Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Tik tamponai, su jais man patogiausiai... thumbup.gif
Atsakyti
As vis neapsisprendziu kas man geriau blush2.gif
Atsakyti
Vistiek tamponai geriausia.
Atsakyti
jei nebutu tamponu, tai gyventi kai kurioms moterims butu is viso sunkiai pakenciama!... wacko.gif

o tos kuriom atrodo, kad nemoka isideti, patarimas - pirkit tamponus tik su aplikatoriais (visokie ten 'ob' pradedanciosioms netinka). ieskokit Tampax su aplikatorium (ant pakelio uzrasyta, kad su juo). ten yra labai issami instrukcija, kaip ir kaipo giliai juos kisti. ir tie aplikatoriai, jie yra slidus, jokio diskomforto kisant nebuna. ir ant ju yra tokie ranteliai, tai liaudiskai sakant, iki pat to rantelio ir reikia kisti. net nekisti, o su tuo aplikatorium istumti. higieniska ir labai paprasta. ir kaip jau mineta, nusipirkti dera reikiamo dydzio. t.y. nenaudoti super sirgimo pabaigoj arba regular pradzioj.

nu as kai pirma karta gyvenime isikisau (mat netiketai susirgau ir neturejau visu 'reikmenu' pasiemus, ir drauge pasiule tampona) ir nuejau i paskaita, tai visa ta paskaita ant sono prasedejau, vos iskenciau... stai kas buna, kai negiliai isikisi umn.gif
Atsakyti
nemalonu kai reikia juos ištraukt ax.gif
Atsakyti
Neturiu pasirinkimo cry.gif cry.gif cry.gif Mano dienos tokios gausios, jog tamponai "išplaukia" tikrąja to žodžio prasme. Net geriausiai geriančius įklotus tenka gan dažnai keisti. Jei mėnesinių pabaiga ir reikia kur į pirtį ar į pliažą - tada pasinaudoju. Tik jaučiuosi ne itin maloniai blush2.gif Gal iš tikrųjų čia psichologinė bėda g.gif
Atsakyti
Aš už tamponus. Ruošiuosi, bet neprisiruošiu nusipirkti tampaxų, visada naudoju o.b. bet reikės pabandyti su aplikatorium koks skirtumas. bet jei nebūtų tamponų tai gyvenimas ne toks jau ir patogus būtų tomis dienomis smile.gif
Atsakyti
As visados tamponus naudojau, kazkaip man jie geriausi. Bet va ginekologas liepoe tamponu nenaudoti, nes zaizdele ant kaklelio yra ir ja nelabai gerai veikia tie tamponai. Terko iklotus pirktis cry.gif Nu tai su jais siaubas kaip nepatogu ir nemalonu, kaip su kokiu pampersu tarp koju. Tiesiog tragedija blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 02 18, 09:30)
Aš už tamponus. Ruošiuosi, bet neprisiruošiu nusipirkti tampaxų, visada naudoju o.b. bet reikės pabandyti su aplikatorium koks skirtumas. bet jei nebūtų tamponų tai gyvenimas ne toks jau ir patogus būtų tomis dienomis smile.gif



Man tie O.B. doh.gif nepatinka labai, kazkokie jie nelabai geri man... Tampax daug geresni ir ta medziaga is ko jie pagaminti daug svelnesne... blush2.gif
Atsakyti
Budama namuose, visada iklotus naudoju. O siaip tamponus labiau megstu. Nieko nesimato, nesijaucia, nesitepa... thumbup.gif Tik vat ne perseniausiai nusipirkau tuos Tmpax su aplikatorium. Ir... nemoku naudotis blush2.gif Nu niekaip man neiseina... ir taip istraukiu ta aplikatoriu ir taip, bet niekaip neiseina... tamponas vistiek tam aplikatoriui vidiniam lieka doh.gif
Atsakyti
nu tie tampax su aplikatorium, tai šlamštas, nesugebu normaliai įsidėt. o o.b., tai labai geri. o išėmimo procedūra, ta nemaloni. bet paketai, tai košmaras kažkoks ir beto man uztenka vieną kartą paketą ar įklotą panaudot, kad peinligė atsinaujintu.
Atsakyti
QUOTE(Ramuniukas @ 2005 02 18, 13:59)
Budama namuose, visada iklotus naudoju. O siaip tamponus labiau megstu. Nieko nesimato, nesijaucia, nesitepa...  thumbup.gif  Tik vat ne perseniausiai nusipirkau tuos Tmpax su aplikatorium. Ir... nemoku naudotis  blush2.gif Nu niekaip man neiseina... ir taip istraukiu ta aplikatoriu ir taip, bet niekaip neiseina... tamponas vistiek tam aplikatoriui vidiniam lieka  doh.gif

as ir namuose naudoju paketus, o kur eidama tai tamponus.Man su aplikatoriumi nepatinka, todel visada naudju o.b. tie tai liux thumbup.gif
Atsakyti