Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

http://freebooks.net...podguznika.html



http://www.gdiapers....atch-the-videos
Atsakyti
Pasiskaiciau...ech, na ir kantrybes reikia tureti...mes pazaidem pora dienu, bet nuleidom rankas... doh.gif Antram gimus jau net nebegalvojam apie tai, naudojam vienkartines sauskelnes.
Atsakyti
Labai ivairiai mamytes dabar vaikus augina. Mano drauge, pvz., vaiko ant puoduko dar nesodina, nors maziukui jau 11 men, o manpersu naudoja minimaliai (nakties miegelio metu, einant i lauka, sveciuose bunant). Tiesiog vaikas daro reikalus i kelnytes. Neabai suprantu... bet... kiekviena daro kaip jai patogiau smile.gif

Kai turesiu kita mazyli, manau, bandysiu naturalia higiena. Tikrai ne nuo gimimo, nes naujagimiai sisioja labai jau daznai, bet nuo kokio menesiuko ar 2. Kai leliukas jau galvyte islaikys normaliai.

Dar klausimukas: ar vaikuciai, kurie auginami be vystyklu tikrai greiciau ismoksta prasytis ant puoduko?
Atsakyti
Labai įdomi tema thumbup.gif Tikrai niekad nebūčiau pagalvojusi, kad galima kūdikėlį pratinti "ant puodo" Tik norėčiau mamyčių paklausti, kaip jūs pradėjote? Tiesiog nuėmėte pampersą ir laikėte vaikelį su kelnytėm (nes visai plikam, manu butų per šalta) ir stebėjote kada ir kaip daro, o po to kai jau maždaug išsiaiškinote pradėjote "gaudyti"? Mano mažoji tuštinasi tik kas savaitę, tai maždaug nuspėju, kada tai turėtų įvykti ir galėčiau pagauti, bet kaip dėl sisiojimo įpročių tai nžn...
Atsakyti
smile.gif

Visada verta bent dalinai bandyti. Nors ale nuo gimimo, bet ir db neypatingai mes... Aišku, nekoks pavyzdys, bet šiaip vaikas suvokia, kada kakis (ty ir kakis,ir sysis) būna, bet dažniausiai prieš tai nepasisako, o aš nespėju arba jis tingi sėdėt, ir nepadarom.. Bet po miego padaro, ir išmiega 90 proc. laiko sausas. Tai bandom toliau... Tiesa, vienkartinių senokai atsisakėm, bet daugkartines dedu dažnai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 12 lapkričio 2010 - 00:14
Labas
Man šita tema irgi labai idomi.
Kai bunat namie tai, tarkim, galiu įsivaizduoti tą "gaudymą", o kaip kai išeinat kur nors? Na, į lauką ar kur į svečius? Gi vistiek visą laiką kambary nesėdėsi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 12 lapkričio 2010 - 12:10
QUOTE(nojura @ 2010 11 12, 13:09)
Kai bunat namie tai, tarkim, galiu įsivaizduoti tą "gaudymą", o kaip kai išeinat kur nors?


Kiek skaičiau temoje, tai nėra taip, kad visai nenaudotų sauskelnių (vienkartinių ar daugkartinių). Bet netgi su jomis būnant, mamos, kurios jau gerai supranta vaiko signalus "pagauna", o jei lauke, tai tie vienetiniai kartai viso reikalo nesugadina. O su didesniais tai ir mažiau tų reikalų, nes tuštinimosi intervalai didesni, ilgiau iškenčia. Čia aš taip suprantu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(jkrista @ 2010 11 12, 13:49)
Kiek skaičiau temoje, tai nėra taip, kad visai nenaudotų sauskelnių (vienkartinių ar daugkartinių). Bet netgi su jomis būnant, mamos, kurios jau gerai supranta vaiko signalus "pagauna", o jei lauke, tai tie vienetiniai kartai viso reikalo nesugadina. O su didesniais tai ir mažiau tų reikalų, nes tuštinimosi intervalai didesni, ilgiau iškenčia. Čia aš taip suprantu  ax.gif

Na, kaip ir aišku, teoriškai smile.gif, o kaip su praktika bus tai bus matyt, nes dar nėra ant ko praktikuotis. Pagal planą mano mažius atkeliauja balandžio pradžioj, tai įsivaizduoju, kad šiltėjantys orai turėtų mums tik pagelbėti šitam reikale ax.gif
Atsakyti
pratint nuo pat gimimo- nlb isivaizduoju kaip tai galima, bet va mums 6 men ir mes kartas nuo karto darom i puoduka, o siaip naudojam vienkartines sauskelnes. kaip? tiesiog palaikau virs puoduko. Pati patogiai atsisedu ir keliolika min palaikau, net ir ziuredama tv. jei tik pradeda stenet, vadinasi kakos, staigiai virs puoduko ir reikaliukas sutvarkytas. Su sysiuku sunkiau, bet po miego jei iskat pasodinus, padaro visa laik, ar davus ko atsigert, tik reik siek tiek kantrybes ir nusiteikimo.
dar pasakysiu kodel taip darau- o gi prasirgom baisiaja slapimo taku infekcija verysad.gif . Tiesiog zarnyno bakterija E.coli nukeliavo i slapimo takus (o pas mergaites del trumpos slaples tai tikrai netrunka). Ir kiek su vyru pas visus gydytojus klausem ka galim pakeist, visi sake, niekas nuo jusu nepriklauso, zaiskit su puoduku, nei daukartiniai pampersai nei palos esmes nekeicia.
P.S.: vaikas valingai slapintis ir tustintis, t.y. gali pasiprasyt, geriausiu atveju gali nuo kokiu 1.5 m., bent jau taip knygoj skaiciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelinute:): 12 lapkričio 2010 - 18:57
Kitos knygos rašo, kad jeigu naujagimis apsisioja mamą trečią parą po gimimo, tai mama yra prasta, nes nesupranta, kada jai vaikas sako, kad sisioti nori ir nesudaro jam sąlygų normaliai tai padaryti ax.gif Tai čia priklauso nuo to, kokias knygas skaitysi wink.gif

Aš mažiuko savo ilgai nelaikydavau, nes knygoje, kurią skaičiau apie natūralią higieną, rašoma, kad užtenka dviejų minučių, jei per tą laiką nepadaro, vadinasi, neverta ilgiau kankintis. Palaikydavau visada prieš užmaudama švarius vystyklus ar sauskelnes, pirmus tris mėnesius pakakodavo tik būdamas be kelnių. Vėliau mama apsileido sad.gif
Atsakyti
Žinot pasigirsiu ir aš...
dar ne išsiaiškinau tuos jo signalus : gėda ir gaila, bet jau jau pagaunu tuos kakiukus.
na bent jau vystyklai lieka tik prisisioti...nelieka dėmių.
o kartais liekam sausi... thumbup.gif

tik dar norisi daugiau padiskutuoti apie tai... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nojura @ 2010 11 12, 12:09)
Labas
Man šita tema irgi labai idomi.
Kai bunat namie tai, tarkim, galiu įsivaizduoti tą "gaudymą", o kaip kai išeinat kur nors? Na, į lauką ar kur į svečius? Gi vistiek visą laiką kambary nesėdėsi  ax.gif


I lauką ar svečius dažniausiai naudojami pampersiukai...O namo atėjus vėl sodinimas ant puoduko mirksiukas.gif
Atsakyti