Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

Gal biškį alyvos ugnin šliūkštelėsiu, tai jau smarkiai nesiputokit blush2.gif blush2.gif
Aš irgi prieš porą metų buvau labai "įtikėjusi" tuo Citroseptu, profilaktiškai gėriau ir berną savo kankinau... O po to nutariau savo daktarkai pasigirti kaip protingai mes čia žiemos/gripo sezonui ruošiamės. Tai jinai sudirbo tą Citroseptą juodai (o daktarka tai nekokia Morta šimtametė, Vokietijoj mokslus baigus ir ten praktikavus ne vienerius metus). Sudirbo ta prasme, kad pasakė, jog objektyviai jokie moksliniai tyrimai nėra patvirtinę greipfrutų sėklų ekstrakto "panacėjinio" antibiotinio poveikio, o juo labiau - poveikio imunitetui.
Po to pasikalbėjau dar su vienu terapeurtu, ir tas išsišaipė, pavadino farmacinės komercijos auka lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Tai aš aišku nenoriu čia pulti aiškinti, kad tas reikalas yra prastas, tik vat savo patirtį pasakoju....
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 08:55)
Tai aš aišku nenoriu čia pulti aiškinti, kad tas reikalas yra prastas, tik vat savo patirtį pasakoju....


tai tipo tau jis absoliuciai nieko neveike? Ta prasme -ji gerdama vis tiek pastoviai sirgai-gripas ziaurus kankino ir pan.
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 12, 11:04)
tai tipo tau jis absoliuciai nieko neveike? Ta prasme -ji gerdama vis tiek pastoviai sirgai-gripas ziaurus kankino ir pan.


Gripu nesirgau, bet juo nesirgau ir 2 metus prieš, nei po, aš noriu pasakyt, kad nemačiau JOKIO ženklaus pasikeitimo savo savijautoj geriant Citroseptą.
O šiaip esu nuomonės, kad jis tikrai nėra unikalus ir kad jis padaro kažką, jo nepadarytų kiti tokio paties tipo praparatai. Panacėja neegzistuoja. Jei tai būtų 100 procentinis reikalas nuo gripo, nesiparintų visa PSO dėl jo kiekvienais metais, o tiesiog masiškai spaustų greipfrutų kauliukus lotuliukas.gif Prisiminkit, prieš 10 metų visi svaigo nuo ežiuolės, irgi kalbėjo, kad ją geriant jokių gripų nebus, o po to atlikus detalesnius tyrimus nuvainikavo tą ežiuolę ir tiek. Dar vienu metu visi kėlė į padanges ženšenį su jo stebuklingom galiom ir t.t.
O be to, pasiskaityk, jei anglų kalbą moki, google informaciją apie greipfrutus, straipsnių pakanka ir pati paabejosi jų stebuklingom medžiagom.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 11:39)
tiesiog masiškai spaustų greipfrutų kauliukus  lotuliukas.gif


Nejuokink lotuliukas.gif
akivaizdu, kad esi didele chemijos myletoja, nes nei vienas mano pazistamas zmogus, kurie gydosi tik NATURALIOM priemonem ir gyvena tik sveikai -tokios NESAMONES niekada nepasakytu doh.gif, nes puikiai zino kodel taip yra
Ar tu bent suvoki ka reiskia terminas "ziaurus farmacijos verslas"?
Jei pradetu visur rasyti ir kalbeti apie tai-jog tokios priemones kaip alijosius ar citrina su medum, liepziedziu, ciobreliu, avieciu arbatos, ziedadulkes ir pan. dalykai yra patys geriausi ir efektyviausi vaistai nuo visokiu persalimu ir pvz. ziedadulkes stiprina imuniteta -tai VISA chemines farmacijos imperija ZLUGTU
Ar bent zinai -kiek yra gaminama ir leidziama parduoti vaistu, kurie istiesu yra kenkmingi zmogui-tik ta info yra nuslepiama nuo vartotojo, nes svarbiau yra milijardai uzdirbami is visokiu kvailiuku, kurie tiki stebuklingom chemijos galiom blink.gif
Citosept pats vienas sau-beabejo nera jokia vienintele panaceja-poveiki lemia daugelis dalyku, bet kad jis visiskai bevertis -tai schmoll.gif nesutinku. Nezinau kokio lygio ten straipsniu prisiskaitei (as renkuosi rimtesnio tipo leidinius), bet visi citrusiniai vaisiai turi poveiki stiprinti iminuteta, tik vien valgant juos -sunku gauti reikiama kieki butinu medziagu. Tie, kurie ismano aromaterapija, esant tokiems orams savo namuose karts nuo karto dega lempas su eteriniais citrusiniu vaisiu aliejasi, nes tai kartu ir valo patalpas ir stiprina organizma, bet ar daug tokiu zmoniu? Toli grazu-geriau nueina ir nusiperka koki kakala makala ir ji geria

Analogu yra visur pilna-visi zino, kad cocola blogai, bet ir toliau ne tik patys geria, bet ir vaikus girdo
Visos zino ir raso, kad tie anticeliulitiniai kremai daugiau yra mistika nei realybe, nes ju sudetis viska pasako, bet vis tiek milijardai moteru juos perka, nors stebuklus gali pasidaryti su tam tikrais eteriniais aliejais. Tas pats su kremais nuo rauksliu ir t.t.

