Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

QUOTE(laura333 @ 2005 04 27, 12:17)
Nezinau ar sutapimas,bet ir man labai gausios menesines buvo g.gif .Buvau 2 savaites atgerus po 20 lasu.


nu bet žiauriai... Viskas plaukė. Gerai, kad tada nereikėjo dirbt tada biggrin.gif
Bet savijauta tikrai pagerėjo pavartojus jas. Bent jau organizmas jautėsi švariau smile.gif
Reiks dar kartelį nusipirkt. O taij jau užtinus šiek tiek jaučiuosi,,,,
Atsakyti
Na fantastika CITROSEPTAS. Si savaitgali persalom pajuri -labai saltas vejas buvo .As atsikeliau uzkimus -visai neprakalbejau -gerkle skaudejo,o mergaitei pakilo temperatura. Vaistinei pasiule citrosepto -jau ta pati vakara pagerejo, mergaitei nukrito temperatura ir daugiau ,kolkas nekyla.Skaiciau aprasyma ji galima gerti profilaktiskai ir tinka nuo ''visu galu''. Naudoti galima drasiai ,nes naturalus greifruktu seklu ekstraktas.Man tai labai patiko. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Silwer @ 2005 06 21, 10:44)
Na fantastika CITROSEPTAS.  Si savaitgali persalom pajuri -labai saltas vejas buvo .As atsikeliau uzkimus -visai neprakalbejau -gerkle skaudejo,o mergaitei pakilo temperatura. Vaistinei pasiule citrosepto -jau ta pati vakara pagerejo, mergaitei nukrito temperatura ir daugiau ,kolkas nekyla.Skaiciau aprasyma  ji galima gerti profilaktiskai ir tinka nuo ''visu galu''. Naudoti galima drasiai ,nes naturalus greifruktu seklu ekstraktas.Man tai labai patiko. 4u.gif


thumbup.gif: man irgi jis patiko... po sugerto kurso jaučiu, kad paspartėja medžiagų apytaka ir oda išgražėja.... žodžiu ir dar gydo... Liuks...
Atsakyti
O gal kuri gydesi su siuo vaistuko pienlige? Ar tikrai padeda? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2005 06 22, 16:29)
thumbup.gif: man irgi jis patiko... po sugerto kurso jaučiu, kad paspartėja medžiagų apytaka ir oda išgražėja.... žodžiu ir dar gydo... Liuks...

Teisingai, Citroseptas gydo ir odą thumbup.gif Dar galima vartoti ir išoriškai- 1 š. aliejaus+ 5 lašai Citrosepto ir mišiniu tepti spuogus, pleiskanojimus ir kitas bjaurastis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 01 29, 17:05)
O gal kuri gydesi su siuo vaistuko pienlige? Ar tikrai padeda?  ax.gif


man padeda, bent jau momentiskai. tik kad neaisku kaip daznai ir ilgai ta reikai daryti, kad iki galo ja isgydyt. tiesa, pokalbiuose apie sia ligele, radau pasisakymu, kad citroseptas cai stebuklu nepadare. bet gal cia labai individualu, tad isbandyti reikai.
Atsakyti
Panašu, kad neblogas daiktas tas citrosept biggrin.gif
Bet ir aš girdėjau, kad greipfrutai su kaikuriais vaistais nedera. Tik neatsimenu su kokiais. Gal kas tokia informacija galite pasidalinti? g.gif
O kaip ten dėl mėnesinių, ar jos tikrai nuo šito citrosepto gausėja. Jeigu taip, tai aš visai paskęsčiau doh.gif
Atsakyti
Del menesiniu, tai gal cia labai individualiai, man pvz. negauseja.
Geriu citrosepta, nes sinusitas puola, tai dabar ji jau issigydziau, bet toliau geriu profilaktiskai, kad imuniteta sustiprinti, geriu 3 kartus per diena, po 20 lasu, tiesa viduriavimas pradzioj buvo, o del medziagu apytakos ar odos kol kas jokiu pastebejimu.
Atsakyti
O kur jus perkate si vaistuka, nes nei vienoje vaistineje, kur jo ieskojau, nebuvo. Sake, kad neuzsakineja, dar vaistininke perspejo, kad nuo jo labai pakyla apetitas g.gif
Kur jo rasti? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adorė @ 2006 02 01, 15:22)
O kur jus perkate si vaistuka, nes nei vienoje vaistineje, kur jo ieskojau, nebuvo. Sake, kad neuzsakineja, dar vaistininke perspejo, kad nuo jo labai pakyla apetitas  g.gif
Kur jo rasti?  4u.gif

Joks apetitas nepakyla- vaistininkė tikrai pamelavo. Kaip tik liekninuosi, ir jokios įtakos svorio metimui ar apetitui neturi schmoll.gif Mes pirkom jau ne kartą ir buvo visose vaistinėse
Atsakyti
As irgi perku vaistinese, apetitas nekyla, o jau ~ menesi vartoju citrosepta.
Atsakyti
Idomu kuri jus buteliuka perkat ,kad tiek ilgai naudojat? As tai perku maziausia (ir tai kaina 23,-) tai man jo uztenka kokiai savaitei ir tai tik 1 karta per diena. O siaip gal ir nieko.Jei imunitetas geras ,tai galima greit isgyt.






























Atsakyti