Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

Na va, as buvau tokia skeptiska situ lasiuku atzvilgiu ir netiketai gavau dovanu - sesuo padovanojo buteliuka lotuliukas.gif Pabandyisu pagert, nors slykstus man tas gerimelis labai, kartu paskui burnoj po jo... Vyra irgi bandziau girdyt, bet jos po kokiu 5 dienu atsisake.
Atsakyti
Aš užvakar radau pirkti dar Švediško citrocepto. Vietinės reikšmės vaistinęje miegamąjame rajone. PAėmiau paskutinį buteliuką, nes paklausiau vaistininkės kur pagamintas, tai ji atnešė gal dešimt įvairaus dydžio buteliukų ir tik vienas tebuvo švediškas... sakė, tokius seniau gaudavo, o dabar tik lenkiški sad.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 11 18, 23:54)
Aš užvakar radau pirkti dar Švediško citrocepto. Vietinės reikšmės vaistinęje miegamąjame rajone. PAėmiau paskutinį buteliuką, nes paklausiau vaistininkės kur pagamintas, tai ji atnešė gal dešimt įvairaus dydžio buteliukų ir tik vienas tebuvo švediškas... sakė, tokius seniau gaudavo, o dabar tik lenkiški sad.gif



Nu kai nesamone... kai kokias deficitiniais laikais... g.gif

Ir as noriu Citrosept svedisko, gal kas zinot kur kaune galima gaut? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(viktooorija @ 2007 11 19, 13:49)
Nu kai nesamone... kai kokias deficitiniais laikais...  g.gif

Ir as noriu Citrosept svedisko, gal kas zinot kur kaune galima gaut? 4u.gif  4u.gif  4u.gif


O tikrai pabandyk pasižiūrėti kokiose ne didelių tiklų pardėse, nu vietinės reikšmės geriau jau. Gal rasi g.gif:
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2007 11 19, 14:02)
O tikrai pabandyk pasižiūrėti kokiose ne didelių tiklų pardėse, nu vietinės reikšmės geriau jau. Gal rasi g.gif:


Bandysiu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
NAUJOVĖ: CITROBIOTIK FORTE PIUS ALOE- VISIŠKAI NEŠLYKŠTU, O JEI DAR SU APELSINŲ SULTIMIS, TAI VIENI JUOKAI thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(vandene6 @ 2007 12 02, 05:45)
NAUJOVĖ: CITROBIOTIK FORTE PIUS ALOE- VISIŠKAI NEŠLYKŠTU, O JEI DAR SU APELSINŲ SULTIMIS, TAI VIENI JUOKAI thumbup.gif


O kaip su poveikiu ? g.gif:
Atsakyti
QUOTE(vandene6 @ 2007 12 02, 05:45)
NAUJOVĖ: CITROBIOTIK FORTE PIUS ALOE- VISIŠKAI NEŠLYKŠTU, O JEI DAR SU APELSINŲ SULTIMIS, TAI VIENI JUOKAI thumbup.gif


Mhm, man irgi butu labai idomu suzinoti ar kas bandeti si preparata? Kaip poveikis? 4u.gif
Atsakyti
Gal kam nors bus idomu ax.gif
http://www.citrosept.../o-c-menue.html
Atsakyti
QUOTE(lapute33 @ 2008 01 03, 11:02)

gal trupai apsviestum ka ten raso, nes tokios kalbos nemoku blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(swarcas @ 2007 10 12, 16:28)
Geriau jau švieži greifrutukai,apelsinai,citrinos...Nesižavėkit tais lašiukais, o valgykit normaliai!


Pritariu šiai nuomonei. Suaugusiam žmogui vitamino C paros norma yra 60 mg. Pavyzdžiui 100 g juodųjų serbentų yra 200 mg vitamino C, kivių- 90 mg, brokolių - 90 mg, žaliame kopūste - 30 g. Aišku, daržovėse ir vaisiuose sukauptas vitamino C kiekis priklauso nuo daugelio veiksnių, tačiau normaliai maitinantis jo turi pakakti su maistu.
Be je, natūralių antiseptinių savybių turi ne tik visokie citroseptai, bet ir tos pačios visiems prieinamos daržovės, kad ir česnakiukas smile.gif .
Atsakyti
Mano kolegė nuolat su "natūraliuoju vitaminu c - česnaku" vaikšto darbe rudenį-žiemą-pavasarį. Labai "malonu" šalia dirbti. Kartais ir visokie citroseptai gera išeitis tada smile.gif Jei kivi ir kiti C šaltiniai pas bobutę ant š augtų, net nesižvalgyčiau visokių ceptų ir septų, o dabar...purškalai tie kivi ir kiti salotų lapai smile.gif
Žadu "Citrosept" pamėginti smile.gif Nes darbas su vaikais, kontaktas su jų burnomis, tai...labai nesinori namo parnešti vaikui bacilų. Nors to ir neišvengsiu, bet...ramiau pačiai bus smile.gif Kaip A. Lindgren knygoje "Mes Varnų saloje" aprašė momentą, kuomet žmogelio vaikai pasiklydo jūroje, tai jį nuramino valerijonas, kabėjęs po nosimi, nes netyčia išspjovė smile.gif Taip kad...vartosim ir svajosim nesirgti biggrin.gif
Atsakyti