Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

negalėčiau taip augint...
Atsakyti
na tai kur tos kolegės? ir jų patarimai ?
bigsmile.gif
Atsakyti
irmaliet - kaip jums sekasi?
Atsakyti
Keliu temą - ar kas nors bandot be vystyklų? Mūsų rezultatai - po gerų metų natūralios higienos vaikinas metų aštuonių mėn daro į puoduką, jau beveik pusė metų, kai nei vystyklų, nei sauskelnių nereikia smile.gif Su kitu bandysim nuo gimimo - rašysim įspūdžius. Manau, kad auginsim su daugkartinėm ir plius natūrali higiena. wink.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(letuciux @ 2008 12 21, 23:51)
Keliu temą - ar kas nors bandot be vystyklų? Mūsų rezultatai - po gerų metų natūralios higienos vaikinas metų aštuonių mėn daro į puoduką, jau beveik pusė metų, kai nei vystyklų, nei sauskelnių nereikia smile.gif Su kitu bandysim nuo gimimo - rašysim įspūdžius. Manau, kad auginsim su daugkartinėm ir plius natūrali higiena. wink.gif  drinks_cheers.gif

Papasakok kaip Jums sekesi visa tai igyvendinti wink.gif Pradejau ir as dometis, tik nezinau net nuo ko cia mums ir pradeti g.gif
Atsakyti
sveiki, neseniai prisijungiau, biggrin.gif taciau foruma skaitau jau antrus metus .auginu pametinukus. smile.gif apie naturalia higiena ir podukus galeciau ilgokai pasakoti tongue.gif vyresneliui uz menesio du metukai. jau visur vazinejam ir vaikstom be jokiu sauskelniu, tik namuose dar buna avariju, nes uzsizaidziam ir pamirstam. turbut vyrukas atsipalaiduoja:)) buna dienu kai visa laika pasipraso, buna sodinu pati, jei matau kad jau 2-3 valandas nebuvo sisiu.
jauneli nuo 4 men. pradejau reguliariai "sodinti" ant puodo. is pradziu retai pataikydavome, dabar apie puse visu reikalu darom i puoduka smile.gif kartais ir puse dianos isbuna su ta pacia palute smile.gif) (naudoju daugkartines sauskelnias)
Atsakyti
QUOTE(tonka @ 2008 12 31, 02:48)
sveiki, neseniai prisijungiau, biggrin.gif  taciau foruma skaitau jau antrus metus .auginu pametinukus. smile.gif apie naturalia higiena ir podukus galeciau ilgokai pasakoti    tongue.gif  vyresneliui uz menesio du metukai. jau visur vazinejam ir vaikstom be jokiu sauskelniu, tik namuose dar buna avariju, nes uzsizaidziam ir pamirstam. turbut vyrukas atsipalaiduoja:)) buna dienu kai visa laika pasipraso, buna sodinu pati, jei matau kad jau 2-3 valandas nebuvo sisiu.
jauneli nuo 4 men. pradejau reguliariai "sodinti" ant puodo. is pradziu retai pataikydavome, dabar apie puse visu reikalu darom i puoduka smile.gif kartais ir puse dianos isbuna su ta pacia palute smile.gif) (naudoju daugkartines sauskelnias)

Tai tu mums tik pasakok ir pasakok, kuo dauiau info tuo geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2008 08 13, 22:15)
Mano klausimas: kai maitinu dažnai matau,kad jau darys, arba matau, kad daro.
ir tai tik,kai kakutis ateina. O kai šlapinasi - kaip pamatyti?

