Įkraunama...
Įkraunama...

Be vystyklų

QUOTE(letuciux @ 2010 08 07, 09:10)
Tikrai išlaikyti ir man būdavo sunku... O kakiuką dar ir dabar ne visada pagaunam, tai jūs šaunuoliai, kad bandot, stengiatės, ir puiku, kad pavyksta. Jei sunku laikyti, gali bandyti atsisėdus pvz. ant lovos laikyti virš vonelės, gal būtų lengviau?

Gal laikyti virs voneles atsisedus butu lengviau, bet virs kriaukles paptarciau. Tingine as blush2.gif kriaukle lengviau nuplauti nei bliuda kiekviena karta plaut... Sakiau dar palaikysiu koki menesiuka, o paskui ant puoduko bandysiu sodint, juk jau 5.5 menesio bus, gales bandyti pasedeti pati...

QUOTE(Ingese @ 2010 08 07, 19:07)

Papildyta:

Visai neblogas pratinimas...cia jus nuo kada pradejote daryti?

Kokia 1.5 menesio buvo... Karta pabandziau, isejo, ir tesiam nuo tada. Dabar jau supranta kad virs kriaukles pakabintai steneti reikia smile.gif Daznai ir savaite praeina nei karto i kelnes didelio nepadarius thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos,
mums dar tik 2 savaitės...
Keletą kartų pagavome... bet man iškilo klausimas:
kaip "pagauti" jei pasituština bevalgydamas MP?
blink.gif
Labai noriu įvaldyt šią techniką...
Bo su vyresniuoju vargstu... nors jis augintas buvo ir yra praktiškai su daugkartinėm sauskelnėm, bet jam visai "dzin" kai pasišlapina... galėtų visą dieną turbūt vaikščiot.... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2010 08 30, 22:56)
Bo su vyresniuoju vargstu... nors jis augintas buvo ir yra praktiškai su daugkartinėm sauskelnėm, bet jam visai "dzin" kai pasišlapina... galėtų visą dieną turbūt vaikščiot.... verysad.gif


as truputi ne i tema, bet maniskis irgi nejausdavo kad pasislapina, nes su medziaginem augintas...numovem vasara visai nuoga ir eme issigasti bala padares. Per 2 sav ismokom puodu naudotis po siai dienai net nakti prasosi ant puodelio o avarijos tai ivyksta 1-3 per savaite ir viskas.
Kazkaip man labai sudetinga atrodo nuo gimimo tustintis kudikeliui ne i kelnytes...
Atsakyti
QUOTE(Lailatina @ 2010 08 06, 20:09)
Na visai be vystyklu mum dar nepavyktu, vis tik mazei nei 4 menesiu nera, ir sisioja ji daznai ir be emociju. O va pakakinam daznai tvarkingai. O darau taip: kasdiena naudojam plaunamas sauskelnes, o kiekviena karta keisdama (ir plius kai pastebiu kad steni) palaikau uz kojyciu pakabinus virs kriaukles. Taip pilviukas dar plius susispaudzia ir mazoji patenkinta kakoja smile.gif is ryto tai isvis patinka jai taip daryti, kei lovytej stena, stena, o virs kriaukles daug maziau pastangu reikia. Taip buna kad ir visa savaite nei karto i suaskelne nepakakoja, visada i kriaukle. Dar tuo paciu pries veidrodi pasijuokia biggrin.gif Ir manau tikrai supranta kame reikalas ten, nes tik nunesus ja ten is karto steneti pradeda. Dabar laukiu kada sedeti prades, kad ant puoduko galeciau sodinti, nes ant ranku islaikyti vis 7 kg kudiki nera lengva ( o buna kad ir 15-20min taip isbunam). Tiek kad kai nuo kokio 1.5 menesio pradejau laikyti, rankos priprato prie augancio svorio.


