Įkraunama...
Įkraunama...

Citrosept / Citroplius

QUOTE(NoSmoking @ 2010 09 02, 12:06)
Sveikos, mamos,

norėjau paklausti ar bandėte Greipfrutų sėklų ekstraktą CitroPlius. Kokios nuomonės? Ar geras? rašo, kad tinkamas daiktas ir kudikiams ir nescioms ir t.t.

As bandziau,tik pora dienu pavartojau. 4u.gif Kazkaip Citrosepto man atrodo stipresnis poveikis,o ir skonis jo kartesnis. CitroPlius man kaip vandenelis atrodo. schmoll.gif O ir sudety pasiziurejau pirmoje vietoje vanduo,tai gal jis labiau atskiestas nei Citrosept,net nezinau. Bet kaina jo tai gerule. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashtonele @ 2010 09 02, 19:13)
As bandziau,tik pora dienu pavartojau. 4u.gif Kazkaip Citrosepto man atrodo stipresnis poveikis,o ir skonis jo kartesnis. CitroPlius man kaip vandenelis atrodo.  schmoll.gif O ir sudety pasiziurejau pirmoje vietoje vanduo,tai gal jis labiau atskiestas nei Citrosept,net nezinau. Bet kaina jo tai gerule. doh.gif

Ta prasme gerule, CitroSept ar CitroPlus?
Papildyta:
Dar va apie pacas Greipfrutu seklas ir ju nauda radau http://www.ve.lt/nau...rsalimo-473889/
Atsakyti
as taip pat labai susidomejau seis preparatais..kazi kuris geriau? g.gif dukryte kai tik isejo i lopseli serga ir serga...savaite lopsely,2 savaites namie... verysad.gif gal sustiprintu imunine g.gif
Atsakyti
Sveikos. Perskaiciau visa tema ir visos rase tik apie Lenkiska ir svediska preparata. O kazin kaip sitas??? (Radau internete smile.gif )
user posted image
CitroPlus- Jūsų imuniteto draugas!
Itin koncentruotas greipfrutų sėklų ekstraktas, kuriame yra net 600mg (100ml) bioflavonoidų. Originalus produktas pagamintas Vokietijoje.
Na nupirkau as jo savo mergaitei, kaip tik Camelios vaistinej akcija blush2.gif manau blogiau nebus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NoSmoking @ 2010 09 08, 12:06)
Ta prasme gerule, CitroSept ar CitroPlus?
Papildyta:
Dar va apie pacas Greipfrutu seklas ir ju nauda radau http://www.ve.lt/nau...rsalimo-473889/

CitroPlus kaina gerule. Eurovaistineje mokejau 56lt bet daugiau jo nepirksiu,kartumo visai nesijaucia,kaip vandenukas. Kazkaip abejoju jo veiksmingumu. schmoll.gif Citrosept man kazkodel atrodo stipresni poveiki turi. Butu idomu suzinoti ir kitu vartojanciu CitroPlus nuomones. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashtonele @ 2010 09 09, 11:43)
CitroPlus kaina gerule. Eurovaistineje mokejau 56lt bet daugiau jo nepirksiu,kartumo visai nesijaucia,kaip vandenukas. Kazkaip abejoju jo veiksmingumu. schmoll.gif Citrosept man kazkodel atrodo stipresni poveiki turi. Butu idomu suzinoti ir kitu vartojanciu CitroPlus nuomones.  4u.gif

O as su kazkuo kalbejau - tai kaip tik minjo, kad atvirksciai. Kad citrosept skiestas. Beje, jei neklystu Camelijoj dabar akcija.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NoSmoking: 09 rugsėjo 2010 - 11:47
QUOTE(NoSmoking @ 2010 09 09, 11:46)
O as su kazkuo kalbejau - tai kaip tik minjo, kad atvirksciai. Kad citrosept skiestas. Beje, jei neklystu Camelijoj dabar akcija.

Cia tik mano tokia nuomone. 4u.gif Citrosept net tirstesnis toks man atrodo,jo sudety raso pirmoje vietoje greipfrutu seklu ekstrakta,po to vandeni o CitroPlus atvirksciai is pradziu vandeni tai taip gaunasi kad jame vandens daugiau nei Citrosepte. schmoll.gif Nesu medike,gal ir klystu. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kashtonele @ 2010 09 09, 13:04)
Cia tik mano tokia nuomone. 4u.gif Citrosept net tirstesnis  toks man atrodo,jo sudety raso pirmoje vietoje greipfrutu seklu ekstrakta,po to vandeni o CitroPlus atvirksciai is pradziu vandeni tai taip gaunasi kad jame vandens daugiau nei Citrosepte.  schmoll.gif Nesu medike,gal ir klystu. ax.gif

Hmmm.. manau cia nebent eksperimento budu galima nustatyti biggrin.gif
Atsakyti
Man Eurovaistineje aiskino, kad jau seniai negauna Citrocept'o, tai nupirkom Citroplius. Neva, tai analogija Citrocept'ui. Ziuresim ar nauda bus analogiska smile.gif Geriu ir pati, ir sunui duodu.
Atsakyti
Visa laika duodu vaikams Citrosept- poveikis jauciasi tikrai, nors labai is pradziu kartus buvo schmoll.gif
Bet vyresnioji jau dabar pati papraso kad nupirktume bigsmile.gif
Ir pirkom visai nesenai, gal pries savaite- tikrai nieko negirdejom apie tai, kad jo nera tiekime. Pirkome Camelia vaistinej
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudenssniegas: 13 rugsėjo 2010 - 11:59
Atrodo paskubejau ispeikti CitroPlius. blush2.gif Sestadieni susirgo mano mama,persalo,temperatura pakilo iki 38,5. Sestadieni ir sekmadieni jokiu vaistu negere isskyrus CitroPlius. Ir kagi,sekmadieni vakare temperatura buvo normali ir siandien nera. thumbup.gif O del to kad Citrosept jau neparduoda tai visai tiketina,nes eurovaistineje kurioje pirkau CitroPlius jo jau neturejo ir vaistininke pasiule analoga.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kashtonele: 13 rugsėjo 2010 - 13:33
QUOTE(Kashtonele @ 2010 09 13, 14:31)
Atrodo paskubejau ispeikti CitroPlius. blush2.gif Sestadieni susirgo mano mama,persalo,temperatura pakilo iki 38,5. Sestadieni ir sekmadieni jokiu vaistu negere isskyrus  CitroPlius. Ir kagi,sekmadieni vakare temperatura buvo normali ir siandien nera. thumbup.gif O del to kad Citrosept jau neparduoda tai visai tiketina,nes eurovaistineje kurioje pirkau CitroPlius jo jau neturejo ir vaistininke pasiule analoga.

Na va. O as isviso kazkaip CitroPlius labiau pasitikiu (vokisku gaminiu) nei CitroSept (Lenkiska sintetika)
Atsakyti