Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

QUOTE(NoSmoking @ 2010 09 21, 08:12)
O neturetu buti rasoma kiek ko yra?

O del spalvos - dar neteko matyti skaidraus ekstrakto smile.gif nebet samagono ekstrakto biggrin.gif nes naturalus ekstraktas niekada nebus skaidraus smile.gif kazkam truksta biologijos ziniu smile.gif


Paskaityk istatymus kaip reikia rasyti sudeti ir nesamoniu cia nekomentuok!
Nueik i vaistine ir paprasyk spiritinio ekstrakto, Biologe! O tada nepamirsk gauti Nobelio premija uztai kad atskleisi, jog nuo ekstrakto spalvos priklauso preparato efektyvumas!

Atsakyti
QUOTE(Kristos @ 2010 09 26, 15:39)
Nueik i vaistine ir paprasyk spiritinio ekstrakto, Biologe! O tada nepamirsk gauti Nobelio premija uztai kad atskleisi, jog nuo ekstrakto spalvos priklauso preparato efektyvumas!

As nesakiau, kad nuo spalvos priklauso efektyvumas smile.gif Bet to, ar negalima savo nuomones reiksti? As juk isreiskiu nuomone apie savo pasirinkta vaista, o tu apie savo smile.gif As sakau, kad man patinka kai suraso viska ant pakuotes (ne tik pavadinimus, bet ir kiekios), tau patinka tik pavadinimai smile.gif ir tiek smile.gif nereikia pykti smile.gif
Atsakyti
Citrosepto nerandu vaistinese,atseit nebetiekia jo verysad.gif
Atsakyti
Gal iseme is prekybos, o jei taip, tai jis kazkuo negeras arba kokiu licenziju negavo..
Atsakyti
tai kad visur pilna,rugseji buvo akcijos jam keliose vaistinese
Atsakyti
Geriau as ta Citropliusa ir ka galiu pasakyti nieko doro is jo, nusivyliau. verysad.gif Nusipirkau rugpjuti, nes isgirdau, kad labai labai jau geras, padeda nuo persalimu, gerkles skausmo ir t.t., nes darbe kondicionierius veike, o nuo jo as iskart susergu. Ir ka nieko jis man nepadejo, persalimas nepraejo, jokio pagerejimo nebuvo, nors saziningai kas ryta geriau. Su visa seima gerem, o naudos nulis! Nesuprantu ka jis is tikruju daro? Kam skirtas? O sumokejau 30Lt uz 20ml saldziarugscio gerimo vandenyje. Geriau jau buciau nusipirkusi 6l sulciu ar pora kilu greipfruktu ir nauda, man atrodo, butu zymiai didesne! Jo, sauniai isleidau 30Lt. :/
Atsakyti
QUOTE(Sandrutex @ 2010 10 05, 21:57)
Geriau as ta Citropliusa ir ka galiu pasakyti nieko doro is jo, nusivyliau.  verysad.gif  Nusipirkau rugpjuti, nes isgirdau, kad labai labai jau geras, padeda nuo persalimu, gerkles skausmo ir t.t., nes darbe kondicionierius veike, o nuo jo as iskart susergu. Ir ka nieko jis man nepadejo, persalimas nepraejo, jokio pagerejimo nebuvo, nors saziningai kas ryta geriau. Su visa seima gerem, o naudos nulis! Nesuprantu ka jis is tikruju daro? Kam skirtas? O sumokejau 30Lt uz 20ml saldziarugscio gerimo vandenyje. Geriau jau buciau nusipirkusi 6l sulciu ar pora kilu greipfruktu ir nauda, man atrodo, butu zymiai didesne! Jo, sauniai isleidau 30Lt. :/

Kaip suprantu sitie preparatai padeda pasisavinti vitamina C, ir taip pat naudojama profilaktikai kad nesusirkti. Tai pagrindės tokios savybės.

Kazkiek daugiau parasyta yra www.citroplus.ltten apie istorija vartojima ir pan. Dar kazkiek (tik gerokai maziau) yra cia. www.citrosept.net
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NoSmoking: 07 spalio 2010 - 12:06
Gal kazka sudomins:

Cia apie CitroPlus ir Citrosept. http://bit.ly/c7UzKMPalydinimas.
Atsakyti
Asmeniskai man gerai padeda ir profilaktiskai ir jau esant persalimui thumbup.gif .
Ne is prekybos jo neiseme siandien Euro vaistineje pirkau. P.S tikrai apsimoka ji vartoti negu kapsules kokias smile.gif
Atsakyti
gal kas zino kuri tarpininke planuoja ji uzsakineti?
Atsakyti
QUOTE(Ingredd @ 2010 10 18, 14:45)
gal kas zino kuri tarpininke planuoja ji uzsakineti?

pasiziurek tindi rindi forume ten tarpininkes is uk nuolat uzsakineja ji
Atsakyti
Beje, gal kas bandete siustis CitroPlus is uzsienio? ar daug pigiau gaunasi?
Atsakyti