Visai neseniai pradejau dometis tuo dalyku. Na ka galiu pasakyt - kudikiai - man kaip stebuklu laukas, kasdien po naujiena biggrin.gif "ir taip galima" "o dar ir taip galima" biggrin.gif. Rada utoki mamos bloga :

http://supratingamam...udai-pozos.html

sitame poste konkreciai rasoma apie kelias vaikucio laikymo pozas. Gal kiek palengves. Ten yra kelios pozos, kai vaikiukas vos ne ant klozeto sedi. Manau lengviau, negu rankose virs kriaukles laikyti.
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2010 08 09, 13:25)
Atvažiavo vyro draugas su šeima, dukrytei pusantrų metų, (maniškiui 6-7mėn.buvo)tai žmona mano taupumą sumąstė patikrint. klausia kokius pampersus naudojų, kai atsakiau, tai net pakraupo-vaje kokia prabanga, nes ji perka optima sausk. Tada savo ruožtu aš klausiu, kiek per parą jų sunaudojat, atsako 5-6 nes daug geria. Nieko nebatsakiau, tik nuvilkau berniukui kelnes ir pasodinau ant puodo.... lotuliukas.gif

Jau tiek juokiaus lotuliukas.gif saunole Gekoniuk thumbup.gif
Man irgi jau reikia pradet atpratinet nuo sauskelniu blush2.gif

Lailaitinos budas sudomino g.gif Jo bet 7kg islaikyt bus nelengva blush2.gif
Atsakyti
kvaila buvau, kad to nepadariau per pacius karscius, dvi trys savaites nieko nebutu pakeitusios.
Neseniai nusipirkom keletos rusiu medziaginiu sauskelniu, bei vystyklu, tiesiog pabandymui , po viena keliu rusiu. Bet pasirode, kad manoji ne tik vienkartiniu, bet ir daugkartiniu nesiduoda uzsegama, apie vystyklu segima snapiais isvis patyliu. Tai galiausiai pradejau taupyt ir tuos vystyklus, nes manoji sisioja kas 20-30 min dazniausiai, tai vienas vargas kas tiek laiko tikrint, ar sausos kelnes pirmyn atgal ir sodinet ant puodo, taigi padariau taip:

uzmoviau ant pliko uzpakaliuko paprastas pedkelnes (neapspaustas, tokios pasmukusios) ir paleidau lakstyt (jei namie silciau, tai tik kojinytes uzmaunu). Mano nuostabai, sodinama ant puoduko kas 20-30 min, dukryte visada i ji pasisioja. Na, tustinasi tik i puoda nuo 7 menesiu, gal jai taip lengviau. Bet kokia man laime- isskalbti 1-3 pedkelnes per para ir jas isdziovinti yra daug lengviau nei kas 20 minuciu slapius vystyklus skalbti, o medziagines sauskelnes pas mane dziusta 2 paras vos ne.

Taigi metuku proga ivyko persilauzimas ir siuo metu segu vienkartine tik viena- nakciai, medziagines sauskelnes maunu, kai eina du kartus miegot i lauka - dazniausiai lieka slapios, nes 2 val miega- ir viskas. Baluciu per diena buna max 3, kartais- ne vienos. ISVADA- kai vaikas BE NIEKO, tada ji normaliai daro ant puodo (tiesa, nesipraso dar), bet jei tik uzdedi kazka, kas lieciasi prie klynuko- sysioja.
Atsakyti
QUOTE(Loveco @ 2010 09 17, 14:15)

Taigi metuku proga ivyko persilauzimas ir siuo metu segu vienkartine tik viena- nakciai, medziagines sauskelnes maunu, kai eina du kartus miegot i lauka - dazniausiai lieka slapios, nes 2 val miega- ir viskas. Baluciu per diena buna max 3, kartais- ne vienos. ISVADA- kai vaikas BE NIEKO, tada ji normaliai daro ant puodo (tiesa, nesipraso dar), bet jei tik uzdedi kazka, kas lieciasi prie klynuko- sysioja.


