Įkraunama...
Įkraunama...

Įklotai/tamponai/higieniniai paketai

Matyt dar ir psichologiskai priimtina tamponus naudoti turi buti g.gif
[/quote]

Va, va, labai teisingai pasakyta! thumbup.gif

As isidedu gerai, nieko nejauciu, patogu, bet... kazkaip psichologiskai negerai jauciuosi.... schmoll.gif kazkoks svetimkunis viduj.... nu ir neiseina man savo smegeneliu atblokuoti nors tu ka! doh.gif Tai vat ir galvojau, ar as cia viena tokia.... 4u.gif
Atsakyti

turiu galvoje tai, kad pav men pabaigoj dideli tampona labai jau net skauda detis blush2.gif reikia pirkti mazesnius. o menesiniu pradzioje mazi labai greit persigeria ir vos ne lauk krenta blush2.gif
Atsakyti
Per gausias savo dienas, man asmeniskai patogiau iklotai ar nakciai, o jei kur nors eiti i koki vakareli, tai jau tamponai. As tiesiog namie turiu tu ir tu ir naudoju pagal situacija arba nuotaika smile.gif ax.gif
Atsakyti
As uz tamponus!!!!!!
Nakciai iklotai smile.gif
Atsakyti
As isidedu gerai, nieko nejauciu, patogu, bet... kazkaip psichologiskai negerai jauciuosi.... schmoll.gif kazkoks svetimkunis viduj.... nu ir neiseina man savo smegeneliu atblokuoti nors tu ka! doh.gif Tai vat ir galvojau, ar as cia viena tokia.... 4u.gif


Va, mano nuomone jau issake..man dar ta pati idejimo/isemimo procedura g.gif g.gif Nieko cia tokio, zinoma, bet napatinka man svetimkuniai. ir vyras sako, kad negali isivaizduot, kaip moterys sau 4-5 kartus per diena ten kaisiojasi/isemineja..ta prasme, tamponai gal ir patogu del kitu - pliaze, pirty, bet del saves man geriau iklotai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Violeta*: 17 vasario 2005 - 14:43
QUOTE(Sypsenaa @ 2005 02 17, 12:27)
Na, merginos, papliurpkime tokia tema, su kuo jauciates konfortabiliau (koki cia lietuviska zodzio atitikmeni surasti...  nezinau.... doh.gif ) su iklotais ar su tamponais? As kazkaip dazniau iklotus naudoju, nes galvoje kirba kvaili isitikinimai, kad tamponai gal ne visai higieniska....  ax.gif


Nelabai suprantu, kas nehigienisko gali buti tamponu naudojime unsure.gif , jei juos keiti pakankamai daznai... O su paketais man kaip tik nepatogu, nes juose yra daugiau ar maziau sinteinio pluosto, nuo kurio oda persti sad.gif


(komfortabiliau=patogiau... (kad ir toks lietuviskas atitikmuo... smile.gif )
Atsakyti
man diena patogiau "kistukai" biggrin.gif , o nakti iklotai
Atsakyti
O man iklotai blush2.gif tamponu negaliu 'nesioti'
Atsakyti
Man tai tik tamponai, nes beveik nuo visu iklotu alergizuoja, tai man visai po dienos buna nesmagu jei tenka isisdeti iklota nes po to dar beveik savaite paraudus buna, nors kartais nakciai ir iklotus naudoju, bet tik vienos rusies.
As tik uz "kistukus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif "
Atsakyti
Nepatinka man tamponai, nepatogu su jais. Bet nusipirkusi turiu, kartais prireikia, bet veikia psichologiskai, sunku priprasti. smile.gif
Atsakyti
prisimenu, kai pries pora metu Cosmopolitane skaiciau, kad kazkas isrado patobulintus tamponus - isidedi kazkoki indeli ir i ji kraujas bega. neva nereikia daznai keistis kaip tamponu, nnuo ju negali atsirasti toksinio soko sindromas. tik moterys kurios naudojo, teige, kad nepatogu isimti neispilant. tai gal greit patobulinti atsiras g.gif
Atsakyti
aš tamponu isidet nemoku blush2.gif nusiperku ir galima sakyt kad sugadinu ,o kaio paskui reiks išimt.o per baliuka žinoma irgi su iklotais kankinuosi ax.gif
Atsakyti