Kas pasaulio ekonomikai -jei visi gyventu tik sveikai-pirktu tik sveikus produktus, kosmetika naudotu tik naturalia, rubus - tik is naturalaus pluosto ir t.t. ir pan,a?

As ir turiu pazistamu vaistininkiu, kurios baigusios mokslus vokietijoje, ir gydosi tik isimtinai chemija-jokio naturalaus vaisto ne is tolo nepripazista- man tokiu patareju asmeniskai tikrai nereikia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 12, 13:37)
Nejuokink  lotuliukas.gif
akivaizdu, kad esi didele chemijos myletoja, nes nei vienas mano pazistamas zmogus, kurie gydosi tik NATURALIOM priemonem ir gyvena tik sveikai -tokios NESAMONES niekada nepasakytu  doh.gif, nes puikiai zino kodel taip yra
Ar tu bent suvoki ka reiskia terminas "ziaurus farmacijos verslas"?
Jei pradetu visur rasyti ir kalbeti apie tai-jog tokios priemones kaip alijosius ar citrina su medum, liepziedziu, ciobreliu, avieciu arbatos, ziedadulkes ir pan. dalykai yra patys geriausi ir efektyviausi vaistai nuo visokiu persalimu ir pvz. ziedadulkes stiprina imuniteta -tai VISA chemines farmacijos imperija ZLUGTU
Ar bent zinai -kiek yra gaminama ir leidziama parduoti vaistu, kurie istiesu yra kenkmingi zmogui-tik ta info yra nuslepiama nuo vartotojo, nes svarbiau yra milijardai uzdirbami is visokiu kvailiuku, kurie tiki stebuklingom chemijos galiom  blink.gif
Citosept pats vienas sau-beabejo nera jokia vienintele panaceja-poveiki lemia daugelis dalyku, bet kad jis visiskai bevertis -tai  schmoll.gif nesutinku. Nezinau kokio lygio ten straipsniu prisiskaitei (as renkuosi rimtesnio tipo leidinius), bet visi citrusiniai vaisiai turi poveiki stiprinti iminuteta, tik vien valgant juos -sunku gauti reikiama kieki butinu medziagu. Tie, kurie ismano aromaterapija, esant tokiems orams savo namuose karts nuo karto dega lempas su eteriniais citrusiniu vaisiu aliejasi, nes tai kartu ir valo patalpas ir stiprina organizma, bet ar daug tokiu zmoniu? Toli grazu-geriau nueina ir nusiperka koki kakala makala ir ji geria

Analogu yra visur pilna-visi zino, kad cocola blogai, bet ir toliau ne tik patys geria, bet ir vaikus girdo
Visos zino ir raso, kad tie anticeliulitiniai kremai daugiau yra mistika nei realybe, nes ju sudetis viska pasako, bet vis tiek milijardai moteru juos perka, nors stebuklus gali pasidaryti su tam tikrais eteriniais aliejais. Tas pats su kremais nuo rauksliu ir t.t.

Kas pasaulio ekonomikai -jei visi gyventu tik sveikai-pirktu tik sveikus produktus, kosmetika naudotu tik naturalia, rubus - tik is naturalaus pluosto ir t.t. ir pan,a?

As ir turiu pazistamu vaistininkiu, kurios baigusios mokslus vokietijoje, ir gydosi tik isimtinai chemija-jokio naturalaus vaisto ne  is tolo nepripazista- man tokiu patareju asmeniskai tikrai nereikia  schmoll.gif


Nu jau prašyčiau čia nesitaškyti su savo emocijom ir aliuzijom į mano "rimtų straipsnelių neskaitymą". Nei tamsta manęs pažįsti, nei aš tavęs. Emocijos - į Delfį.
O už asmeninę nuomonę tai šitaip užsipulti yra tiesiog neetiška.
Be to, visas tavo komentaras labai primena laidą Sąmokslo teorija. Nepraktikuoju, sorry....
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 12:54)
Nu jau prašyčiau čia nesitaškyti su savo emocijom ir aliuzijom į mano "rimtų straipsnelių neskaitymą". Nei tamsta manęs pažįsti, nei aš tavęs. Emocijos - į Delfį.
O už asmeninę nuomonę tai šitaip užsipulti yra tiesiog neetiška.
Be to, visas tavo komentaras labai primena laidą Sąmokslo teorija. Nepraktikuoju, sorry....


