Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

QUOTE(XXXXXX @ 2008 01 21, 21:31)
blink.gif manajai tuoj 10,bet apie puoduka dar nei negalvoju.Kazin ar cia taip jau ir yra tokiu kur 8-9 men.ant puoduko prasosi blink.gif
As tai be sauskelniu palieku vis "oro vonioms",bet paluciu nededu ax.gif Patiesiu "klijuote"(nezinau kaip pasakyt) ir buna nuoga sike patenkinta.


8-9 mėn. jau nebesiprašo, jei nebuvo paisoma jo ženklų iki pusės metų maždaug. O mažiukai gana aiškiai parodo, kad nori sisiuko o ypač kakučio. Tik reikia stebėti ir pabandyti.
Atsakyti
QUOTE(Heart @ 2008 01 21, 21:54)
Mano vaikas šiaip auga su sauskelnėmis, bet 1-2 kartus per savaitę skelbiame "pusdienį be sauskelnių" ir tada namuose laikau su palutėmis, kurias keičiu po kiekvieno siusiuko. Taip darau dėl to, kad vaikui, o ypač berniukui būti visą laiką su sauskelnėmis yra nesveika. Ant puodo tikrai nesodinu ir nesodinsiu dar bent pusmetį tikrai  schmoll.gif  Rizikuoju susilaukti daug pomidorų, bet pasakysiu, kad man juoką kelia mamų pagyros, kad 8-9 mėn. vaikas jau "daro" į puodą, ar netgi "prašosi" ant jo  doh.gif Nes sąmoningai atlikti šiuos procesus vaikas išmoksta ne anksčiau kaip pusantrų metukų amžiaus, o jeigu mama giriasi, kad "išmoko" anksčiau, tai greičiausiai ji pati vaikšto iš paskos su puodu ir gaudo  schmoll.gif

O kodel toks nusistatymas del puodo, na nesvarbu kad vaikas nepasipraso pats, bet kai darot tuos pusdienius be sauskelniu ar nesmagiau butu daryt ne i palutes o i puoda, kai pradedi vaika pratint daryt i puoda tikrai nereikia lakstyt isikibus i uzpakali vaikui o tereikia pasodint ant puodo kas pusvalandi na jei daugiau geria gal ir dazniau kartais ir vaikas su malonumu padaro i puoda savo reikaliukus aisku buna kad ir nenutaikai to momento, bet mes per visa diena isbunam sausi nebent 1 ar 2 kartus buna kad nelaime atsitinka, ir nematau cia nieko bloga greiciau ipras jei pratinsim o jei nepratinsi tai tikrai kai vaikui sueis pusantru metu neivyks toks stebuklas kad jis pats prades prasytis ant puodo, jei jis to puodo akyse nebus mates tai ir galvos kad taip ir reikia ciurint i kelnes.
Atsakyti
Nežinau ką daryt. Gustė visai nesėdi ant puoduko. Anksčiau bandžiau, verkė, galvojau, reikia, kad paaugtų. Bet kad ir vėl pabandžius verkia. Manau, kad jai šaltas tas puodukas dėl to ir nenori sėdėt, ašaros didžiausios g.gif Virš kriauklės padaro sisiuko, o kakučio aš nepagaunu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 01 22, 22:13)
Nežinau ką daryt. Gustė visai nesėdi ant puoduko. Anksčiau bandžiau, verkė, galvojau, reikia, kad paaugtų. Bet kad ir vėl pabandžius verkia. Manau, kad jai šaltas tas puodukas dėl to ir nenori sėdėt, ašaros didžiausios g.gif Virš kriauklės padaro sisiuko, o kakučio aš nepagaunu ax.gif

Tai ir laikyk virš kriauklės. Mano mažiukas irgi nesėdi ant puoduko. Ką ten ant puoduko, ant jokios kėdutės nesėda. Arba eina, arba sėdi ant grindų. Tai ir laikau virš kriauklės. Aš laukiu, kol paaugs ir ims sesę pamėgdžioti.
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 01 22, 23:13)
Nežinau ką daryt. Gustė visai nesėdi ant puoduko. Anksčiau bandžiau, verkė, galvojau, reikia, kad paaugtų. Bet kad ir vėl pabandžius verkia. Manau, kad jai šaltas tas puodukas dėl to ir nenori sėdėt, ašaros didžiausios g.gif Virš kriauklės padaro sisiuko, o kakučio aš nepagaunu ax.gif