Pas mane budamas nuogu uzpakaliu vasara jau buvo pradejes pats ant puodo sestis ir padaryti kazka kartas nuo karto smile.gif Su kelnem sunkiau - mama ne visada supranta, kad vaikas prasosi, o ir mazylis uzsizaidzia ir daro balas... O naktim tai kas antra mazdaug ismieda sausu pampu.
Atsakyti
Būkit geros, pakomentuokit tos, kurios su vaikais propoguojat vaikystę be vystyklų:
Kai atsibunda mažasis - reikalauja valgyt... nėra kada laukti kol pakakos...
Viduryje valgio - pakakojam... ir visa kitą...
Ar išeitis : puoduką po sėdyne laikyti maitinant, nors neįsivaizduoju kaip tai reikėtų padaryt kol šalta... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Luttuke @ 2010 09 17, 13:23)
Pas mane budamas nuogu uzpakaliu vasara jau buvo pradejes pats ant puodo sestis ir padaryti kazka  kartas nuo karto smile.gif Su kelnem sunkiau - mama ne visada supranta, kad vaikas prasosi, o ir mazylis uzsizaidzia ir daro balas... O naktim tai kas antra mazdaug ismieda sausu pampu.


as dar apie naturalia higiena perskaiciau viena bloga, kad vaikutis metu amziaus jau ilgiau islaiko sysiuka, kaip ta matyme teigia- iki 2-3 valandu. Mano vaikui tai tiesiog neimanoma butu, nebent visiskai laikyciau negerusia blink.gif Sysioja kas 15-30 min ir ne reciau. Reciau tik tada, jei buna kokia 1-2 valandos praejusios po atsigerimo. O isgeria ji 300 ml vienu mauku..... ta paskui ir varo kas 15 min smile.gif

ar cia normalu, ar jau reikia susirupinti? Gaudymas ir malonus prasymas sestis ant puodo kas 15 min nera baisus, kai vaikas kaskart ir padaro, bet aisku noretusi, kad tie intervalai ilgetu....
Atsakyti
QUOTE(irmaliet @ 2010 09 27, 11:39)
Būkit geros, pakomentuokit tos, kurios su vaikais propoguojat vaikystę be vystyklų:
Kai atsibunda mažasis - reikalauja valgyt... nėra kada laukti kol pakakos...
Viduryje valgio - pakakojam... ir visa kitą...
Ar išeitis : puoduką po sėdyne laikyti maitinant, nors neįsivaizduoju kaip tai reikėtų padaryt kol šalta...  g.gif


Ar ji nesustoja truptį valgydama, ar nepradeda stenėt? Negaliu labai pasigirti dideliais pasiekimais, mes bandom, kai prisimenam ir prisileidžia mažasis. Puodukas po sėdyne irgi variantas, arba kokia pala ar kas, ką būtų galima lengvai išskalbti. Jei nujauti, kokiu momentu darys, tai pamaitini truputį, pakakini, ir vėl maitini. Ieškokit sau varianto smile.gif stebėkit, vis pabandykit, jei ir ne viską pagausit, paskui bus lengviau smile.gif

Loveco, taviškė daug geria, mano didysis po pusės puoduko porą kart į tualetą sulaksto smile.gif Gal dėl to ir dažnai sisioja.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo letuciux: 28 rugsėjo 2010 - 12:56
Jo jo pabandziau truputi pamaitinus pasodinti ant puodelio, tai toks triuksmas kilo, kaip as drysau atitraukti nuo Svento reikalo. Jetus, dabar namie salta ir pliku uzpakaliuku nesinori mazylio sodinti ant puodelio. Jis greit susala ir tada verkia, o nieko nepadaro. Bijau isgasdinti, paskui bedu turesiu.
Atsakyti
Man senos močiutės iš kaimo pasakojo, kad kažkada vaikai su plikais užpakaliais visur vaikščiodavo,tad patys padarydavo reikaliukus, kur užsimanydavo. Mamytėms nereikėdavo iš paskos lakstyti sisiuko gaudyti. bigsmile.gif
Atsakyti