Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

QUOTE(Springlet @ 2006 02 05, 16:32)
As irgi perku vaistinese, apetitas nekyla, o jau ~ menesi vartoju citrosepta.


Apetitas nekyla, o troškulys stipriai padidėja... rodos kibirą išgerčiau, o tai organizmo valymuisi laaabai gerai.
Gerai, kad pamačiau šią temą - vėl pasiėmiau citrocepto, o tai įkalinus šaldytuve buvau kuriam laikui...
Atsakyti
Vat as vakar irgi pradejau - nuo 70 lasu, nes gripas puola, tai taip pamucinsiu 3 dienas. Viduriavimas buvo ir siaip lyg pykina, ir kas keisciausia, pabere veide tas sritis, kuri atspindi zarnyno veikla, reiskias tikrai valosi g.gif
O kaip jus tokiau geriat? 3 x 20 lasu menesi laiko? O geriat po valgio ar pries? Nes jei pries - tai brrrrrrr blush2.gif
Atsakyti
Citrosepto yra trys "variantai". Tai vidutinis, 20 ml kainuoja 34 lt. Didesnis (turbūt 50 Lt) apie 50 Lt, o mažiausias (gal 10 ml) apie 23 lt smile.gif

Šiaip paskaičiau čia apie pašalinį poveikį.. doh.gif O jau galvojau kas man daros, angliuką tik geriu smile.gif Pasirodo čia viskas taip turi būti smile.gif
Atsakyti
aš gėriau, kankinausi skiesdama su vandeniu - neįmanomai kartu. o pabandžiau su apelsinų sultimis - to kartumo tik minimumas bigsmile.gif
Atsakyti
Aš Citroseptą, be gėrimo profilaktiškai, dar naudojau po gimdymo, kirpimo žaizdai prižiūrėti, plaudavau porą lašų įlašinus į buteliuką vandens. Man labai greitai gijo, nežinau, nuo to ar ne. Šiaip ar taip, faktas kad nepakenkė. biggrin.gif
Atsakyti
Besilaukiant trečiojo,peršalau,susirgau bronhitu,gydytojas skyrė antibijotikų,bet nelabai padėjo,antro kurso negalėjo skirti dėl nėštumo.Taigi pradėjau vartoti citroseptą,manau,kad tik jis padėjo išgyti.Visą nėštumą laikas nuo laiko gėriau citroseptą.Gaila,kad maitinant negalima vartoti citrosepto,o tai vėl buvau peršalus,tai turėjau gerti vaistus.
Atsakyti
Radau apie citrosept, gal kam idomu pasiskaityti... ax.gif :

"Greipfruto sėklyčių ekstraktas, pasižymintis unikaliomis antimikrobinėmis savybėmis,- patikima profilaktinė priemonė nuo peršalimo, gripo ir apsinuodijimo maistu.Jis stabdo grybelių bei parazitų dauginimąsi virškinimo trakte. Valydamas kūną nuo patogenų bei padėdamas įsisavinti vitaminą C greipfruto ekstraktas stimuliuoja natūralų organizmo imunitetą. Gripo epidemijos metu ar tose vietovėse, kur yra reali dizenterijos ir viduriavimo grėsmė, būtina 2 kartus per dieną išgerti 5-10 ekstrakto lašų stiklinėje vandens arba sulčių.Norintiems laiku apvalyti organizmą nuo kenksmingų mikrobų, pagerinti bendrą savijautą ir sustiprinti imunitetą siūlomas toks 30 dienų kursas: pirmąsias 2 savaites vartojama 10-15 ekstrakto lašų stiklinėje vandens kartą per dieną, trečią savaitę- 15-20 lašų , o ketvirtąją-20-30 lašų per dieną.Greipfruto sėklytėse esantys bioflavanoidai ištirpdo cholesterino nuosėdas, stiprina kraujagyslių sieneles ir neleidžia susidaryti rombams. Todėl reguliarus ekstrakto naudojimas stabdo vadinamųjų civilizacijos ligų vystymąsi: aukštą kraujospūdį, aterosklerozę, miokardo infarktą. Ekstraktas net ir ilgai naudojant nesukelia pripratimo ir priklausomybės, nenaikina vidaus mikrofloros."
O dabar begu jo pirkti, nes niekaip negaliu pasveikti... verysad.gif
Atsakyti
Merginos, o jūsiškio Citrosepto kokia šalis gamintoja? Aš nusipirkau 50 ml buteliuką, geriu po 30 lašų ir jokio kartumo nejaučiu. Išsikalbėjom su kolege, apsižiūrėjom, nagi mano gamintojas Cintamani Lenkija, o jos švediškas ir kartus kaip velnias. Tai gal tas klenkiškas birzgalas ir jokio poveikio nedaro?
Atsakyti
QUOTE(niekada @ 2007 01 26, 11:46)
Merginos, o jūsiškio Citrosepto kokia šalis gamintoja? Aš nusipirkau 50 ml buteliuką, geriu po 30 lašų ir jokio kartumo nejaučiu. Išsikalbėjom su kolege, apsižiūrėjom, nagi mano gamintojas Cintamani Lenkija, o jos švediškas ir kartus kaip velnias. Tai gal tas klenkiškas birzgalas ir jokio poveikio nedaro?

Geriau ir Švedijos, ir Lenkijos gamybos.. Pagal mane tai kaip diena ir naktis. Stengiuosi gydytis be chemijos, su homeopatinėm priem., žolelėm ir pan. Tai citrosept buvo tikras išsigelbėjimas: natūralus produktas, veiksmingai veikiantis thumbup.gif Pasveikimui užtekdavo 1-3 dienas (taip sergu apie savaite mažiausiai). Kartumas man netrukdė, su apelsinu sultimis viskas ciki. Bet dabar Lenkijos gamybos visai nekartus, bet svarbiausia ir neveiksmingas doh.gif Kai paklausiau vaistininkės kodėl dabar iš Lenkijos, pasakė, kad ten pigiau gamint..atsiprašau, bet kaina nesumažėjo, o Citosept'a lenkai sugadino g.gif Bandau ieškoti pakaitalo, kol kas nieko nerandu. Gal kas galėtų ką pasiūlyti? ax.gif
Atsakyti
As citrosepta visa ziema profilaktiskai geriau ir dabar tebegeriu thumbup.gif Pirma karta gyvenime man taip buvo, kad net sloga nei akimirkai neprisikabino. ax.gif Neabejoju, kad del citrosepto biggrin.gif Nors as tai lenkiska geriau... g.gif
Atsakyti
pernai kankinausi su karciu citroseptu,bet nesirgau rimtai.dabar atradau nauja Septo grape-kapsules. thumbup.gif Bet mazai dar kas jus turi .Kaune pervaziavau daugybe vaistiniu,bet radau tik Silainiu poliklinikos vaistinej.
Atsakyti
Aš gėriau lenkišką,buvo kartus.Bet nieko nepadėjo,tik alergija paūmėjo verysad.gif .
Atsakyti