Įkraunama...
Įkraunama...

Kuo geriau kūrenti: malkomis ar briketais?

Ąžuolininės malkos taip pat gadina metalą, todėl vien jomis negalima kūrenti pečiaus. Galite išbandyti: kad būtų greitesnis efektas, tai paimkite šlapią ąžuolinę malką ir į ją įkalkite vinį. Po 3 sav ją ištraukite ir daugiau klausimų ir diskusijų nebus. ( Kodėl nebūna ąžuolinių tvorų - todėl kad per kelis mėn. nupūna visi laikantieji varžtai dėl išsiskyrusių rugščių).
Atsakyti
Nu zinai, azuolu kurenti biski prabanga " vat kainas mazdaugMalkos cia galima paziureti
Atsakyti
na sudominot su tais saulėgrąžų briketais, jei būsiu vln, ar galima gaut nedidelį kiekį pabandymui, blush2.gif jei ką domina pirkom šiemet pjūvenų briketus, kaina 380 už toną, čia Plungės raj.
Atsakyti
Sveikutės,ta pati problema iškilo ir mums,savaime aišku kad būtų pigiau ir švariau ,kūrensim penktą sezoną,tai taupumu ir mažiau lakstymo yra su akmens anglimi,bet galvojam šiemet vėl su malkom pabandyti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(satanele @ 2009 08 22, 11:34)
Sveikutės,ta pati problema iškilo ir mums,savaime aišku kad būtų pigiau ir švariau ,kūrensim penktą sezoną,tai taupumu ir mažiau lakstymo yra su akmens anglimi,bet galvojam šiemet vėl su malkom pabandyti schmoll.gif


Siemet tikrai taupiau kurenti akmens anglimi:paskambinau i "Grasta" buvau maloniai nustebinta kainomis.Ka padarysi kad smirdz anglys biggrin.gif ,bet kai buni priverstas taupyti....
Siaip tai pjuvenu briketu pardavejai galetu nusileisti ant zemes,dar ne sezonas,kad prasyti tokiu kainu,nors jei gauti tiesiai is gamintojo butu dau pigiau gal...
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2009 08 22, 18:00)
"Grasta" buvau maloniai nustebinta kainomis.Ka padarysi kad smirdz anglys biggrin.gif ,

kad prasyti tokiu kainu,

kiek prašo g.gif kaži žiemą pabrangs??? g.gif


o kiek dabar reali kaina būtų?? nes mes irgi po 380 imsim.. pernai iš tų pačių buvo 420 ar 440 jau neoamenu g.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 08 22, 21:10)
kiek prašo  g.gif  kaži žiemą pabrangs??? g.gif
o kiek dabar reali kaina būtų?? nes mes irgi po 380 imsim.. pernai iš tų pačių buvo 420 ar 440 jau neoamenu  g.gif


Rusiuota(kaip jie sako:isvalyta nuo labai smulkiu daleliu) Kuzbaso anglis ir yra 380 thumbup.gif Kaip supratau, Kuzbaso anglies dabar yra 3 rusiu,sita brangiausia. Juk pernai rudeni is vis ne visada buvo anglies,o kai atveze,jei gerai pamenu, buvo virs 500 lt,tik pavasari stipriai nuleido,bet tikrai ne iki tokios kainos,kaip dabar bigsmile.gif O spali (ar rugsejo pabaigoj)turetu brangti,bent taip kiekvienais metais budavo..
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2009 08 22, 22:03)
Rusiuota(kaip jie sako:isvalyta nuo labai smulkiu daleliu) Kuzbaso anglis ir yra 380 thumbup.gif Kaip supratau, Kuzbaso anglies dabar yra 3 rusiu,sita brangiausia.  Juk pernai rudeni is vis ne visada buvo anglies,o  kai atveze,jei gerai pamenu, buvo virs 500 lt,tik pavasari stipriai nuleido,bet tikrai ne iki tokios kainos,kaip dabar bigsmile.gif O spali (ar rugsejo pabaigoj)turetu brangti,bent taip kiekvienais metais budavo..

bet čia nefasuota ane??? nes mes tai fasuotą perkam blush2.gif bet vistiek vyras sake kad bais gera kaina.. reiks pasidomėt kiek mūsų "skylėj" dabar kainuoja.. gal rieks užsipirkt toną ar dvi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 08 22, 23:13)
bet čia nefasuota ane??? nes mes tai fasuotą perkam blush2.gif bet vistiek vyras sake kad bais gera kaina.. reiks pasidomėt kiek mūsų "skylėj" dabar kainuoja.. gal rieks užsipirkt toną ar dvi  bigsmile.gif

ne,cia ne fasuota smile.gif tikrai gera kaina.Mes rinkomes tarp briketu ir anglies,bet kai pasake anglies kaina...
Atsakyti
QUOTE(Smaika @ 2009 08 22, 22:18)
ne,cia ne fasuota smile.gif tikrai gera kaina.Mes rinkomes tarp briketu ir anglies,bet kai pasake anglies kaina...

blink.gif nu geeeeeras... pernai mes už ta pacia pasirodo po 660 (fasuota) mok4davom blink.gif nu tai pridėt 90lt uz fasavimą tai bus 470 bigsmile.gif parsiveždavom po pustonį su mašina.. nes neturim kur laikyt.. tai dabar manau reiks paieškot kur laukyt ir pasiimt porą tonų bigsmile.gif aciu uz info bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvilyte: 22 rugpjūčio 2009 - 21:31
a tai tos papigiaiskos fasuotos anglies Klp kraste yra? laukiu kontaktu, jei kas galetu padeti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nu kiek zinau vln. anglis is paneriu jau fasuota po 35kg, 1t. 460 + 14% akcizas *Juridiniams asmenims.*

O anglis atvezta savivarciu apie ~340lt. berods.

Bet gerbiamosios ponios smile.gif, nepamirskite kai anglies kokybe itakoja kaina. smile.gif

Jei uz tona 380lt, kokybe bus tokia, kad is 50kg maiso 25% slako, ir apie 12-13%dregmes perkat smile.gif, ir isvada kokia? kad perkam kate maise, nezinom kaip atrodo is kokio karjero ta anglis, anglies neatsilausim, neparagausim, nepakramtysim.
Atsakyti