Maniškis puodą 'atrado' gal vienuolikos mėn. smile.gif O šiaip gali ir kokią vonelę tam reikalui skirti, gal tau pačiai bus patogiau (aš prie lovos turėdavau, patogu), arba virš kriauklės wink.gif
Atsakyti
QUOTE(ericaa @ 2008 01 23, 00:13)
Nežinau ką daryt. Gustė visai nesėdi ant puoduko. Anksčiau bandžiau, verkė, galvojau, reikia, kad paaugtų. Bet kad ir vėl pabandžius verkia. Manau, kad jai šaltas tas puodukas dėl to ir nenori sėdėt, ašaros didžiausios g.gif Virš kriauklės padaro sisiuko, o kakučio aš nepagaunu ax.gif

Jei nenori ir neversk nes dar labiau nenores, lauk kol ateis laikas kada pati nores vis pasiulyk karts nuo karto atsisesti.
Atsakyti
Maniškio paskutinis topas - na, ne visai naujas, bet visai smagus - jei jam miegant išgirstu staigų verksmą, tokį gailų, pratisą, tai jau bėgu pas vaiką ir maunu kelnes, sodinu ant puoduko, ir duodu pienuką - vaikas net nepabudęs padaro ir vėl užmiega biggrin.gif
Atsakyti
pakeliu temą 4u.gif gal yra daugiau mamyčių, auginančių kūdikius be vystyklų
Atsakyti
Na, mes galim pasidalinti, kad jau visą dieną be pamperių ir be sauskelnių. Na, vakar ir šiandien buvo sisiojimo į kelnes dienos, bet tikiuosi, kad viskas bus gerai. Va dabar prieš miegą tai pasiprašė. smile.gif O šiaip kartais sako, kai jau daro, kartais visai nesako... Bet į puoduką žino, ką daryti reikia. Tik va iš anksto nepasodinsi, kol neprikaupia, sėdi ant puodo, bet nedaro, arba išvis nesėda.
Tik va įdomu, ar normalu, kad pusantrų metų tik tris keturis kartus į parą sisioja?
Natuke, labai įdomu būtų išgirsti tavo patirtį, ar planuoji su mažąja praktikuoti sisinimą, jei taip, kaip seksis smile.gif Dabar įdomu, o ateity pravers, tikiuosi smile.gif
Atsakyti
Kaip dziaugiuosi, kad uztaikiau ant sitos temeles. As visa nestuma domiuosi kaip sveikiau leliuka isauginti be daukartiniu sintetiniu sauskelniu. Naujagimiui nusipirkau Moltex ekologisku sauskelniu, beja jos vienkartines, nes bijau, kad iskart po gimdymo nesusitvarkysiu su palomis, bt naturalesnes, nei prekybos centruose parduodamos. Taip pat intensyviai domiuosi daukartinem sauskelmes, palom, kakzka siunu, kaika suplanavusi nusipirkti, virsutines kelnytes suvels is vilnos teta. Bet jei ne si temele nedamastyciau, kad juk galima leliu pratinti det ne i kelnes nuo mazumes smile.gif thumbup.gif Nezinau kai seksis, bet noras labai didelis, tuo labia, kad ir palaikymo bus. Vyras isvis, jei sakau, kad leliukui bus sveikiau, tai jis palaiko ir zada pagelbet kiek gales, o apie medziagines sauskelnes mama paprotino. iki tol nezinojau apie tokiu egzistavima blush2.gif As jau esu skaiciusi, kad vaikuciu, net naujagimiui reikia aikinti va cia tai cia tai, cia darom ta cia ana, cia eina tas, cia vyksta anas, ir tuomet jis greiciau ikerta daiktu, veiksmu pavadinimus, zodynas jo platesnis, greiciau ima kalbeti. Tai tikiu, kad ir ankstyvas sysinimas ir kakinimas duos savo vaisiu.
Atsakyti
kažkaip mažiukai gana aiškiai parodo, kada nori, bent jau kakučio, tai stena stena kol padaro, tai kol stena, galima nurengti ir 'pakabinti'. Pasiskaitinėk apie šitą metodą, aš iki keturių mėn. jokūbo nežinojau, būčiau anksčiau pradėjus.
Atsakyti
Mielos mamos, pasidalinkite savo patirtimi.

Gyvename su daugkartiniais vystyklais - kelnėmis. Esame 1,5 mėn.
Kai pervystome - dienomis vis bandome su PSSS...
Kartais tikrai išeina. drinks_cheers.gif



Tačiau dažniau padaro į kelnytes.

Mano klausimas: kai maitinu dažnai matau,kad jau darys, arba matau, kad daro.
ir tai tik,kai kakutis ateina. O kai šlapinasi - kaip pamatyti?

Ką Jūs darote tokiu atveju? Ar jūsiškiai visada po maitinimo arba prieš?



Mielai išbandytume gyvenimą be sauskelnių ir vystyklų.
Atsakyti