyti
QUOTE(juraciukasl @ 2008 09 23, 19:15)
Citrosept naudoja visa mano šeima profilaktiškai, o jei pajuntame pirmuosius ligos simptomus, tiesiog padidinam lašiukų dozę.

O vaikui irgi duodat? Nes as turiu panasaus amziaus dukryte ir nezinau ar galima... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ikulia @ 2008 09 23, 20:05)
O vaikui irgi duodat? Nes as turiu panasaus amziaus dukryte ir nezinau ar galima... unsure.gif

Čia citata iš www.citrosept.net
"Rekomenduojama paros dozė: 5 - 20 lašų CITROSEPT stiklinei sulčių arba vandens 1 – 3 kartus per dieną.
Dozės kūdikiams sudaromos atsižvelgiant į proporcijas: vienas lašas vienam kilogramui kūno svorio per dieną; dozė geriama per 2-3 kartus.
Nėščiosioms rekomenduojama gerti ne daugiau kaip 20 lašų preparato per dieną."

Na, o kūdikiai yra iki 1 m. amžiaus, reiškia 2 metukų mergytei manau tikrai galima. Tik pasiskaičiuok kiek lašiukų max galima per dieną jai.
Sėkmės stiprėjant mirksiukas.gif
Atsakyti
Vat ir man Citrosept'as padėjo. Keletą metų kankinausi pūlinga angina, sinusitais, bronchitais - angina tai kartodavos vos ne kas mėnesį, nesvarbu, vasara ar žiema. Paskutiniu metu be antibiotikų nieks nebepadėdavo. Sausio mėnesį šiemet išvis nusilpęs organizmas buvo nuo ligų ir antibiotikų, jau ir po antibiotikų gydymo kurso normaliai nepasveikau, temperatūra gerą mėnesį laikėsi apie 37 - 37,2 , žodžiu, rodė, kad yra uždegimas, ir nors tu ką...
Pradėjau tada Citroseptą gert - iš pradžių tas arklines priešbacilines dozes, po 50-70 lašų triskart dienoj, paskui po 30 lašų kasdien. Net nepastebėjau kada ir kaip, bet praėjo visos ligos... smile.gif Gėriau Citrosept'ą gerus 3 mėnesius, ir tfu tfu tfu, dar nėkart nepasikartojo angina.. Nors praeitais metais per tiek laiko jau būčiau 4-5 kartus prasirgus.

Tik pries savaitę sugebėjau kažkokį virusėlį pirmąkart šiemet prisigriebt, tai iškart nusipirkau Citrosept'o. Pabrangęs, pastebėjau g.gif Ir kol nepaskaičiau šitos temos, galvojau, gal man pasivaideno, bet skonis daug mažiau kartus, nei tada, kai žiemą ir pavasarį gėriau g.gif Dabar va užmečiau akį į pakuotę - ogi žiū - produkt polski doh.gif Tai pasirodo, rimtai skirtumas jaučiasi, nors iki šiandien nė minties nebuvo žiūrėt į gamintoją... Na, matyt, reiks ilgiau pagert ir pažiūrėt, veikia taip pat ar ne... Šiaip nenuteikia manęs teigiamai tie visi lenkiški gaminiai... Off topic'as (atsiprašau), bet pvz. Anglijoj gyvenant pirkdavau kokius L'oreal ar Dove šampūnus, pagamintus Anglijoj/Prancūzijoj/kitur, ir buvau žiauriai patenkinta, o Lietuvoj tuos pačius lorealius ir pan. nusipirkus prasikeikiau.. Kad tik nebūtų su Citroseptu ta pati istorija...

Pamąsčiau, gal vis tik reik pasiknaisiot po mažas rajonines vaistines? g.gif Gal ten mažiau išperka tokius dalykus kaip Citrosept, tai gal ten ir skandinaviškos gamybos užsilikusių yra? ...
Atsakyti
Anadien nuejus i vaistine nusipirkt Citrosepto,vaistininkas pasiule Citrobiotik,duodu savo maziui po 3 lasiukus per diena imunitetui stiprint,bet paskaiciau anotacija ir buvau nustebinta,kad jis naudojamas ne tik persalimams,bet ir nuo daug kitu negalavimu.Gal kuri esat naudojus sita preparata ne imunitetui stiprint?Nuo ko jis dar padeda? smile.gif
Atsakyti
O jus nieko negirdejot apie KT ir griepffrutu saveika?.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(ta pati Sonecka @ 2008 10 30, 00:08)
Anadien nuejus i vaistine nusipirkt Citrosepto,vaistininkas pasiule Citrobiotik,duodu savo maziui po 3 lasiukus per diena imunitetui stiprint,bet paskaiciau anotacija ir buvau nustebinta,kad jis naudojamas ne tik persalimams,bet ir nuo daug kitu negalavimu.Gal kuri esat naudojus sita preparata ne imunitetui stiprint?Nuo ko jis dar padeda? smile.gif

Gal jūs ne taip suprantat žodį imunitetas tai ir buvot nustebinta rolleyes.gif nes imunitetas tai nėra vien tik peršalimo negalavimai, tai visas organizmas , jei jis bus nusilpęs gali būt, kad ir kitos vietos sunegaluos.Imunitetas tai plati ir labai svarbi žmogaus dalis, kuriai mes turime skirti daug dėmesio, nepersistengiant. Na o šie du preparatai tai yra tikrai nepakartojami ir patys geriausi ka gali pasiūlyti lietuviškos vaistinės.
Atsakyti
Sveikos,

O as nezinau ar jis man padeda ar nea. Jau geriu gal menesi ar daugiau. Pradejau gerti po ligu maratono. Kai pradejau sirgti nuo kaledu taip ir baigiau kovo viduryje. doh.gif
Tai galvojau reikia kazko imtis, kad imunine sistema sustiprinti. Nusipirkau Citrosep. Bendradarbe buvo minejusi, kad nepirkciau lietuvisko. Nes ji naudojo lt ir suomiska jei nemaisau. Tai sake skiriasi kaip diena ir naktis. O as nusipirkau koks buvo musu vaistineje. Gryzusi paziurejau, ogi lenkiskas. Tai ji turbut turejo omenyje buten sita, kad lt.
As geriu 3k.*21 l.= 63 laseliai
Kiekvieno organizmas vis kitaip reaguoja manau.
Mano jau 50ml buteliukas i pabaiga, tai zinokit pirksiu dar nors ir ta pati lenkiska. Cia morale jau kalta. biggrin.gif
Atsakyti
http://en.wikipedia....it_seed_extract
http://www.terressen...thaboutgse.html

pasiskaitykite kuo save ir savo vaikus gydote...
Atsakyti
QUOTE(antanas_s @ 2009 09 04, 18:15)


Hmm...o suprantama kalba nera info? blush2.gif
Atsakyti
visko neperskaiciau, bet uzmeciau aki. Pasirodo, tikras naturalus ekstraktas jokio poveikio nedaro. O ka mes perkam ir dziaugiames, ten kruva dirbtinio sh prideta... Ir paskui mes dziaugiames poveikiu...
Atsakyti