Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

mes darome i puoduka smile.gif ir sekas net labai gerai ,kai nupirkom puoda paprasaiu mijos kad kai ko nores pasauktu ,ir ka jus manot saukia smile.gif viska vaikuciai puikiai supranta ,nesvarbu kokio jie amziaus smile.gif
maziau skaitykit mamos zurnalu visokiu smile.gif nera apsurdas 4men vaika sodint ant puodo ,jis puikiai supranta ko norima indijoj ,afrikoi moiterys nuo pat vaikiuko gimino nesa reikaliuku i krumus atlikt ,jai vaikiukas prisidaro i nesyne smile.gif
Atsakyti
mamytes, kurios bandot auginti be vystiklu, ar visai nieko nededat ant uzpakaliuko, turiu omeny vistikla, ar sauskelnias?
nes as su medziagynemis sauskelnemis savo vaikinuka laikau, dar plus ant virsaus vilnones, tai kartais ilgokai nurengineti ir aprengineti. Bandzieu be nieko, tai kaip tycia tada sisiuka i lovyte, ar ant mamytes padaro smile.gif
kartais gerai pataikom i puoda, o buna dienu tik i vistiklus sad.gif
Atsakyti
QUOTE(tonka @ 2009 01 03, 23:00)
mamytes, kurios bandot auginti be vystiklu, ar visai nieko nededat ant uzpakaliuko, turiu omeny vistikla, ar sauskelnias?
nes as su medziagynemis sauskelnemis savo vaikinuka laikau, dar plus ant virsaus vilnones, tai kartais ilgokai nurengineti ir aprengineti. Bandzieu be nieko, tai kaip tycia tada sisiuka i lovyte, ar ant mamytes padaro smile.gif
kartais gerai pataikom i puoda, o buna dienu tik i vistiklus sad.gif

nakti miegam be sauskelnių ,nes daro tik atsikėlus ,o jai prabudus ir aš prabundu atsisedam ant puoduko smile.gif dieną ,jai kur ainam užsidedam BAMBO
Atsakyti
siandien visa diena sisiavom i puoda smile.gif is verkimo , zyzimo intonacijos suprantu kad jam ant puoduko reikia smile.gif
guli, pradeda zyti , pasodinu ir padaro is karto smile.gif ir niekas man dabar neirodys, kad tokio amziaus kudikiai nesupranta, kada sisiu ar kaku nori smile.gif
Atsakyti
QUOTE(iewoote @ 2009 01 04, 16:11)
nakti miegam be sauskelnių ,nes daro tik atsikėlus ,o jai prabudus ir aš prabundu atsisedam ant puoduko smile.gif dieną ,jai kur ainam užsidedam BAMBO

kelis kartus per naktį keliatės ant puoduko?
Atsakyti
letuciux, gal gali pasidalinti rezultatais - kaip greitai vaikas priprato prie puoduko?
Atsakyti
Atsiprašau, kad truputį apleidau šią temelę. Mes pradėjom, kai tik sužinojom, mamų klube apie tokį dalyką, kad mažiukai gali pasakyti, kada nori. smile.gif Nžn, kada būtume pradėję smile.gif jei ne kitos mamos. Pradėjom taigi keturių mėn. kai mažiukas, tai kaip kada, bet dažnai pataikydavome. Sunkiau buvo, kai pradėjo viskuo domėtis, gal apie metukus. Dažniausiai laikydavau virš ko nors, kriauklės, dažniausiai vonelės, kartais virš tualeto. Paskui kažkuriuo momentu pripratom prie puoduko, tai dar ir dabar nešiojamės visur, reikės jau po kurio laiko pabandyti tualetą. Pusantrų kai buvo, buvau momentais nusivylus, nepavykdavo iki galo, vis pasitaikydavo į kelnes, o po poros mėn, metų aštuonių mėn visiškai atsisakėme visokios pagalbos (pamperių, vystyklų), ir puikiai atliekame viską į puoduką. buvo keletas kartų naktį per tuos keturis penkis mėn. į lovą, taip pat keletas kartų dieną, kai tėveliai nebuvo šalia, nes dar pats nenusimauna kelnyčių, bet jau geras mėnuo, kai pasiprašo pats. Tai paprastai ir sodinam, kai prašo, išskyrus prieš miegą pakalbinam, kad atsisėstų, nors nesiprašė, ir prieš kelionę. Ir daro daug rečiau nei leliukas, tai paprasčiau pagauti. Lovoj gerai turėti neperšlampamą paklodę po paklode, taip ramiau visiems, o tas vieną kartą į dvi savaites į lovą man asmeniškai daug problemų nesukelia. Dabar jau neprisimenu, kada naktį buvo. Naktim nenori, gal vieną kartą buvo atsikėlęs, pasiprašė sisio, o šiaip labai labai pyksta, jei bandau ant puodo sodinti, aš vis kartą į dvi savaites padarau tokią klaidą. doh.gif Na, jis ir šiaip jau išmiega, tai matyt nenori, kad miego trukdyčiau. tongue.gif