Nezinau kas ten per Samokslo teorija, nes niekada nesu jos maciusi schmoll.gif -tad ka turi omeny juolabiau nesuprantu

Ir tai ka parasiau yra ne mano emocijos, o mano nuomone ir gyvenimo budas
Jei tu gali pareiksti savo nuomone, kuri man atrodo paremta nepakankamu info turejimu-tai kodel as negaliu pareiksti savo nuomones -pateikdama kontrargumentus?
Jei jau reiski savo priesinga daugumai nuomone- tai buk visada pasiruosusi, kad tau i ja bus atsakyta doh.gif
jei tegali tik perpasakoti kazkokios gydytojos zodzius - negaledama pati giliau pamastyti-tai gal neverta ju pasakoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 12, 14:11)
Nezinau kas ten per Samokslo teorija, nes niekada nesu jos maciusi  schmoll.gif -tad ka turi omeny juolabiau nesuprantu

Ir tai ka parasiau yra ne mano emocijos, o mano nuomone ir gyvenimo budas
Jei tu gali pareiksti savo nuomone, kuri man atrodo paremta nepakankamu info turejimu-tai kodel as negaliu pareiksti savo nuomones -pateikdama kontrargumentus?
Jei jau reiski savo priesinga daugumai nuomone- tai buk visada pasiruosusi, kad tau i ja bus atsakyta  doh.gif
jei tegali tik perpasakoti kazkokios gydytojos zodzius - negaledama pati giliau pamastyti-tai gal neverta ju pasakoti  g.gif


Nu dabar tu mane prajuokinai lotuliukas.gif
O, atsiprašau, tu MEDIKĖ? Aš tai ne. Ir todėl MEDIKO, ypač tokio, su kuriuo bendrauju ilgai ir juo pasitikiu, nuomonė apie vieną ar kitą preparatą man yra tikrai autoritetas.
Tu labai asmeniškai į mano nuomonę sureagavai ir dėl to įtariu, kad pati nesi labai jau objektyvi to savo Citrsepto atžvilgiu... Kažin kodel?
O jei jau esi biologė, biochemikė, genetikė ar virusologė, parašiusi krūvą straipsnių ir apgynusi disertaciją tema "Citrosepto kertinis vaidmuo žmogaus imuniteto stiprinimui" tai nesikuklink, rėžk. Tik vat keisčiausia, kad savo nuomonę (kuri neva pagrįsta ypatingu apsiskaitymu) pateiki kaip 100 procentų teisiggą, o maniškę kažkodėl didžiosiomis raidėmis vadini NESĄMONE. Turi sertifikatą savo žinioms?
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 13:20)
Nu dabar tu mane prajuokinai  lotuliukas.gif
O, atsiprašau, tu MEDIKĖ? Aš tai ne.


lotuliukas.gif thumbup.gif
Tu ziauriai klysti-nes mano profesija ir turimi diplomai absoliuciai nieko bendro neturi nei su medicina, nei su biologija ar kuo nors is sios srities lotuliukas.gif

Tiesiog turiu dideli poreiki viskuo dometis, o medike, kaip ir padaveja -labiausiai uz viska gyvenime nenoreciau buti doh.gif

kai parasei, kad tau GYDYTOJA pasake, as juk tik paklausiau ar tau jis neveiksmingas toks kaip tavo G...-as nekibau, nes tai ne tavo nuomone
bet kai parasei, kad "visi pradedu spausti.." -tai jau tavo nuomone, kuri turint omeny koks yra "farmacijos verslas" yra mazu maziausiai juokinga
Kita karta siulau parasyti prie savo nuomones, kad esi jautri kritikai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kunigunda78 @ 2007 10 12, 14:44)
lotuliukas.gif  thumbup.gif
Tu ziauriai klysti-nes mano profesija ir turimi diplomai absoliuciai nieko bendro neturi nei su medicina, nei su biologija ar kuo nors is sios srities  lotuliukas.gif

Tiesiog turiu dideli poreiki viskuo dometis, o medike, kaip ir padaveja -labiausiai uz viska gyvenime nenoreciau buti  doh.gif

kai parasei, kad tau GYDYTOJA pasake, as juk tik paklausiau ar tau jis neveiksmingas toks kaip tavo G...-as nekibau, nes tai ne tavo nuomone
bet kai parasei, kad "visi pradedu spausti.." -tai jau tavo nuomone, kuri turint omeny koks yra "farmacijos verslas" yra mazu maziausiai juokinga
Kita karta siulau parasyti prie savo nuomones, kad esi jautri kritikai  ax.gif