Ką Jūs darote tokiu atveju? Ar jūsiškiai visada po maitinimo arba prieš?
Mielai išbandytume gyvenimą be sauskelnių ir vystyklų.


na mane irgi žavi idėja be sauskelnių gyvent smile.gif mama sakė, kad jau metų mes su seseria jau be vystyklų gyvenom. tai labai ruošiamės ir mergaituką pripratinti. smile.gif

šiaip mano mergina labai tvarkingai siusi daro po miegelio arba pavalgius. tik nuėmus pamperį, labai gerai suveikia arba paguldžius ant pilvelio biggrin.gif tam labai gerai tinka vienkartinės paklodės. o virš bliudelio, tai kažkaip neišeina jai. matyt asocijuojasi su dupsės prausimu biggrin.gif
aš jos dar nesodinu ant puodo, nes kol kas dar nesėdi pati (tik labai nori tongue.gif ), bet kai sėdės, iš karto ir sėsim. smile.gif tikiuosi, kad pavyks.

Atsakyti
labas, su naujais visus smile.gif
dabar apie puoduko reikalus, ka supratau auginant savo vaikus:
1. kuo anksciau tuo geriau. vyresneli pradejau pratinti nuo 7 men(dabar manau kad galejau daug anksciau). jaunelis jau nuo 4 men. mokosi reguliariai iki to buvo pabandymai smile.gif. mano nuomone, jei anksciau pradeti, nors ir ne visada pataikant, vaikas nebijos puodo, tai nebus naujas dalykas ir sedejimas ant jo ( 4 men kabojimas virs jo) nebus toks gasdinantis.
2. karta pradejus, jau negalima pasitraukti. su vyresniu suneliu buvo laikotarpiu, kai prasydavosi ant puodo(jis dar mazai sneka, taigi nesako, o nutaiko veido israiska ir tarsi "stena"-suprask noriu ant puodo), po to kelios savaites turiu "gaudyti", dar po keliu sav, ar dienu vel prasosi. budavo, norejau mesti ir uzdeti palas, bet praeidavo "gaudymo ir nenutaikymo" laikotarpis ir vel viskas gerai. tokias problemos pas mus su sisiuku, nes 'rimta reikala "jau nuo 8-9 men i puoda darom reguliariai. drauges sunelis nuo 7-8 men. prasydavosi ant puodo, bet kai ji grizo i darba(jam buvo apie 11 men) ir vaikiuka priziurejo mociute, vel pamperi uzdejo, tai ir nesipraso daugiau vaikinas sad.gif
3. reikia visa laika stebeti savo vaikiuka, tada pradedi suprasti, kada jis atlieka savo reikalus smile.gif kaip ir buvo jau mineta: po miego po valgio, pries valgi, pries miega, pries lauka, po lauko, keiciant sauskelnias, vystyklus. dazniau sisiu daro jei isgeria daug arbatytes, pieno, suvalgo sultyngu vaisiu. buna tada sisiu daro kas 10 -15 min, jei sisiukas skaidrus kaip vanduo, tai didele tikimybe, kad vel greit uzsimanyts smile.gif
4. nereiktu "susirgti"puoduku ir stengtis visa laika daryti tik i puoda. cia buvo mano esmine klaida, kurios stengsios nepadaryti su jauneliu. zinau, kad atsikeles turi sisiu padaryti ir sedi mano vaikas ant puodo, o sisiu ateina tik po 20 min, ar net veliau. vaikas pyksta, kad nenori o ji sodina. geriau jau jei nepadaro per pirmas 2-5 min, leisti pavaiksciot, pazaisti ir vel uz 5-10, gal 15 sodinti ant puoduko. geriau kartais slapios kelnes, nei susierzines vaikas smile.gif
5. man pagelbejo knygutes, nes sunus nenuorama ir jam sunku nusedeti vienoj vietoj, kartais sodinu taip, kad telika matytu. zaisliukus retai duodavau, nes tada reikia gi atsistuoti ir zaisti smile.gif kol vaikiukas mazas visada puoda pasidedavau sau ant keliu ir tada ant jo vaika.
vat, trumpai isdesciau savo patirti. jeigu kam pades, busiu laiminga biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tonka @ 2009 01 02, 02:22)