Žodžiu, verta reaguoti į leliuko signalus, net nei ne visą laiką, tai bent dalį laiko, taip vaikas nepraranda jausmo, kas pas jį ten vyksta su sisiukais ir kakučiais. Bandysim su antru nuo gimimo. nestuke.gif

Natuke, o kaip tau sekės, ar bandei mažajai nuo pat pradžių? ir kaip sekėsi?
Atsakyti
Na mums dabar 7 men, kartais padarome į puoduką, kartais į vystyklus. Jeigu ji yra daug su manim, ant rankų - kenčia, ant manęs jau beveik nebedaro smile.gif Kelis kartus reikėjo išeiti su vystyklais iš namų, labai ja sekiau ir pavykdavo grįžti sausiems namo smile.gif

Naktį aš ją galiu pramėguot, nes kartais labai pavargstu ir negaliu pakelti ją laiku. Bet šiaip ji pasišlapina visada kai nemiega, sukasi, visada matau, kad nori... žodžiu po truputi. smile.gif

Kaką paprastai visada darom į puoduką smile.gif, laikau virš dubenėlio smile.gif
Atsakyti
Aš taip pat nematau, kur čia vaikas yra traumojamas g.gif Man atrodo, kartais gali būti net gi atvirkščiai - kūdikis pripranta daryti į sauskelnes ir aplamai ilgainiui pamiršta, kad pas jį kažkas ten vyksta. Po to yra labai sunku perkalbėt paaugusį vaikiuką, kad reikia daryti į puoduką. g.gif
Tiesiog net gi toks pastebėjimas, kad naujagimiai visada šlapinasi kai nuimi sauskelnės, bet dažniausiai po kelių mėn visada viską padaro būtent į sauskelnės, nes jaučia, kad mamoms nepatinka, kai jis padaro viską "laisvai" lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums 8 men, nusipirkom puoda. Sodinau kelis kartus - su SSSS pagalba padare sisiuka ir kakuti viena karta. Siandien nuemiau pampersus - tik su palutem laikau. Noriu suzinoti, kas kiek laiko daro reikalus. Ir... doh.gif mazylis sisioja kas 10 - 20 min. Ar cia taip ir bus?
Atsakyti
QUOTE(eLaura @ 2010 04 13, 14:45)
Mums 8 men, nusipirkom puoda. Sodinau kelis kartus - su SSSS pagalba padare sisiuka ir kakuti viena karta. Siandien nuemiau pampersus - tik su palutem laikau. Noriu suzinoti, kas kiek laiko daro reikalus. Ir... doh.gif mazylis sisioja kas 10 - 20 min. Ar cia taip ir bus?

na cia idomiai g.gif mano vaikui 6 men, daznai buna su medziaginem sauskelnem, tai gali buti sausas iki 40 min. per miega niekada nesiusioja, ismiega apie 30 min, ir pabudusi padaro...
Atsakyti
Mano mažasis visada daro sysiu, kai nuimu sauskelnes. Bet aš kol kas neimu galvon, prie puodo nepratinu. Manau, tai darysiu gal 1 metų. Šiaip manau, lengviau pratinti, kai vaikas jau supranta kalbą arba pats truputuką kalba.
Su vyresnėliu bandžiau nuo 8 mėnesių. Tai jam labai nepatiko, tiesiog su riksmu nusirisdavo nuo puodo. O paskui ilgai mes žaidėme-ir maitindavau, ir knygutes skaitydavome, ir žaisdavome, ir skatindavome, vėliau sugalvojome lenktyniauti ,kas pirmas atsisės ant puodo. Tai pastarasis žaidimas jam labai patiko. Nu darydavo jis, bet normaliai daryti visus reikaliukas pradėjo gal 2,5 metų, t.y. visai be avarijų. Tiesa, jis lankė darželį, tai auklėtojos primygtinai reikalavo sauskelnes dėti. tai matyt ir buvo tame problema, kad palyginus vėlai išmoko viską be avarijų daryti.
Amerikiečiai visai neima galvon tų puodų problemų. Mano draugė JAV gyvena. Jos 3-metė dukra į puodą mažai daro, nemoka kentėti, būdama be sauskelnių bet kur apsisiusioja. Bet pas juos tai normalu. cool.gif
Atsakyti