Na, susidariau įspūdį, kad ir tu į nuomonę, priešingą savajai, reaguoji nelabai objektyviai.
Kita vertus, manau, kad tu esi iš tų žmonių, kurie aršiai įtikėję natūraliosios medicinos galia ir dėl to pačiam pirmam sakinį mane pavadinai chemijos gerbėja. Dėl kauliukų spaudimo buvo pokštas, mano supratimu labai aiškus, bet va kažkodėl itin jautriai sureagavai... g.gif Deja, turiu tave nuvilti, nepriklausau nei tiems, nei kitiems. Vartoju ir natūralius ir cheminius preparatus, kai to reikia. Taip kad, prašom ant manęs šitjo situacijoj bačkos neridenti lotuliukas.gif
Gero vakaro 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 14:13)
Na, susidariau įspūdį, kad ir tu į nuomonę, priešingą savajai, reaguoji nelabai objektyviai.
Kita vertus, manau, kad tu esi iš tų žmonių, kurie aršiai įtikėję natūraliosios medicinos galia ir dėl to pačiam pirmam sakinį mane pavadinai chemijos gerbėja. Dėl kauliukų spaudimo buvo pokštas, mano supratimu labai aiškus, bet va kažkodėl itin jautriai sureagavai...  g.gif Deja, turiu tave nuvilti, nepriklausau nei tiems, nei kitiems. Vartoju ir natūralius ir cheminius preparatus, kai to reikia. Taip kad, prašom ant manęs šitjo situacijoj bačkos neridenti  lotuliukas.gif
Gero vakaro 4u.gif

sekmes pokstaujant 4u.gif
esme yra ne itikejime, o zinojime, kad naturalios priemones nedaro zalos, o vat kai geriami cheminiai preparatai -tai liga apgydoma, bet organizmas apnuodijamas- o toks zmogus niekada ir nebus sveikas, nes jam pastoviai reikes vaistu doh.gif - tik vis nuo skirtingu ligu ax.gif -ir senatveje ju skaicius aij kaip isauga
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 16:13)
Na, susidariau įspūdį, kad ir tu į nuomonę, priešingą savajai, reaguoji nelabai objektyviai.
Kita vertus, manau, kad tu esi iš tų žmonių, kurie aršiai įtikėję natūraliosios medicinos galia ir dėl to pačiam pirmam sakinį mane pavadinai chemijos gerbėja. Dėl kauliukų spaudimo buvo pokštas, mano supratimu labai aiškus, bet va kažkodėl itin jautriai sureagavai...  g.gif Deja, turiu tave nuvilti, nepriklausau nei tiems, nei kitiems. Vartoju ir natūralius ir cheminius preparatus, kai to reikia. Taip kad, prašom ant manęs šitjo situacijoj bačkos neridenti  lotuliukas.gif
Gero vakaro 4u.gif


drinks_cheers.gif pastebejau kad tikrai per daug ispucia burbula apie taip rasomus stebuklingos preparatus.
Atsakyti
QUOTE(Smauglius @ 2007 10 12, 14:20)
Nu dabar tu mane prajuokinai  lotuliukas.gif
O, atsiprašau, tu MEDIKĖ? Aš tai ne. Ir todėl MEDIKO, ypač tokio, su kuriuo bendrauju ilgai ir juo pasitikiu, nuomonė apie vieną ar kitą preparatą man yra tikrai autoritetas.

Apie medikus aš jau savo nuo monės tikriausia neberašysiu..... Nes jie jei ir pataria ar išrašo - tai tik tai, ką jiems naudinga.
Tarkim mano gera šimos draugė onkologė pati praktiškai nevartoja cheminių vaistų: peršalimus ir smulkius negalavimus gydosi natūraliom žolėm ir pan. O va chemijos neignoruoja kai liga tikrai sunki....

QUOTE(cognac @ 2007 10 12, 18:38)
drinks_cheers.gif pastebejau kad tikrai per daug ispucia burbula apie taip rasomus stebuklingos preparatus.


Kartais burbulas išpučiamas, o aš apie citrosept galiu sakyti tik iš savo patirties. Taigi: Lenkų gamybos - tikras sh..... nevertas tų pinigų tikrai, o va Švedų - buvo veiksmingas. Nesakau, kad nuo visų ligų, bet...

Nors su peršalimo ligomis ir apsinuodyjimu susidoroja neblogai ax.gif

Atsakyti