labas, su naujais visus smile.gif
dabar apie puoduko reikalus, ka supratau auginant savo vaikus:
1. kuo anksciau tuo geriau. vyresneli pradejau pratinti nuo 7 men(dabar manau kad galejau daug anksciau). jaunelis jau nuo 4 men. mokosi reguliariai iki to buvo pabandymai smile.gif. mano nuomone, jei anksciau pradeti, nors ir ne visada pataikant, vaikas nebijos puodo, tai nebus naujas dalykas ir sedejimas ant jo ( 4 men kabojimas virs jo) nebus toks gasdinantis.
2. karta pradejus, jau negalima pasitraukti. su vyresniu suneliu buvo laikotarpiu, kai prasydavosi ant puodo(jis dar mazai sneka, taigi nesako, o nutaiko veido israiska ir tarsi "stena"-suprask noriu ant puodo), po to kelios savaites turiu "gaudyti", dar po keliu  sav, ar dienu vel prasosi. budavo, norejau mesti ir uzdeti palas, bet praeidavo "gaudymo ir nenutaikymo" laikotarpis ir vel viskas gerai. tokias problemos pas mus su sisiuku, nes 'rimta reikala "jau nuo 8-9 men i puoda darom reguliariai. drauges sunelis nuo 7-8 men. prasydavosi ant puodo, bet  kai ji grizo i darba(jam buvo apie 11 men) ir vaikiuka priziurejo mociute, vel pamperi uzdejo, tai ir nesipraso daugiau vaikinas sad.gif
3. reikia visa laika stebeti savo vaikiuka, tada pradedi suprasti, kada jis atlieka savo reikalus smile.gif kaip ir buvo jau mineta: po miego po valgio, pries valgi, pries miega, pries lauka, po lauko, keiciant sauskelnias, vystyklus. dazniau sisiu daro jei isgeria daug arbatytes, pieno, suvalgo sultyngu vaisiu. buna  tada sisiu daro kas 10 -15 min,  jei sisiukas skaidrus kaip vanduo, tai didele tikimybe, kad vel greit uzsimanyts smile.gif
4. nereiktu "susirgti"puoduku ir stengtis visa laika daryti tik i puoda. cia buvo mano esmine klaida, kurios stengsios nepadaryti su jauneliu. zinau, kad atsikeles turi sisiu padaryti ir sedi mano vaikas ant puodo, o sisiu ateina tik po 20 min, ar net veliau. vaikas pyksta, kad nenori o ji sodina. geriau jau jei nepadaro per pirmas 2-5 min, leisti pavaiksciot, pazaisti  ir vel uz 5-10, gal 15  sodinti ant puoduko. geriau kartais slapios kelnes, nei susierzines vaikas smile.gif
5. man pagelbejo knygutes, nes sunus nenuorama ir jam sunku nusedeti vienoj vietoj, kartais sodinu taip, kad telika matytu. zaisliukus retai duodavau, nes tada reikia gi atsistuoti ir zaisti smile.gif kol vaikiukas mazas visada puoda pasidedavau sau ant keliu ir tada ant jo vaika.
vat, trumpai isdesciau savo patirti. jeigu kam pades, busiu laiminga  biggrin.gif

nesupykit,bet manau,kad taip anksti sodinamas vaikas ant puoduko yra traumuojamas doh.gif
Atsakyti
ko cia pykti, kiekvienas turi teise i savo nuomone.
tik vat kaip jus suprantate ta traumavima, ka butent blogo vaikiukui nutinka?
Atsakyti
QUOTE(tonka @ 2009 01 02, 14:10)
ko cia pykti, kiekvienas turi teise i savo nuomone.
tik vat kaip jus suprantate ta traumavima, ka butent blogo vaikiukui nutinka?

aš nei kiek nepykstu,bet vaikutis pradeda pažinti savo kūnelį tik nuo metų.o tokio amžiaus vaikutis tikrai nesupranta ko iš jo norima.
http://www.mamoszurn...i...34&Itemid=0 nesupykit,nuo 4mėn.sodinti ant puodo man atrodo visiškas absurdas blush2.gif nors kiekviena aišku turim savo nuomone mirksiukas.gif aš pradėsiu nuo metukų po truputį pratinti.
Atsakyti