Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

Čia kaip tik apie CitroPlus rašo. Jei įdomu galite pasiskaityti: http://bit.ly/au84KR
Atsakyti
Nupirkau ir as siandiena citroplius, stiprinsim imuniteta. Tik va kaip cia su ta pertrauka daryt g.gif
Atsakyti
mano vyra nuo citrosepto baisei isbere, matyt organizmui visai nereikejo vitaminu. sake daugiau jo nei lasiuko negers doh.gif
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2010 11 22, 21:02)
mano vyra nuo citrosepto baisei isbere, matyt organizmui visai nereikejo vitaminu. sake daugiau jo nei lasiuko negers  doh.gif

O gal alergiskas citrusiniam vaisiam?
Atsakyti
Jau kartumelis citro pliuso, net vyras purtosi, nors skiedziu sultim. O mazaji lyg isbere doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sernyte @ 2010 12 16, 17:41)
Jau kartumelis citro pliuso, net vyras purtosi, nors skiedziu sultim. O mazaji lyg isbere doh.gif

Hm,kaip keista pas mane jis visai nekartus. Gal citrosept turejote omeny? 4u.gif
Atsakyti
Na kartus tie lasiukai, bet jeigu geriu su sultimus tai nelabai jauciasi, lasinant i vandeni tai siaip sau, bet isgerta tikrai iamnoma ax.gif Tik va maziui tai as ju nelabai noriu duoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Magic_girl @ 2010 12 16, 22:11)
Hm,kaip keista pas mane jis visai nekartus. Gal citrosept turejote omeny? 4u.gif

Citro plius smile.gif .
Beje, gydytoja sake, kad jis labai alergizuojantys g.gif , tad gal geriau maziukams jo neduoti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sernyte @ 2010 12 17, 18:01)
Citro plius  smile.gif .
Beje, gydytoja sake, kad jis labai alergizuojantys g.gif , tad gal geriau maziukams jo neduoti schmoll.gif

biggrin.gif Na jei citrusiniams vaistams alergiskas vaikas, tai tada taip. Bet cia manau tik naturaluma jo parodo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NoSmoking @ 2010 12 20, 12:58)
biggrin.gif Na jei citrusiniams vaistams alergiskas vaikas, tai tada taip. Bet cia manau tik naturaluma jo parodo smile.gif

Bet citrusiniams produktams alergija pasireiskia labai daznai, juk kudikiams net nerekomenduoja duot apelsinu, citrinu...o pavartojus tokius vaistus, ja gali dar greiciau issaukt
Atsakyti
galvojau ir aš nupirkt vaikams,bet susilaikiau,nes maniškiai alergiški citrusiniems vaisiams g.gif
Atsakyti
QUOTE(okse0711 @ 2010 12 23, 09:19)
galvojau ir aš nupirkt vaikams,bet susilaikiau,nes maniškiai alergiški citrusiniems vaisiams g.gif

Manau del to ir sakoma, kad reikia pasikonsultuoti su vaistininku biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ps. juk yra numatyta kiek reikia vaikui duoti, kad nesukeltu alergijos, tai reikia paskaityti, vartojima.
Atsakyti