Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

QUOTE(renatuxaass @ 2010 10 04, 23:45)
rugseji buvo akcijos jam keliose vaistinese

O dabar gal kas matete kur akcija?
Atsakyti
QUOTE(NoSmoking @ 2010 11 04, 09:48)
O dabar gal kas matete kur akcija?

akcija citroplius Camelia vaistinese
Atsakyti
QUOTE(NoSmoking @ 2010 10 27, 11:12)
Beje, gal kas bandete siustis CitroPlus is uzsienio? ar daug pigiau gaunasi?

kazin ar yra citro plius uzsienyje, pirkau tik citrosepta uz 100 ml sumokejau 52 lt
Atsakyti
QUOTE(veiducka @ 2010 11 13, 19:54)
kazin ar yra citro plius uzsienyje, pirkau tik citrosepta uz 100 ml sumokejau 52 lt



O pas mus 50 ml apie 65 lt doh.gif
O tas is uzsienio gal ne lenkiskas? g.gif
Palyginus su Lietuvoje parduodamu ar kartesnis? Pajutot poveikio skirtuma?
Koks buvo geras Citrosept kol buvo gaminamas Svedijoj.. wub.gif
Atsakyti
As pries gera savaite nusipirkau Citroplus - prikibo man bronchitas, apsigydziau, tada kaip tais pradejo kibt sinusitas. Zodziu supratau, kad nekazka su mano imunitetu blink.gif Tada gydytoja patare Citrosept'a. Bet Citroplus Camelijoj buvo nuolaida - pasiskaiciau, kad aktyvios medziagos kiekis tas pats (600mg/100ml) ir nusipirkau. Ir tikrai jauciu poveiki thumbup.gif Kazkas nerealaus smile.gif Kosulys praktiskai dingo, nosis irgi aktyviai valosi - jokio uzgulimo, spaudimo aplink akis ir pan. Man, nuo vaikystes ipratintai prie cheminiu vaistu, toks homeopatinio preparato veikimas - tikras stebukas cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rayondes @ 2010 11 15, 20:47)
As pries gera savaite nusipirkau Citroplus - prikibo man bronchitas, apsigydziau, tada kaip tais pradejo kibt sinusitas. Zodziu supratau, kad nekazka su mano imunitetu  blink.gif Tada gydytoja patare Citrosept'a. Bet Citroplus Camelijoj buvo nuolaida - pasiskaiciau, kad aktyvios medziagos kiekis tas pats (600mg/100ml) ir nusipirkau. Ir tikrai jauciu poveiki  thumbup.gif Kazkas nerealaus smile.gif Kosulys praktiskai dingo, nosis irgi aktyviai valosi - jokio uzgulimo, spaudimo aplink akis ir pan. Man, nuo vaikystes ipratintai prie cheminiu vaistu, toks homeopatinio preparato veikimas - tikras stebukas  cool.gif

Man ir poveikis patinka. Gerai, kad dar ir akciju visai nemazai jo siuo metu buna smile.gif O dėl veiklios medžiagos, tai man vienoje vaistineje sake, kad kaip tik citrosept veiklios medziagos maziau yra ir siekia tik apie 400/100ml
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NoSmoking: 17 lapkričio 2010 - 12:19
QUOTE(Orija @ 2010 11 13, 22:54)
Koks buvo geras Citrosept kol buvo gaminamas Svedijoj..  wub.gif

kaip tik siandien avau citrosepto is uk, tai paziurejau kur pagaminta smile.gif ogi raso svedija 4u.gif
po kiek laseliu galima duoti i diena 4 metu vaikui ir kokiu kiekiu skiesti su sultimis? ilasinau 5-6 lasiukus ir daugiau nei puse stiklines sulciu obuoliu ipyliau. visai nepakito skonis lotuliukas.gif
Atsakyti
geriant su apelsinu sultimis, visai beveik nesijaucia jo
Atsakyti
O kiek dienu gerti Citro Plus gal zinote ir kada daryti pertrauka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(schokolade @ 2010 11 19, 13:30)
kaip tik siandien avau citrosepto is uk, tai paziurejau kur pagaminta smile.gif ogi raso svedija  4u.gif
po kiek laseliu galima duoti i diena 4 metu vaikui ir kokiu kiekiu skiesti su sultimis? ilasinau 5-6 lasiukus ir daugiau nei puse stiklines sulciu obuoliu ipyliau. visai nepakito skonis  lotuliukas.gif


Parašyta 3-10 metų vaikui reikia po 5 lašus skiesti stiklinėje sulčių ar vandens 3 kartus dienoje.
Bet man vaikas tikrai neišgers stiklinę sulčių iškarto g.gif , tai kažin galima gal mažesniu kiekiu?
Instrukcijoj išvis neaiškiai parašyta doh.gif Iš pradžių vaikui daviau neskiestą su šaukšteliu, o po to užsigerdavo sultimis arba vandeniu. O paskui perskaičiau kad preparatą būtina skeisti, negalima vartoti gryno! doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Puke111 @ 2010 11 19, 17:36)
O kiek dienu gerti Citro Plus gal zinote ir kada daryti pertrauka? blush2.gif


Man gydytoja sakė gerti visą mėnesį, padaryti savaitę pertrauką ir toliau gerti.
Bet aš darysiu bent kokias dvi savaites pertraukos, o gal net 3 ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gitka @ 2010 11 20, 09:50)
Man gydytoja sakė gerti visą mėnesį, padaryti savaitę pertrauką ir toliau gerti.
Bet aš darysiu bent kokias dvi savaites pertraukos, o gal net 3 ax.gif

Dekui mirksiukas.gif o ir leliukam kazi taip daryti, ar jiem kitaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Puke111 @ 2010 11 20, 15:51)
Dekui  mirksiukas.gif o ir leliukam kazi taip daryti, ar jiem kitaip? g.gif


Kūdikiams po 1-2 lašus per dieną galima vartoti mirksiukas.gif

O plačiau va čia viskas aprašytaMy Webpage 4u.gif
Ir matau parašyta, kad kasdien reikia vartoti, kad stiprintų imunitetą, tai gal ir kūdikiams nedidelę pertraukėlę padaryti ir toliau vartoti.
Atsakyti